Programma
5 december 2007 86e jaargang nr. 6
14:45 123221 AFC 3
14:45 100224 AFC 5
14:45 122954 AFC 7
12:15 2675 AFC Cl
Gans, E.N. de
Leo de Nobel
Ap Springer
Adriaan Jeukens
Willemse, F.F.W.
Zamanian, I.
Thuiswedstrijd vrijdag 7 december 2007
18:30 uur 92153 AFC F1 - Ilpendam F1
Thuiswedstrijden zaterdag 8 december 2007.
15.00 AFC VET - Quick VET
14:45 123239 AFC 1 - SVL 1
AMVJ2
RAP 4
WV-HEDW 11
FC Volendam Cl
12:15 123036 AFC Dl - Zeeburgia D2
12:15 122791 AFC D2 - WA/Spartaan Dl
12:15 83519 AFC D7 - Zwanenburg D2
09:00 85320 AFC D8 - Sloterdijk D4
10:30 85319 AFC D9 - Roda 23 D9
09:00 84344 AFC D12 - Tos Actief D4
09:00 123030 AFC El - Pancratius El
09:00 84760 AFC E6 - TABA E8
09:00 85196 AFC E7 - DCG MEI
10:30 85651 AFC E8 - Pancratius E12
10:30 85650 AFC E10 - RKAV E4
10:30 85195 AFC El 1 - RKDES E5
10:30 85486 AFC F1 - SDZ F1
10:30 84115 AFC F2 - Sporting Martinus F1
09:00 85485 AFC F5 - Vlug en Vaardig F2
10:30 85484 AFC F6 - AMVJ F1
Uitwedstrijden zaterdag 8 december 2007.
12:00 121991 Amstelveen 2 - AFC 2 Zuijlen, C. van
12:30 100181 Beursbengels 3 - AFC 8
14:00 100380 WV-HEDW 18 - AFC 10
13:00 148701 Buitenveldert VEI - AFC VE2
14:30 123165 Argon Al - AFC Al Davelaar.F.
12:30 121920 HollandiaBI - AFC BI Nauta.C.
11:30 44218 Barendrecht BI - AFC B2 Aktar, I.
12:30 137875 Nieuw Sloten sv Dl - AFC D3
11:30 83941 Pancratius D5 - AFC D4
13:00 83952 Roda 23 D5 - AFC D5
11:00 83442 Arsenal ASV D4 - AFC D10
08:45 85243 CSW D7 - AFC Dl 1
10:00 83372 Aalsmeer El - AFC E2
10:15 84249 Amstelveen E2 - AFC E4
08:45 83408 Argon E3 - AFC E5
10:00 84271 RKDES E4 - AFC E9
09:30 83727 KDO E4 - AFC E12
10:15 83268 NFC/Brommer E4 - AFC E13
09:00 83120 SDZ F9 - AFC F10
11:00 85442 Zeeburgia F2 - AFC F3
09:30 83187 Vlug en Vaardig F1 - AFC F4
11:30 85014 Abcoude F6 - AFC F7
11:00 84946 IVV F4 - AFC F8
10:45 153443 Meteoor F2 - AFC F9
Thuiswedstrijden zondag 9 december 2007.
14:30 810 AFC - VVSB
11.45 52986 AFC 2 - Turkiyemspor 2
14:45 53361 AFC 4 - DCG 3
11:45 53324 AFC 5 - Nieuwendam SC 3
14:45 53516 AFC 7 - Sloterdijk 2
11:45 53135 AFC 10 - Abcoude 7
14:45 53323 AFC 12 - Sporting Martinus 8
14:45 53241 AFC B4 - Pancratius B2
09:00 52685 AFC B6 - Overbos B6
11:45 121880 AFC C2 - Soest SO Cl
09:00 53032 AFC C6 - DWS C4
Uitwedstrijden zondag 9 december 2007.
11:00 52985 EDO hfc 2 - AFC 3
12:00 53138 Sporting A'dam 3 - AFC 6
12:00 53100 Ankaraspor 4 - AFC 8
14:00 50112 Forza Almere 3 - AFC 11
Stroobach, A.B.
Jongbloed, H.W.P.
Heesakkers, P.
Hans Elias
Eric Bos
Ap Springer
Herman Fritzsche
Fadili, E.H.
Ellis, K.
Diaz, A.
Bijvoet, A.
Lyesen, D.A.
Kersten, J.
