Bericht voor AFC clubscheidsrechters Scheidsrechter zijn bij AFC Inloggen website: een probleem? Autoloze zondag 21 september binnen ring AIO Zondag 1 17 september 2008 87e jaargang nr. 2 Door juist uitgevoerde rekking vergroot je de lenigheid rondom de gewrichten, de bloedcirculatie komt op peil en het voelt prettig aan. Laat nu de tegenstander maar komen! Echter er zijn spelers met zeer dikke en vaak stevig of hard aanvoelende dijbeenmuscula- tuur. Het zou onzinnig zijn dit zodanig te gaan rekken, daar waar het bij die betreffende speler juist een functie heeft. Zo is bijvoorbeeld de spieropbouw van een getalenteerde en bewegelijke voorhoedespeler vaak anders ontwikkeld dan die van een robuuste fullback. Dus A.F.C.ers: Eerst warmlopen, gecombineerd met coördinatieoefeningen en stretching. Vervolgens oefeningen met de bal in alle spelfacetten ver deeld over de drie linies. Werk dan toe naar een maximale belasting met sprints van 20/30 en 40 meter. Voorts is er nog tijd om specifiek per positie te werken, bij voorbeeld inspelen en afronden op de goal. De cooling down is na de wedstrijd onontbeerlijk. Uitlopen en wat rustige spierrekking toepassen met als doel de spieren te ontspannen en de bloedcirculatie weer te normaliseren. Let op: de verzorger van ons eerste senioren elftal Co GroszeNipper adviseert standaardje rekkingoefeningen onder de douche te doen. En daar valt veel voor te zeggen. Voor A.F.C.ers is iedere maandagavond een gratis inloopspreek uur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 19.00-20.00 uur Lex Swaan (arts) tel. 020-6731337 Fysiotherapeuten: Wim Crouwel (voorzitter) en Frank Tilmans tel. 020-6440070; voor reacties e-mail: wim.crouwel@xs4all.nl Verzorger/masseur A-selectie: Co Groszenipper tel. 06 44352970 Frans Juch regelt in samenwerking met de commissie de indeling scheidrechters, rekening houdend met bepaalde zaken. Rode kaarten worden vanaf heden altijd op het wedstrijdformulier gezet om vervelende zaken zoals clubschorsingen te voorkomen. Gele kaarten wordt mee omgegaan zoals de laatste jaren en zal de scheidsrechter zelf bepalen. Beledigingen, bedreigingen of andere ernstige zaken van clubleden worden doorgegeven aan commissies en ondergetekende die kunnen beslissen wat hiermee te doen. Ronald Koster Scheidsrechter zijn, en wat je dan zoal te horen krijgt: "Scheids, 2 aanvallers!" Scheids, wel naar 2 kanten fluiten." "Scheids, hoeveel stappen neem je eigenlijk?" Scheids, wanneer krijgen wij nou eens een penalty?" Scheids, hij ging wel heel gemakkelijk liggen." En nu dan een opmerking van de "scheids", "Scheids, 2 aanvallers" is een opmerking die elke scheidsrechter volgens mij in een wedstrijd te horen krijgt en weet je wat nou het grappige is: die regel bestaat helemaal niet!!! Zelfs als je als team besluit om een speler met z'n allen volledig in te sluiten is dat niet tegen de regels! Zolang je geen overtreding maakt en de bal probeert te spelen is dat toegestaan, zelfs met z'n 10-en! Word ongetwijfeld) vervolgd! Adriaan Jeukens, scheidsrechter Help!! Het inloggen lijkt niet te werken Onlangs is Primosite overgegaan naar een nieuwe server met een upgrade van het technisch platform. Het was uiteraard de bedoeling dat u hiervan geen enkele hinder zou ondervinden. Nu lijkt het erop dat het inloggen niet altijd goed gaat. We schrijven met opzet "lijkt", want de oplossing is simpel. In de nieuwe situatie moet in de adresregel /PrimoSite/ staan, met een hoofdletter P en een hoofdletter S. Voorheen waren dat allemaal kleine letters. Als u via een oude link (dus met kleine letters) naar de site gaat, werkt het wel, maar het inloggen werkt enkel in de nieuwe situatie. Oplossing Gooi alle bookmarks en historie naar de site weg en ga naar uw web site en typ opnieuw in de URL balk www .afc-amsterdam.nl (dus zonder de riedel erachter). Mogelijk moet u ook de URL die onder de startpagina/home-knop zit aanpassen. Let op. het zou kunnen dat in de site links naar andere pagina's zijn opgenomen waarbij /primosite/ met kleine letters staat. Die kunt u het beste aanpassen, als u ze tegenkomt. Amsterdam op 21 september 2008 autovrij Onder het motto 'Gezond bewegen in een schone stad' is Amsterdam op zondag 21 september a.s. grotendeels autovrij. Men kan NIET met de auto van de ring AIO naar het gebied binnen de ring AIO tussen 10.00 uur en 17.00 uur. Houd hier dus rekening mee! AFC ligt buiten ring AIO. Men kan WEL vanaf de ring AIO alle afslagen nemen buiten de ring AIO, waar ons sportpark is gelegen. Dus om er te komen is geen probleem, alleen kunt u voor 17.00 uur niet het centrum in. Kom dus gezellig nog een drankje in ons clubhuis drinken. Meer informatie via:http:/www.autovrijedag.amsterdam.nl 14 september: Westlandia - AFC 4-1 "Gooische vrouwen" Bij een 3-0 stand vond ik het wel genoeg. Immers ik had nog een verjaardag en wilde daar niet te laat aankomen. s'Avonds dan maar schoorvoetend mijn laptop op schoot en plichtsge trouw in de woonkamer bij mijn echtgenote met "Gooische Vrouwen' op de achtergrond. Na een weekend vol met voetbal is het niet onverstandig om je vrouw ook een beetje aandacht te geven... Het viel niet mee om een verslag te schrijven van een wedstrijd waar je ongenadig onderuit gaat. Ik ben maar gaan slapen en probeer het vanochtend nog een keer.

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 7