Bestuursmededelingen ira 17 december 2008 87e jaargang nr. 5 Reglement voor parkeerterrein AFC AFC beschikt over een eigen vernieuwd parkeerterrein bij de ingang van sportpark Goed Genoeg met 75 parkeerplaatsen. Deze zijn be stemd voor Ereleden, leden van Verdienste, bestuursleden, commis sieleden, vertegenwoordigers van de AFC Vriendelijke Bedrijven, trainers, functionarissen, AFC-Ridders en speciale uitzonderingen. Om gebruik te maken van dit parkeerterrein zal, zoals reeds via de AFC website op 11 december j.l. is aangekondigd, per 19 december 2008 een nieuw identificatie systeem in gebruik worden genomen. Daarmede vervallen alle (oude) sleuteltjes die in de loop der jaren in omloop zijn gekomen en deze zijn vanaf deze datum niet meer te gebruiken. Vanaf 19 december a.s., aan het einde van de dag, zullen de nieuwe pasjes beschikbaar zijn via Theo Janssen van de AFC administratie. De huisregels voor het gebruik van deze pas zijn als volgt: - de parkeerpas blijft eigendom van AFC - AFC vraagt een borgsom van €50,- - bij inleveren van uw oude sleutel ontvangt u uw borg retour - bij verlies en/of diefstal van de nieuwe parkeerpas gaarne direct melden bij de administratie (020-6611513) - de parkeerpas is persoonsgebonden - het is niet toegestaan anderen toe te laten op het AFC parkeerterrein - parkeer uw auto in de daarvoor bestemde vakken - parkeer niet voor de 2 ingangen op het parkeerterrein - zet uw auto niet dwars zodat een ander niet in of uit zijn vak kan rijden Heeft u nog vragen, neem dan contact op met bestuurslid Bob Duis (06-46160111). Rookverbod Het bestuur wil, wellicht ten overvloede nog eens herhalen, dat in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg een algeheel rookverbod geldt. Overtreding van dit verbod wordt niet toegestaan! Administratie De administratie is vanaf maandag 24-12-08 t/m zondag 4-1-09 geslo ten. Van de Penningmeester Half juli heeft u een acceptgiro ontvangen voor de contributie of donatie. Op dit moment (14 december) hebben 1553 leden en donateurs aan hun verplichting voldaan. Dus ook ruim 200 nog niet, waarbij weder om een hoop bekende namen. Bij de leden die niet betaald hebben, zijn veel nieuwe leden, hoewel men eerst mag voetballen als er betaald is. Vreemd. Overigens zijn er dit jaar veel leden, die een bedragje (termijn?) overmaken, zonder overleg met de 2e penningmeester en die moet het dan maar raden. Ook betalen veel leden het contributiebedrag van vorig seizoen, waardoor ik een acceptgiro van €5,= moet nasturen, maar de reacties daarop blijven nog steeds uit. Het is de bedoeling dat u die €5,= betaalt!!!! Voor de spelende leden geldt, dat zij voor 1 september aan hun ver plichting hadden moeten voldoen, maar nu is het over en is voetballen er niet meer bij Inmiddels zijn de acceptgiro's met toeslag van €50,= verstuurd en komen de acceptgiro's van juli ineens weer tevoorschijn en moet ik weer een acceptgiro van €50,= nasturen. Heel onsportief, maar u blijft op de lijst staan. Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Want af en toe is het voor mij echt een zoekplaatje en weet ik niet van wie de overmaking afkomstig is. De contributies luiden thans als volgt: Vollid €375,= 60+ €190,= Jong Senior €330,= Jeugd €305,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Icesave Kienen? Op vrijdag 19 december a.s. vindt op AFC weer het traditionele kienen plaats en wel ten twaalfde male onder de bezielende leiding van het kiendreamteam bestaande uit Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, Hans Hulst, Roy van Dijk en ondergetekende. En zoals bekend bestaat bij AFC de hoofdprijs niet uit een CD-tje van Frans Bauer of Jantje Smit. Welnee, elke van de zes ronden kende hoofdprijzen, extra prijzen, die vielen op een kaartnummer, en verras- singsprijzen onder de allengs bekend rakende "Doos met het Vraagte ken". In het verleden gingen al parfumerie, horloges, een gitaar, een fiets, kaartje voor Ajax-PSV, een op maat gemaakte blazer, wijnen, wild, textiel, grif over de tafels. Zoals u weet is de absolute kraker telkens de hoofdprijs van de 6de en tevens laatste ronde, doorgaans een meerdaagse en 2-persoons vliegreis. Elk jaar treft de kiencommissie ook weer vele nieuwe en onbekende gezichten aan, terwijl wij nogmaals duidelijk willen stellen dat het evenement uitsluitend bedoeld is voor AFCers en eventueel hun introducé(e)s. Ook dienen deelnemers minstens 18 jaar te zijn. In ieder geval, wordt het dit jaar vrijdag 19 december, aanvang 20.00 uur, oergezellig en zal de prijzentafel hopelijk rijkelijk gevuld zijn. Op die dag kunt u zich overigens bij AFC vanaf ongeveer 18.00 tot 19.30 uur te goed doen aan een hutspot met runderrookworst of een lekkerbekje met gebakken aardappelen en salade. Meldt u dat wel even van te voren aan sociëteituitbaters Frans Ris of Joop Kenter via 020-6445575. Wij zien u dit jaar vlak voor Kerst hopelijk terug. Namens de Kiencommissie, Nicky Hekster Sixes op 1 januari 2009 Vanaf 13.00 uur de sixes. Reeds vanaf de 50-tiger jaren van de vorige eeuw een AFC-traditie. Houdt deze in stand! Zie de evene mentenkalender op pagina 12 van deze Schakel. De Gelukkig 2009 Nieuwjaarsreceptie op 9 januari Dit jaar is de AFC Nieuwjaarsreceptie vastgesteld op vrijdagavond 9 januari 2009. Het bestuur ontvangt u vanaf 18.30 uur met een wel komstdrankje en diverse lekkere door Frans Ris en Joop Kenter ge presenteerde borrelhapjes. De "2nd Chance Band" met in hun gelederen onze eigen Karei van Osch en de bekende muzikant Clous van Mechelen verzorgt een aantal aantrekkelijke muzikale optredens. Deze optredens zullen worden afgewisseld met FRISSE muziek, verzorgd door de trainer van onze D-l pupillen Benno Nihom en zijn ook bij de jongere AFC'ers overbekende FRIS-DJ-team. De spelers en begeleiders van ons succesvolle le elftal zullen aanwe zig zijn, vlak voor hun vertrek naar hun jubileum trainingsstage (de 20e keer in successie!) op Gran Canaria in de vroege zaterdagmorgen, opnieuw mede mogelijk gemaakt door de leden van onze eigen sup portersclub "the Reds". De voorzitter zal rond 20.30 uur zijn traditionele Nieuwjaarsspeech uitspreken en daarna trakteren de pachter en het bestuur de aanwezi gen op deze eerste dag van het nieuwe jaar op AFC op lekkere sa- teetjes. Kortom, neem u/je voor vrijdagavond 9 januari 2009 ga ik (met mijn partner) mijn club genoten op AFC gelukkig Nieuwjaar wensen! Komt allen, dan wordt het heel gezellig! overschrij vingskosten

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 3