Tulleners, C.H.
14:30 122924 Purmerend Al - AFC A2
11:30 53645 OSV Al - AFC A3
12:00 155026 BSM Al - AFC A4
13:00 45805 Heemstede Al - AFC A5
11:00 53237 Hoofddorp B3 - AFC B3
12:00 53035 DCG C2 - AFC C3
09:30 53415 Nieuw Sloten sv Cl - AFC C4
10:00 53219 Roda 23 C4 - AFC C5
09:30 53218 Waterwijk C8 - AFC C8
Thuiswedstrijden woensdag 12 december 2007.
19:30 99932 AFC 10 - Muiden 2
17.30 51938 AFC C3 - Abcoude Cl D. Verburg
Thuiswedstrijden zaterdag 15 december 2007.
Stormbroek, J. van
Overbeeke, G.R. van
Leo de Nobel
Ap Springer
Adriaan Jeukens
14:45 123488 AFC 1 - CSW 1
14.45 123470 AFC 3 - DVVA 5
12.15 100507 AFC 4 - Meteoor 2
14.45 100506 AFC 5 - Wartburgia 3
12.15 100497 AFC 9 - Zwanenburg 4
14.45 148702 AFC VE2 - Meteoor VE3
14:30 124637 AFC Al - DWS Al Willemse, F.F.W.
12.15 123662 AFC A2 - DCG Al Couturier, E.
12:15 123279 AFC Dl-OSV Dl Lazic,A.
10.30 67364 AFC D7 - Buitenveldert MD1
09:00 160111 AFC D12 - DOB Dl
09:00 123274 AFC El - DSS El
09:00 169595 AFC E6 - Roda 23 E5 (beker)
09:00 169594 AFC E9 - Volendam (rkav) E6 (beker)
10:30 154424 AFC El3 - NFC/Brommer E5
09:00 169714 AFC F1 - Roda 23 F1 (beker)
09:00 169670 AFC F3 - Volendam (rkav) F4 (beker)
10:30 93119 AFC F4 - DCG F4
09:00 169669 AFC F6 - Buitenveldert F7 (beker)
12:15 69302 AFC F9 - Dijk De F6
12:15 93011 AFC F10 - Tos Actief F4
Uitwedstrijden zaterdag 15 december 2007.
15.00 Hercules VET - AFC VET
14:30 124684 Volendam (rkav) 4 - AFC 2 Staubesand, C.
14:00 124665 SCW 4 - AFC 6
15:00 123438 GeuzenM'meer 5 - AFC 7
14:30 100657 Ouderkerk 3 - AFC 8
11:00 100618 Wartburgia 10 - AFC 10
14:30 124491 Arsenal ASV VE2 - AFC VEI
12:30 124621 Almere sv BI - AFC BI Doodeman, C.N.
12:30 74623 Leonidas B1 - AFC B2 Spinhoven, J.
11:00 124333 Huizen Cl - AFC C2 Lyesen, D.A.
10:30 123278 EDO hfc Dl - AFC D2
10:15 92905 Ouderkerk D4 - AFC D8
12:30 68185 Sporting Martinus D7 - AFC D9
11:30 69080 Overbos D9 - AFC Dl 1
10:15 93282 Sporting Martinus E4 - AFC E3
13:30 169588 Hoofddorp E3 - AFC E4 (beker)
11:00 169575 TABA E3 - AFC E5 (beker)
12:00 92711 Nieuw Sloten sv MEI - AFC E7
10:00 92392 RKAV E3 - AFC E8
09:00 92716 Pancratius El5 - AFC El 1
11:00 93549 Dijk De F4 - AFC F7
09:30 93551 Dijk De F5 - AFC F8
Thuiswedstrijden zondag 16 december 2007.
14:30 831 AFC - VUC
14:45 54679 AFC 3 - HSV 2
11:45 54457 AFC 6 - AGB 6
11:45 54768 AFC A3 - Weesp FC Al
14:45 54193 AFC B3
11:45 54363 AFC C3
Stolk, T.W.
Ismail, M.A.
Frans Juch
Taskin, A.
- Blauw Wit Amsterdam B2
-DiemenCl Gruijthuijsen, J.F.J.
09:00 53986 AFC C4 - Sporting Maroc Cl
09:00 54172 AFC C5 - Legmeervogels C3
09:00 40569 AFC Cl - Buitenboys C8
09:00 54171 AFC C8 - TABA C3
11