De Jonge AFC'ers 24 oktober 2007 86e jaargang nr. 4 B-commissie Patrick Reddering - voorzitter (06-47806481): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Rogier de Boer - commissaris (06-10897702): coördinatie AFC 3 t/m AFC 5 Lars Boering - commissaris (06-51147503): coördinatie AFC 6, AFC 7 en AFC 10 Max Flam - secretaris (06-25425231): coördinatie AFC 8, AFC 9, AFC 11 en AFC 12 Diefstal Helaas is er donderdagavond jl. kleding, geld en andere waardevolle spullen gestolen uit de kleedkamer van de spelers van de A2 junioren. De beelden van de bewakingscamera hebben o.a. vastgelegd, dat een onbekende met een voetbaltas van het merk Quick! vanuit de ingang bij de kleedkamers direct naar die bewuste kleedkamer is gelopen, die niet was afgesloten, maar waarvan de deur wel dicht was. Zeer merk waardig natuurlijk en het vermoeden bestaat dan ook dat deze crimi neel van tevoren hierover is geïnformeerd. De dader droeg een groen witte pet en een blauw/zwart jack met een witte streep aan de zijkant van de mouwen. De jeugdcommissie zal alles in het werk stellen om te trachten de dader te achterhalen en zal niet schuwen om hiervoor eventueel ook de media in te schakelen. Het is diep en diep treurig, dat er binnen onze vereniging waarschijnlijk leden zijn, die hebben meegewerkt aan deze diefstal. Inmiddels is er ook aangifte gedaan bij de politie en zijn wij gestart met een onderzoek aan de hand van de beelden. Wij verzoeken een ieder die donderdagavond tussen 18.30 en 19.00 uur bij de kleedkamers of daarbuiten, een verdacht persoon heeft zien rondlopen en die voldoet aan bovenvermelde beschrijving contact met ons op te nemen. Jeugdcommissie AFC ieugd@afc-amsterdam.nl of 06 53139933) Herfst2daagse: en het werd inderdaad herfst! Dinsdag 16 oktober was het fantastisch weer, zonnetje, weinig wind en veel spelers van de D, E en F, die op de 3 kunstgrasvelden een carrousel van oefeningen en spelvormen kregen aangeboden. De C junioren waren stipt om 09.00 uur aanwezig voor de "briefing" en gingen aan de slag om alles uit te zetten onder leiding van de hoofdtrainers die per veld het commando hadden. De evenementen commissie deed de intake van de spelers en we kwamen nagenoeg op het te verwachten aantal jongens uit. Om 10.30 uur werd er begonnen. Het wisselen liep zonder vertraging, de lunch was uitstekend verzorgd door Frans Ris met zijn staf, vele helpende handen. Wat wil je nog meer. 's Middags het 6 tegen 6 toernooi en rond 15.30 uur was het afgelo pen. Alle spullen moesten aan het eind van de dag weer worden opge ruimd want 's avonds moest er gewoon getraind kunnen worden door de senioren. Woensdag 17 oktober begon nat en winderig. Het was iets minder druk dan de dag ervoor maar ook dat stond al in de planning. Nu waren er 15 B junioren die assistentie verleenden op de velden. Eerst natuurlijk weer de instructie en het klaarzetten van alle onderde len. Het trainingsprogramma was deze dag korter en al voor de lunch werd begonnen met de voorrondes van het penalty schieten en de Shoot-out kompetitie. Het leek even droog te worden, maar smiddags begon het weer te miezeren. Bij de lunch hielden we zelfs de E pupillen een kwartier langer binnen omdat er een dreigende lucht aan kwam vlie gen en we bang waren voor onweer. Gelukkig viel het mee en konden de finales per categorie beginnen. Bij de F werden Sam van Barneveldt (F2)en Jaap Vriens (F2), bij de E Noah Benninga (El) en Pieter Vriens (E5) en bij de D Ludo Thörig (D3) en Igor Jozefzoon (Dl2) de finalisten!zie de foto op de trap). Zij kregen alle zes een medaille en toen was het de "Grande Finale" tussen deze toppers op veld 4. Met iedereen er omheen was het bloed stollend spannend. Nu ging het erom wie het beste was in zowel penalties nemen als in shoot-outs Uiteindelijk waren de superkampioenen: Jaap Vriens (F), Pieter Vriens (E) en Ludo Thörig( D). Zij kregen nog een waardebon. En 2 dagen voetbalhappening was ten einde, tenminste, de spullen moesten natuurlijk nog verzameld en opgeruimd worden.... De regen hield op, voorzichtig brak er een zonnetje door en terwijl de F,E en D gingen douchen en de laatste bananen verorberden stonden de Champions League en de World Cup spelers al op het veld voor hun woensdagmiddag herfstinstuif. Iedereen die heeft meegeholpen van deze herfst 2 daagse een succes te maken: hartelijk dank voor jullie inspanningen. En ik hoop dat we bij nog komende festiviteiten weer op jullie medewerking kunnen rekenen. Vrij naar een spreuk die ik onlangs ergens op een foto zag: het sieraad van een vereniging zijn de mensen die hun handen uit de mouwen steken Nogmaals dank. Groet, Kees Koedood ING Jeugdmarathon Ook dit jaar werd er voorafgaand aan de marathon van Amsterdam de 2,5 km jeugdloop gelopen. Zoals elk jaar gaat de opbrengst van deze jeugdloop naar het Ronald McDonald VU Kinderstad fonds. Afgelopen zondag liep er een groot aantal pupillen van onze club mee. In het heerlijke herfstzonnetje, kleurden bijna 100 jeugdleden kleurden de wegen in en rondom het stadion rood/zwart. En toen de AFC kleuren in grote getale het Olympisch stadion bin nenkwamen, pinkten menig trotse (groot)ouder een traantje weg. Een geweldige prestatie voor alle voetballertjes van de Champions Leage, World Cup, F-tjes E-tjes en D-tjes die hebben meegedaan aan dit evenement. Voor de statistieken: Als eerste AFC-er kwam Othman Lechkar (D2) over de streep in zijn kielzog gevolgd door Mees Toonen (D4) en Jack van Asbeck (D6). Leidersavond 6 november Beste leiders, Het voetbalseizoen is al weer enige tijd geleden van start gegaan en wij willen graag met de leiders bijpraten en voorzien van informatie. Alle leiders nodigen wij van harte uit voor de leidersavond op dins dag 6 november a.s. om 19:30 uur bij AFC. Na het plenaire gedeelte is er gelegenheid om samen met de overige leiders en de contactper soon van de desbetreffende categorie van gedachten te wisselen Het leider zijn is een belangrijke functie. De rol en taken van de leider worden nog wel eens onderschat. Als leider heeft u een voorbeeld functie naar de kinderen, ouders/begeleiders, tegenpartij en scheids rechter. U bent het visitekaartje van AFC! Wij stellen het zeer op prijs als u hierbij aanwezig bent! Tot 6 november, Jeugdcommissie AFC 15

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 15