Bestursmededelingen In Memoriam 15 april 2009 87e jaargang nr. 9 Van de Penningmeester Op dit moment (Goede Vrijdag) hebben 1678 leden en donateurs aan hun verplichting voldaan. Dus nog zo'n 50 leden en nog een aantal donateurs niet, waarbij wederom een hoop bekende namen. Overigens zijn er dit jaar veel leden, die een bedragje (termijn?) hebben overgemaakt, zonder overleg met de 2e penningmeester en na de één termijn houdt het meestal op! Ook hebben veel leden het contributiebedrag van vorig seizoen be taald, waardoor ik een acceptgiro van €5,= moet nasturen, maar de reacties daarop blijven veelal uit. Het is de bedoeling dat u die €5,= betaalt!!!! Op de acceptgiro's met toeslag €50,= worden eveneens matig gerea geerd. Dus al deze leden ontvangen nog een keer een acceptgiro en dat brengt wederom extra kosten voor de club met zich mee. Heel onsportief, maar u blijft wel op de "zwarte" lijst staan. Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Want af en toe is het voor mij echt een zoekplaatje en weet ik niet van wie de overmaking afkomstig is. De contributies luiden thans als volgt: Vollid €375,= 60+ €190,= Jong Senior €330,= Jeugd €305,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Edwin Geluk, 2e penningmeester Onderstaand bericht over de A-selectie was reeds gepubliceerd in de AFC Nieuwsbrief van 3 april 2009 A-selectie 2009-2010 Steeds vroeger in het seizoen komen geruchten op gang en kunnen beslissingen worden bekendgemaakt rond mutaties van spelers in de Hoofdklasse A. Ook AFC ontkomt daar niet aan. Na vele gesprekken met betrokkenen komen het bestuur van AFC en de commissie Top- amateurs in overleg met de technische staf tot de volgende tussen rapportage. Op 9 februari j.l. kon het bestuur reeds bekendmaken dat het contract met trainer-coach Cor ten Bosch voor het seizoen 2009-2010 was verlengd. Gesprekken met andere functionarissen van het begeleidingsteam zijn op dit moment nog niet afgerond. Wel is zeker dat "good-old" Ko Grosze Nipper na gedurende een periode van 30 jaar als mas seur/verzorger aan de A-selectie verbonden te zijn geweest (dat moet wel een record zijn!), aan het einde van het huidige seizoen zijn werkzaamheden in deze functie zal beëindigen. AFC zal t.z.t. op gepaste wijze stilstaan bij het afscheid van Ko Grosze Nipper. Dat doet AFC evenzeer bij het beëindigen van hun voetbalcarrière bij het eerste elftal van een aantal oudgedienden aan het einde van dit seizoen: aanvoerder Joey Esionye en zijn voorganger Robert Gehring (beide na 11 seizoenen), Murat Böke (de laatste 4 seizoenen) en Mendel Witzenhausen (de laatste 3 seizoenen). Daarnaast hebben verschillende spelers aangegeven te vertrekken naar andere verenigingen: Tristan Buchinhoren (Young Boys), Eric Piket (De Dijk) en Stephan Veenboer (Zwaluwen '30) en werd reeds in november van het vorig jaar door v.v. Spakenburg naar buiten ge bracht dat Gijs Roodbeen volgend seizoen voor deze zaterdag Hoofd klasser zal uitkomen. Steve Promes. Yama Hashemi en Michiel Foppen hebben hun defini tieve keuze nog niet bekendgemaakt. Zoals reeds eerder bekend kon worden gemaakt komt aanvaller Sjoerd Jens (27) na één seizoen terug bij AFC en komt verdediger Bert Jan Weijers (24) over van DWV. Magid Jansen (27), oud-jeugdspeler van AFC, heeft aangegeven te stoppen bij de BVO FC Omniworld en wanneer er geen aantrekkelij ke aanbieding komt van een andere BVO, keert hij terug bij AFC. Doelman Maxime Singels (18) en Mike Ruyter (19) maken de grote stap van onze succesvolle Al junioren naar de A-selectie en Kerwin Hartman (22), de le doelman van v.v. Bennekom, thans op de 3e plaats in de zaterdag Hoofdklasse B, gaat in Amsterdam studeren en heeft zich op voorspraak van zijn vriend Benno Nihom voor het volgend seizoen aangemeld bij AFC. De technische staf streeft voor het seizoen 2009-2010 naar een A- selectie van 17 spelers en 3 keepers. Er zijn derhalve nog 2 plaatsen beschikbaar voor spelers uit eigen gelederen (AFC 2 en/of junioren Al) of aanmeldingen van spelers, die thans uitkomen voor een andere vereniging. De selectie voor 2009-2010 ziet er derhalve (voorlopig) als volgt uit: Raymond van Emmerik (k) Benjamin Pinto Willem Scheerens Peter Post Said Moumane Kevin Vermeij Bobby Gehring Laurens Samsom Wout Meulemans Leandro Kappel Malcolm Esajas Darryl van Mieghem en nieuw: Sjoerd Jens Bert Jan Weijers Mike Ruyter Maxime Singels (k) Kerwin Hartman (k) Magid Jansen onder voorbehoud Voor meer informatie kunt u contact opnemen met bestuurslid Top- amateurs Rinus van Ixijenhorst 06-20838557. Naschrift redactie: Inmiddels is bekend dat Steve Promes naar v.v. Noordwijk vertrekt en Michiel Foppen naar FC Hilversum. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 10 april 2009 op de leeftijd van 64 jaar van mevrouw Len de Zwart - Jonsson Ondersteunend lid van onze vereniging en grootmoeder van ons jeugdlid Boris Braun. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 3