Bestuursmededeling Ledenlijst V AFC's "Bie"- zonderheden 5 december 2007 86e jaargang nr. 6 Kunstlicht op velden 2,3 ,4 en 5. Tijdens de grote verschuivingoperatie van de velden op ons Sportpark gedurende de maanden mei t/m september van dit jaar werden op bovenvermelde velden lichtmasten geplaatst, waardoor de trainings capaciteit voor al onze spelende AFC'ers aanmerkelijk vergroot zou worden. Helaas heeft de aannemer GrontMij, die voortreffelijk werk heeft verricht, één ding over het hoofd gezien; er blijkt onvoldoende vermogen te zijn om het kunstlicht op alle velden tegelijkertijd te gebruiken. Dit is reeds in september bij NUON gemeld met het ver zoek de aansluiting van AFC op sportpark Goed Genoeg te verzwaren van 160 Ampère naar 250 Ampère. Onlangs hebben wij de bevesti ging gekregen dat deze werkzaamheden op 12,13 en 14 december a.s. zullen worden uitgevoerd, waardoor vanaf dat moment, naar wij hopen, onze 4 trainingsvelden 's avonds optimaal gebruikt kunnen worden. Van de Penningmeester. Door de inspanningen van zaterdag-, B- en jeugdcommissie hebben op dit moment (3 december) 1600 leden en donateurs betaald en dus zo'n 130 nog niet. Ik zou er niet trots op zijn als ik daarbij hoorde! Bij de leden die niet betaald hebben, zijn toch ook nog nieuwe leden, hoewel men eerst mag voetballen of trainen als er betaald is. Overigens zijn er dit jaar veel leden, die een bedragje (termijn?) overmaken, zonder overleg met de T penningmeester en die moet het dan maar raden. Voor de spelende leden geldt, dat zij voor 1 september aan hun ver plichting hadden moeten voldoen, maar met enig respijt is het nu mooi geweest en zijn de spelerspassen van degenen die niet betaald hebben weer ingenomen. Dus heeft u als spelend lid niet betaald, ontvangt u geen spelerspas enkunt u niet meer spelen! Kortom, wij zijn weer wat scherper op de zaak gaan letten en het gaat direct beter! Inmiddels zijn de acceptgiro's met toeslag van €50,= in de maak en die kunt u binnenkort tegemoet zien. Ook leden, die in oktober of november betaald hebben zonder toeslag, ontvangen nog een accept giro voor de toeslag. Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Want af en toe is het voor mij echt een zoekplaatje en weet ik niet van wie de overmaking afkomstig is. De contributies luiden thans als volgt: Vollid €370,= 60+ €190 Jong Senior €325,= Jeugd €300,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Oh ja, denkt u ook nog aan de boetes. Kandidaat lid/donateur: Sol Fokke, pup., 22-12-2001, Nieuwendammerdijk 507, 1023 BR Amsterdam, lidnr. 8243, KNVB nr. MGXT562. Raphael Hogers, pup., 29-11-2000, Weerdestein 39, 1083 GB Am sterdam, 06-53680572, lidnr. 8244. KNVB nr. MGXX92U. Opnieuw opvoeren: Jeroen Bertens, jong sen., 14-6-1986, Grauwe Gans 80, 1423 PS Uithoorn, 0297-566941lidnr. 6790, KNVB nr.CGWGl 6Q. Adreswijziging: Simon Anwar, Liendenhof 265,1108 HS Amsterdam, lidnr. 7991 13* Noah Hunsel, Marius Meyboomstraat 24, 1087 LD Amsterdam, lidnr. 7598. Raph Dahan, Hacquartstraat 4,1071 SH Amsterdam, lidnr. 8189. A. Reddering, Prins Hendriklaan 31 C, 1075 AZ Amsterdam, lidnr. 0677. Bram de Moor, Bleukweg 22, 5032 PN Tilburg, lidnr. 6710. Jamil Tholen, Uiterwaardenstraat 512, 1079 AZ Amsterdam, lidnr. 7195. Hidde ten Brink, Staringstraat 261", 1054 VR Amsterdam, lidnr. 