AFC Nieuwsbrief AFC Doet Mee! Inloggen website: een probleem? Jeugdcoördinatoren De jeugdcoördinator vervult bij A.F.C. een belangrijke rol. Hij is de eerst verantwoordelijke voor de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast heeft hij een sterk adviserende rol bij veranderingen en aanpassingen in het beleid. Hij is het verlengstuk van de jeugdcommissie met daar bij een eigen verantwoordelijkheid. Gezien de omvang van de jeugd afdelingen heeft A.F.C. een aantal coördinatoren met ieder een eigen aandachtsgebied. Eén van de jeugdcoördinatoren, Bert Rijmers, houdt zich vooral bezig met de selectieteams van A.F.C. De overige teams hebben op dit moment één coördinator, Martin Verburg, die ondersteund wordt door Peggy de Hond en Floor Wellens voor zaken die niet direct betrekking hebben op de wedstrijden en trainingen. Ook de jongste jeugd, de 'Champions League' en 'World Cup' die bij A.F.C. intern spelen, hebben een eigen aanspreekpunt: Emiel Neter. De jeugdcoördinatoren zijn de eerst verantwoordelijken voor o.a. de trainers (en trainingen) en de indelingen van de teams. Bert Rijmers en Martin Verburg houden iedere dinsdag een in loopspreekuur van 18.30 -19.30 uur. Hier hoeft dus geen afspraak voor worden gemaakt. Contactpersonen Waar de jeugdcoördinatoren zich organisatorisch en ook in de uitvoe ring vooral richten op alle technische zaken in een leeftijdscategorie, ontfermen de contactpersonen zich op een ander manier over een categorie. Zij onderhouden o.a. het contact met de leiders. Op die manier horen zij vaak dingen die spelen in een team en kunnen zij de leider verder helpen. De contactpersonen zijn ook altijd ondersteunend aanwezig bij de organisatie van de vele evenementen die plaats vinden. Wie voor welke categorie als contactpersoon fungeert is te zien in de namenlijst onder deze tekst. Trainers Iedere speler die bij A.F.C. speelt, wil ook graag iets leren. De trai ners bij A.F.C. vormen bij dit leerproces een belangrijke schakel. Voor ieder niveau tracht A.F.C. trainers aan te stellen die hier een bijdrage kunnen leveren. A.F.C. heeft een groot aantal gediplomeerde trainers maar maakt ook dankbaar gebruik van de hulp van een aantal ouders bij de jongste jeugd. Leiders De meeste leiders van een team zijn ouder van een speler van A.F.C. Waar de trainer zich gedurende de week toelegt op het beter maken van de spelers, komt de leider in het weekend aan de beurt. Bij de niet-selectieteams kan de trainer meestal niet aanwezig zijn bij de wedstrijden. Dit omdat hij meer dan één team traint. De leider houdt om die reden wel contact met de trainer en vice versa. De leider maakt bij de wedstrijden de opstelling en coacht het team. Hij is ook verantwoordelijk voor een goede communicatie naar de spelers en de ouders. Hij regelt de verzameltijd, vult wedstrijdformu lieren in en houdt binding met de contactpersoon Bij selectieteams heeft de leider naar de ouders en de spelers toe een beperktere rol. De trainer is hier verantwoordelijk voor het gehele voetbalgedeelte en de leider ondersteunt hem bij alle overige zaken. Algemeen Op de website bij 'jeugd' onder de knop 'organisatie' treft u de na men, telefoonnummers en e-mailadressen aan van functionarissen in de jeugdafdeling. De meeste van hen zijn overdag gewoon werkzaam en wij verzoeken u dan ook het telefonische kontakt in eerste instantie zoveel mogelijk te beperken. Een e-mail is vaak veel efficiënter. Weet u niet wie u voor een vraag moet benaderen? Gebruik dan de button op de website "email AFC jeugdbestuur", dan zorgen wij dat de vraag op de goede plek komt. 17 september 2008 87e jaargang nr. 2 De eerste AFC Nieuwsbrief is op 2 september verschenen en verzon den aan een groot aantal e-mail adressen. Maar nog niet alle AFC leden hebben zich aangemeld. Men kan zich heel gemakkelijk aanmelden voor de automatische ontvangst van de Nieuwsbrief. Klik op de banner linksboven op de homepage van onze website en vul vervolgens je e-mailadres in, klik op het rondje 'Aanmelden' en klik tenslotte op verzenden. Direct hierna ontvangt men een e-mail met een link waarmee je de aanmelding activeert. Vanaf dat moment ontvangt men de AFC Nieuwsbrief. Aarzel niet, meld je nu aan. Op de website van AFC is nu voor alle jeugd- en seniorenteam "Wie doet mee" beschikbaar! "Wie doet mee"is een webapplicatie bestemd voor leiders, trainers en aanvoerders waarmee zij hun (mede)spelers kunnen uitnodigen voor de wedstrijd. Vervolgens kan in één oogopslag gezien worden wie er allemaal beschikbaar zijn en kan meespelen. "Wie doet Mee" werd vorige seizoen al gebruikt door enkele teams maar sinds dit seizoen is het geïntegreerd in de AFC website. Jan Kortman, de bedenker van "Wie doet mee" heeft samen met Hans Elias en Frans Dankaart van Primosite er voor gezorgd dat "Wie doet mee" naadloos in de AFC website past. Help!! Het inloggen lijkt niet te werken Onlangs is Primosite overgegaan naar een nieuwe server met een upgrade van het technisch platform. Het was uiteraard de bedoeling dat u hiervan geen enkele hinder zou ondervinden. Nu lijkt het erop dat het inloggen niet altijd goed gaat. We schrijven met opzet "lijkt", want de oplossing is simpel. In de nieuwe situatie moet in de adresregel /PrimoSite/ staan, met een hoofdletter P en een hoofdletter S. Voorheen waren dat allemaal kleine letters. Als u via een oude link (dus met kleine letters) naar de site gaat, werkt het wel, maar het inloggen werkt enkel in de nieuwe situatie. Oplossing Gooi alle bookmarks en historie naar de site weg en ga naar uw web site en typ opnieuw in de URL balk www .afc-amsterdam.nl (dus zonder de riedel erachter). Mogelijk moet u ook de URL die onder de startpagina/home-knop zit aanpassen. Let op, het zou kunnen dat in de site links naar andere pagina's zijn opgenomen waarbij /primosite/ met kleine letters staat. Die kunt u het beste aanpassen, als u ze tegenkomt. PRESENTATIE "DE WEERBARE SCHEIDSRECHTER" Door Maurice de Hond. Onder auspiciën van de Scheidsrechterscommissie en de Jeugdcom missie voor leiders/coaches, scheidsrechters en genodigden. Maandagavond 6 oktober 2008 in het cluhuisvan AFC. Aanvang 20:00 uur. Nadere info volgt via de AFC-site en de -nieuwsbrief.

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 16