Bestuursmededelingen Van Harte AFC's "Bie"- zonderheden 26 maart 2008 86e jaargang nr. 11 Van de Penningmeester. Op dit moment (2 Paasdag) hebben 1641 leden en donateurs betaald, dus zo'n 85 nog niet! Ik zou er zeker niet trots op zijn als ik daarbij hoorde! Bij de leden die niet betaald hebben, zijn toch ook nog steeds nieuwe leden, hoewel men eerst mag voetballen of trainen als er betaald is. Deze leden zullen in de volgende Schakel worden afgevoerd. Als het allemaal goed is, is spelen voor de wanbetalers er al een tijdje niet meer bij Leden, die na 1 oktober betaald hebben zonder toeslag, kunnen nog een acceptgiro voor de toeslag .tegemoet zien. Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! De contributies luiden thans als volgt: Vollid €370,= 60+ €190,= Jong Senior €325,= Jeugd €300,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Oh ja, denkt u ook nog aan de boetes. Geboren op 2 februari 2008 Leon Alexander zoon van Maarten Blokland en Heidi Arendt. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Geboren op 3 maart 2008 Pepijn Leo Jaap zoon van Geoffrey van Meer en Chantal Kwak. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Het is 2e Paasdag en door de weersomstandigheden is de voor van daag vastgestelde uitwedstrijd van ons eerste elftal tegen Hollandia afgelast. Buiten sneeuwt het en het lijkt wel een zondag in december. De wedstrijd in Hoorn is al voor de derde keer afgelast en nu door de KNVB vastgesteld op donderdagavond 27 maart. Op paaszaterdag werd onder slechte weersomstandigheden de uitwed strijd tegen DWS met 1 - 0 verloren. Elders in deze uitgave van ons clubblad de Schakel kunt u een verslag van deze wedstrijd van de hand van ons bestuurslid Bob Duis lezen. Dus nu een dag zonder voetbal en daarom een mooie gelegenheid om mij aan mijn column te wijden. Stefan Veenboer in het seizoen 2006-2007 keeper in onze A-selectie vertrok aan het begin van het lopende seizoen naar Arnhem om daar bij de eredivisieclub Vitesse te gaan spelen als amateur. Zaterdag 14 februari jl. had hij het geluk om mee te spelen in de wedstrijd FC. Twente tegen Vitesse. Ook het Dagblad het Parool besteedde de A nodige aandacht aan het debuut van Stefan Veenboer. Namens de AFC van harte proficiat met dit debuut. Naar aanleiding van de komende bijeenkomst van de AFC-Ridders op 1 april a.s. had ik recent telefonisch contact met AFC-Ridder Piet Vaal. Piet ondergaat een aantal medische behandelingen maar volgt de verrichtingen van onze club nauwgezet. Hij laat via mijn column alle bekenden in de club hartelijk groeten. Namens de AFC zenden wij hem onze groeten en wensen wij hem sterkte en beterschap samen met zijn echtgenote Truus. In de Telegraaf van woensdag 19 maart was op de voorpagina een fraaie foto geplaatst met als titel Supersnelle Meiden van de dames zwemploeg die Goud veroverde op de 4x100 meter vrije slag bij de EK. Een van deze dames is Marleen Veldhuis, levenspartner van ons lid Camiel Huisman. Ook behaalde Marleen een gouden medaille op de 100 meter vrije slag. Namens de AFC onze hartelijke geluk wensen aan het adres van Marleen. Jan Gerards speler van Zaterdag 10 was zo ongelukkig om tijdens de wedstrijd op 23 februari zijn arm te breken. Namens de AFC wen sen wij hem een spoedig herstel, en een snelle terugkeer op de velden. AFC-Ridder en Lid van Verdienste Peter Roosenschoon verblijft weer voor een aantal behandelingen in het ziekenhuis. Namens de AFC onze hartelijke groeten en beste wensen voor een spoedig her stel. Het bestuur amateurvoetbal heeft, zoals al werd verwacht, op maan dag 17 maart ingestemd met de hoofdlijnen uit het rapport Optima lisering voetbalpiramide amateurvoetbal Voor de aangenomen punten en de wijze van invoering van de Topklasse verwijs ik u naar onze website. Op 31 mei a.s. zal over dit voorstel tijdens de vergade ring van het amateurvoetbal een beslissing worden genomen door de 60 afgevaardigden. Voor deze vergadering zal dit voorstel met de clubs besproken worden in de komende Regiovergaderingen van de KNVB. Erelid Jan van Dijk en Zilveren Ploeger Willem de Jong bezochten recent ons Zilveren Ploeglid Rob Dukker, die momenteel verblijft in het verzorgingshuis De Drie Hoven. Rob laat alle bekenden groeten. In mijn column in de vorige uitgave van ons clubblad de Schakel verstrekte ik u informatie over de bezoekuren aan Rob (via broer Hans). Erelid Jan bezocht tevens in zijn functie van Lid van de Commissie Sociale Zaken samen met AFC-Ridder Henk de Groot onze AFC- Ridder Rob de Jong, die tijdelijk verblijft in Verzorgingshuis Rust- hoeve, Wolthuissingel 1, 1441 DN Purmerend. De gezondheid van Rob gaat goed vooruit en hij vindt het prettig bezoek te ontvangen. Hij laat de bekenden van AFC hartelijk groeten. Vrienden die hem willen bezoeken kunnen contact met zijn dochter Yvonne Sarfaty (echtgenote van Zilveren Ploeger Ronald) opnemen. Telefoonnum mer via mij te verkrijgen. Namens de AFC zenden wij ook deze Rob onze groeten en wensen wij hem een spoedig herstel Iedere Zondagavond kunt u op Nederland 1 bij de AVRO de comedy serie We Gaan Nog Niet Naar Huis" zien. De serie handelt over een vader (gespeeld door Victor Low), die met zijn dochter en zoon van Amsterdam naar het eiland Texel is verhuisd. De rol van Flip, de zoon, wordt gespeeld door ons jeugdlid Jasper Oldenhof (Jun. B 4) zoon van Maarten Oldenhof, die speler is bij het elftal van de klas sieke Veteranen. Mijn advies is dus: kijken!! Het is bijna weer zover dat de cricketcompetitie bij de ACC van start gaat. Cricketbats in de olie, noppen aangedraaid, de mouwen opge stroopt, want er staat weer een nieuw cricketseizoen voor de deur. Op zaterdag 5 en zondag 6 april a.s. wordt weer het traditionele schoon- maak-weekend georganiseerd. Leden van ACC en andere cricketlief hebbers kunnen zich voor de vele werkzaamheden melden bij de Barcommissie van ACC (Jan Otsen - tel: 020-6401992 en 06- 54300222). Vanaf 10.00 uur staat de koffie met appeltaart klaar. In mijn vorige column vertelde ik u over het seizoen 1967-1968, toen ons Erelid en bestuurslid Edwin Geluk samen met Zilveren Ploeger Bas Rachman en onze trainer van het nieuwe seizoen Cor ten Bosch waren uitgenodigd voor de selectie van het Amster dams Jeugdelftal. Naar aanleiding van deze informatie deelde ons bestuurslid en huidig voorzitter van de Jeugdcommissie Rinus van Leijenhorst mij mede, dat ook hij met Edwin heeft samengespeeld in het Amsterdams Jeugdelftal en wel in het seizoen 1968-1969.

Schakels (clubbladen) | 2008 | | pagina 3