8060. Pieter de Stigter, Christiaan de Wetstraat 5-bel, 1091 NG Amsterdam. Opzegging: R. Gyasi (7080), A. van Wijnen (5961), Afvoeren: Olivier Pit (8121), Jelle de Vries (8132), Op zondag 18 november jl. speelde ons eerste elftal de thuiswedstrijd tegen Westlandia uit Naaldwijk, welke wedstrijd door AFC met 4-2 werd gewonnen. Westlandia was gedegradeerd maar na één seizoen weer teruggekomen in de Hoofdklasse. Het bestuur heeft gelukkig weer ervaren dat de contacten aan de bestuurstafel weer als vanouds waren en dat onze tegenstander een zeer sportieve verliezer was. Op de website van onze tegenstander was ook een leuk artikel opgeno men en werd de sfeer in ons clubhuis als zeer prettig ervaren. Tevens was een goed en sportief verslag van de voetbalwedstrijd opgenomen. De spelersbus terug naar Naaldwijk vertrok laat van Goed Genoeg. De sportbijlagen van de Telegraaf en van Het Parool gaven veel aandacht aan onze eerste overwinning op Westlandia. De Telegraaf plaatste een foto van Garrett MacDonald nadat deze de 3e goal had gescoord en kopte het artikel met "Lekker smullen van MacDo nald." Het Parool had een uitgebreid artikel over de wedstrijd, waarin cap tain Robert Gehring, Said Moumane en trainer Ton du Chatinier aan het woord werden gelaten. Tevens was bij dit wedstrijdverslag een fraaie actiefoto geplaatst van Said Moumane. In de Metropool Sport d.d. 19 november, was in de reeks De Sport- familie een uitgebreid interview opgenomen met de familie van Ben nie Muller. Op een foto zien wij Opa Bennie, zoon Danny en klein zoons Daniël, David en Yves (allen lid van AFC) en zijn twee klein dochters, Sarah en Noah, die de hockeysport en de tennissport beoe fenen. Volgens zoon Danny heeft zijn vader het nu nog drukker als grootvader, dan toen hij achter de toonbank van zijn sigarenzaak aan de Haarlemmerdijk in Amsterdam stond. Sportparkmanager Pim van de Meent bereikte op 20 november de leeftijd der sterken en werd dus 70 jaar jong. Namens de AFC onze welgemeende felicitaties en daarbij wensen wij hem samen met echt genote Netty, kinderen en kleinkinderen nog vele gezonde jaren. Zwemster Marleen Veldhuis, partner van ons lid Camiel Huisman, was tijdens de World Cup in Berlijn zeer succesvol. Op zaterdag 17 november verbeterde zij het wereldrecord op de 50 meter vrije slag (kortebaan) en op zondag 18 november verbeterde zij in het Sportfo- rum in Berlijn ook de Europese toptijd op de dubbele afstand. Marleen was ook al Nederlands recordhoudster. Namens de AFC onze hartelijke felicitaties aan Marleen. Op vrijdag 16 november werd voor de 20e keer het jaarlijks klaverjas- toernooi om de Martin Duinker Memorial georganiseerd. Martin Duinker was in het verleden een belangrijk lid van onze vereniging, die helaas op te jonge leeftijd is overleden. Hij was de jaarlijkse orga nisator, welke rol nu al weer een groot aantal jaren in handen is van onze Zilveren Ploeger Joop Turfkruier. Er waren 12 deelnemers, die te gast waren in het huis van Joop. De winnaar werd Zilveren Ploeger Bert de Rooy, met op de 2e plaats AFC-Ridder Bob v.d. Bergh en als derde ons bestuurslid en Lid van Verdienste Edwin Geluk. Ook deze vriendentraditie is niet meer weg te denken bij onze vereniging. De VBC (Vrienden Biljart Club) had op 15 november voor de 66' keer haar algemene jaarvergadering, gevolgd door het jaardiner. 3

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 3