Ledenlijst Van Harte AFC's "Bie"- zonderheden 21 januari 2009 87e jaargang nr. 6 Kandidaat leden/donateurs: Melle P. Seunke, pup., 26-10-2002, Amsterdamseweg 360, 1182 HS Amstelveen, 020-6410487, lidnr. 8559. Van W.L. naar Don.: Stanley Menzo (was 7031 wordt 9975) Adreswijzigingen: W.M.Vos, Doornburg 109, 1081 JX Amsterdam, lidnr. 3158. Donny Huijsen, Olympiadelaan 18, 1183 WN Amstelveen, lid- nr.7305. 06-21284606. Laurens Samsom, Waalstraat 40E, 1078 BV Amsterdam, lidnr.5915. Ashwin van den Broek, Niersstraat 50, 1078 VM Amsterdam, lid- nr.7489. Jair Junge, De Vlaschaard 43, 1183 KM Amstelveen, lidnr.8258. Sander Hekscher, Bors van Waverenstraat 60, 1181 SN Amstelveen, lidnr.6454. Jan-Willem Holtkamp, Abbenesstraat 5H, 1019 TB Amsterdam, lidnr.8274. rjen De Vetten, Bezaanjachtplein 39A, 1034 CR Amsterdam, lid- nr.8520. Opzeggingen: J.van Eijk (8388) Op 26 februari 2009 treden in Casablanca in het huwelijk S Chaim Blog en Isabelle Azoulay Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen en een fantastische dag gewenst. Geboren op 10 december 2008 Ze'ef Blog Zoon van Efraim en Virginie Blog. Namens de AFC onze felicitaties aan de trotse ouders. Geboren op 27 december 2008 Jade Dochter van Rob Groenteman en Shirley Fritz Namens de AFC onze felicitaties aan de trotse ouders. Geboren op 4 januari 2009 June Elisabeth Dochter van Brian en Michelle van Gelder en zusje van Mick. Namens de AFC onze felicitaties aan de trotse ouders, grootouders en aan de overgrootmoeder Erni. In mijn eerste column in deze uitgave van ons clubblad de Schakel in het nieuwe jaar 2009 en nog medio januari wil ik u allen een in alle opzichten gelukkig, gezond en sportief jaar wensen en tevens hopen op een fantastisch jaar voor onze 114 jarige vereniging. Het nieuwe jaar werd op 1 januari jl. geopend met de jaarlijkse Sixes, een happening die al gedurende een lange reeks van jaren op onze evenementenlij st staat en in het verleden al op de terreinen aan de Zuidelijke Wandelweg werden verspeeld. Namens de AFC onze dank aan de bestuursleden Rinus van Leijenhorst en Ronald Koster voor de organisatie. Op vrijdag 9 januari jl. werd onze Nieuwjaarsreceptie gehouden. Op deze avond sprak voorzitter Machiel van der Woude zijn nieuwjaars toespraak uit, welke u kunt lezen op onze website en in deze Schakel. De muziek werd verzorgd door de 2nd Chance Band met in haar gelederen onze eigen Zilveren Ploeger Karei van Osch, alsmede door ons lid Benno Nihom en zijn overbekende Fris-DJ-team. Wederom een geslaagde avond met veel aanwezigen. In de daarop volgende nacht vertrok de selectie van ons eerste elftal voor de 20e keer naar de Canarische Eilanden voor de jaarlijkse trainingsstage. Dit keer was ik door omstandigheden niet van de partij, doch de vorige 19 keren heb ik enthousiast meegemaakt en bewaar daaraan zeer aangename herinneringen. Op de website van onze club kunt u een erg leuk verhaal lezen van Bobby Gehring, waaruit blijkt dat ook dit keer weer zeer geslaagd is te noemen. (Eveneens in deze Schakel opgenomen) Op zondag 18 januari jl. werd het herenjaardiner ter gelegenheid van onze 114e verjaardag voor de tweede keer gehouden in het American Hotel aan het Leidseplein in Amsterdam. Tafelvoorzitter Nicky Hekster mocht 162 gasten ontvangen en wederom was deze avond zeer geslaagd. De organisatie van dit jaardiner was in handen van onze bestuursleden Edwin Geluk en Ad Westerhof. Aan beiden en aan Nicky Hekster dank namens de club. Er waren geweldige spee ches van voorzitter Machiel van der Woude en van de huidige aan voerder van ons eerste elftal Joey Esionye. Tijdens dit jaardiner werd ons bestuurslid Ad Westerhof benoemd tot Lid van Verdienste vanwege zijn vele verdiensten gedurende een lange reeks van jaren. De Mr. Henne Boskamp Nobelprijs werd dit jaar toegekend aan Herman Fritzsche en Ab Springer, beiden al een groot aantal jaren actief als scheidsrechter bij jeugd- en seniorenwedstrijden in onze vereniging. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan het adres van Ad, Ab en Herman voor deze welverdiende onderschei dingen. Voor mij zelf was het de 50e keer dat ik aanwezig was bij deze jaar lijkse happening en iedere keer is het nog een fantastische belevenis en constateer ik na afloop weer wat een bijzondere vereniging wij hebben en wat een eer het is om daar lid van mogen te zijn. AFC-Ridder Wil Brommelcamp was op de leeftijd van bijna 87 (jong) jaar, degene die het langst (73 jaar) lid is van onze vereni ging en dat wilde ik toch even melden. Hij is altijd aanwezig bij de thuiswedstrijden van het le elftal, ook bij het Jaardiner en de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Ook de dames kwamen weer zoals gebruikelijk in het Hilton Hotel bij elkaar. Uit informatie van mijn eigen vrouw Marjoleine mocht ik na mijn thuiskomst midden in de nacht vernemen dat het weer een geweldige happening is geweest. Namens de AFC onze dank aan het adres van Sylvia Gehring, Agnes Reddering en Ingrid Husers voor de organisatie. Want wij kunnen vaststellen dat in de afgelopen weken heel veel werk is verricht door deze dames. Het vastgestelde Gelukkig Nieuwjaar Toernooi op 10 januari kon door de strenge vorstperiode niet doorgaan. Vele teams hadden zich vooraf ingeschreven, maar helaas. Op zaterdag 24 januari a.s. wordt op Borchland weer het jaarlijkse Superstars 2009/Borchland Spektakel voor de Champions League, World Cup, D 13 en D 14. E en F-pupillen gehouden. Elders in deze uitgave van de Schakel leest u nadere informatie.

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 3