Programma Zaterdag en Zondag B De Jonge AFC'ers GA VOOR GOUD deze zomer Zaterdag 7 juni 2008 12:00 AFC C1 - GVVV C1 bekerfinale 10:00 AFC C2 - Flellas Sport C2 bekerfinale Beide wedstrijden worden gespeeld bij FC Omni world in Almere. Voetballen tijdens de zomerstop Vanwege het grote succes is het net zoals vorig jaar weer mogelijk om tijdens de zomerstop één keer per week met elkaar op het kunstgras veld bij AFC te voetballen. Fliervoor zijn de onderstaande data vast gesteld. De kleedkamers en het clubhuis zijn op deze dagen gesloten. - dinsdag 3 juni - dinsdag 10 juni - woensdag 18 juni - woensdag 25 juni - woensdag 2 juli - maandag 7 juli - maandag 14 juli - maandag 21 juli - maandag 28 juli Noteer deze data in je agenda! De zaterdagcommissie bestaat uit: Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696) Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961) Benno Flonsdrecht- commissaris (06-15015894) De zondag B commissie bestaat uit: Patrick Reddering - voorzitter (06-47806481): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Rogier de Boer - commissaris (06-10897702): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Lars Boering - commissaris (06-51147503): coördinatie AFC 6, AFC 7 en AFC 10 Max Flam - secretaris (06-25425231): coördinatie AFC 8, AFC 9, AFC 11 en AFC 12 AFC Mini WK op zaterdag 24 mei De Mini WK - Wat een Dag!! Het was vroeg, zonnig en al warm toen de eerste voetballers zich kwamen melden voor de jaarlijkse afsluiting voor de jonge jeugd tot en met de D-pupillen De Mini WK. Vorig jaar gooide de verbouwing van het sportpark roet in het eten, dit jaar kon een 20-jaar oude traditie in volle omvang weer worden opgepakt. De spanning van de indeling, "in welk land zit jij?", een enkele te leurgestelde speler "Mag ik nou eens in een team waar mijn vader geen leider van is?" en een overload aan elektriciteit die de grote opblaaswereldbol op het hoofdveld even in elkaar liet zakken, waren de ingrediënten bij de start. Een start waarbij in een gigantische open auto de voorzitter (Machiel v.d. Woude) en vice-voorzitter (Ad Westerhof) van A.F.C het veld op kwamen rijden. Op de achterbank gezeten met Peter Post, de sterspe ler van ons eerste elftal. Terwijl alle landenteams op de tribune zaten en veel World Cuppers en Champion Leaguers aan de rand van het veld stonden opende deze drie A.F.C-ers de grote wereldbol, waarna honderden rode en zwarte ballonnen richting Schiphol gingen. Om half elf startten de F-jes met hun competitie en gelijkertijd werd op het "oude" kunstgras het programma voor de WC en CL in gang gezet. Wie tussendoor even niet hoefde te voetballen kon zich storten op de pizza's, suikerspinnen en poffertjes of op de voorraad A.F.C. spul len bij de marktkraam. Alles dankzij de hulp van - vooral - moeders die vol overgave de kraampjes bemanden, OK be vrouwden. 28 mei 2008 86e jaargang nr. 14 Vaders vonden we weer terug als teamleider, chef de mission of scheidsrechter. Of gewoon als enthousiaste supporter met of zonder biertje. Spreekstalmeester Benno zorgde voor de muziek en de mededelingen tussendoor en de wedstrijdleiders onder leiding van Martin hielden het spelschema exact op tijd. Oudere spelers zagen we als teamleider en daar tussendoor liep een tevreden evenementencommissie die veel tijd en energie had gestoken in deze dag. De teams streden vooral voor hun landseer met als gevolg dat je een E-team vol enthousiasme hun maatjes van de F zag aanmoedigen. En de F-jes stonden de grote broers uit de D weer naar de overwinning te schreeuwen. Het 'Be Friends' boven het hoofdveld kon niet beter worden uitgebeeld. De hele strijd eindigde in een overwinning voor het land Brazilië, op de voet gevolgd door Duitsland en Nederland. Brian Speelman - die volgend seizoen jeugdvoorzitter zal worden - viel met zijn neus in de boter door nu al de bekers uit te mogen rei ken. Overigens gebeurde dat pas nadat ook nog de kampioensteams van na de winterstop op het veld waren gehuldigd. Vandaag was iedere A.F.C-er eigenlijk een winnaar. Veel lachende en tevreden gezichten. Gelukkig dat dit jaar de Mini WK gewoon doorgang kon vinden. Voor de meeste spelers was dit meteen de afsluiting van het seizoen. De jeugdcommissie wenste vanaf het hoofdveld dan ook alvast alle spelers, leiders, trainers, andere functionarissen en natuurlijk ouders, opa's en oma's een heel fijne vakantie toe. We hopen dat iedereen volgend seizoen weer vol energie aan de start staat van het seizoen 2008-2009! Wil je zien hoe het allemaal toe ging op de mini WK dit jaar. Kijk dan eens in het 'AFC fotoalbum' op onze website naar de foto's die Tom Poederbach heeft gemaakt. Ook verschillende teamfoto's kun je daar zien. Jeugdcommissie A.F.C. Wil je een digitale foto in afdrukformaat hebben, mail dan naar tom@poederbach .com Mini WK prachtige afsluiting van het seizoen Prachtig weer, veel jongens supporters en helpers/sters. De organisatie was uitstekend. Het Mini WK Toernooi voor de D, E F pupillen èn een groot aantal World Cuppers die zich hadden ingeschreven bij de F-teams, begon vroeg, eindigde laat en verliep vlekkeloos (zie verslag en foto's). Voor de Champions League en de overige World Cup spelers werd er op veld 3 een alternatief programma gedraaid o.a. penalties nemen, shoot-outs, kegel voetbal, partij. Even na 12.30 uur was dat afgelopen. Dank aan de trainers Prayhum Akun, Pieter Jonkers, Pieter Morel en Peter Strijdonk en de vaders die assisteerden bij de spelonderde- len waardoor alles perfekt en enthousiast verliep. Daarna werden nog de medailles uitgereikt door Moha Zrikih (nu nog maar met 1 kruk!) aan alle teams uit de Champions League kompeti tie. Ook de aanwezige World Cup teams kregen hun medailles. Toen was het tijd voor drinken, poffertjes en pizza en kon er bij de finale wedstrijden van de Mini WK gekeken worden op de velden 4 en 5. Een mooi einde van een mooi seizoen. Veel plezier in de komende zomermaanden en blijven oefenen!. We beginnen weer eind augustus/begin september. Kees Koedood Onze (vakantie)banen zijn goud waard! Schrijf je in en ontvang je eigen gratis: 'Ik ben klaar voor het EK' pakket Surf dus snel naar www .afcuitzendbureau ,nl want op=op. AFC Uitzendbureau 020-6626362 post@afcuitzendbureau.nl 10

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 10