Y Bestuursmededelingen In Memoriam Van Harte Notulen Algemene Vergadering CO 22 augustus 2007 86e jaargang nr. 1 Van de Penningmeester We staan aan de vooravond van het nieuwe seizoen en u heeft half juli een acceptgiro ontvangen voor de contributie of donatie. Op dit moment hebben bijna 600 leden en donateurs aan hun ver plichting voldaan. Voor de spelende leden geldt, dat zij voor 1 september aan hun ver plichting moeten voldoen, want heeft u als spelend lid niet betaald, ontvangt u geen spelerspas enkunt u niet spelen! Echter, omdat wij ongeveer twee weken later waren met de acceptgi ro's geven wij nog twee weken respijt, dus na half september nog niet betaald, geen spelerspas. Wilt u bij het overmaken van de contributie of donatie in ieder geval het kenmerk vermelden! Na 1 oktober wordt een toeslag geheven van 50,= De contributies luiden als volgt: Vollid 320,= 60+ 190,= Jong Senior 275,= Jeugd 250,= Deze bedragen zijn exclusief entree- en overschrijvingskosten. Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 100,= over te maken. Postbank 241002 t.n.v. 2e penningmeester AFC, Amstelveen. Parkeersleutels Als u in het bezit bent gesteld van een sleutel van ons parkeerterrein en u bent geen functionaris of trainer meer, dan kan het zijn dat uw sleutel is gedeactiveerd. Aangezien het aantal sleutels beperkt is, verzoeken wij u de sleutel alsnog in te leveren bij de administratie of 2e penningmeester, zodat wij iemand anders blij kunnen maken. Indien betaald, ontvangt u de borg terug. Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 22 juni 2007 op de leeftijd van 90 jaar van de heer Cor van den Bor in het verleden jarenlang ondersteunend lid van onze vereniging en vader van onze Zilveren Ploegleden Frans en André. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 3 juli 2007 op de leeftijd van 92 jaar van Mevrouw Bernardina Joanna Margaretha Limburg - Carpentier ondersteunend lid van onze vereniging, weduwe van ons overleden lid Wim Limburg en moeder van ons Zilveren Ploeglid Ron en van Marja Gehring-Limburg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris Geboren Hazel Judith dochter van Michiel Huisman en Tara Eibers. x Namens de AFC onze hartelijke felicitaties aan de trotse ouders en o X aan de grootouders Dick en Mirjam Huisman-Bles. Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Foot ball Club gehouden op 28 juni 2007 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig: 66 werkende leden hebben de presentielijst getekend. 1. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de Algemene Vergadering. Nadat hij heeft geconstateerd dat er niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar de tweede Algemene Vergadering op dezelfde datum om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de vergade ring met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord in het bijzonder aan de aanwezige Ereleden Jan van Dijk, Dick van der Klaauw, Johan de Bie, Marcel Koster, Ger van Caspel, Chris Schroder, Bob Neseker en bestuurslid Kees Gehring alsmede de leden van Verdienste, de winnaars van de mr. Henne Boskamp Nobelprijs, de AFC-ridders en commissieleden. De voorzitter begint met het vermelden dat het afgelopen seizoen een druk jaar is geweest vol sportieve en extra-sportieve gebeurtenissen. Hij kan alle punten behandelen, maar zal niet al te uitgebreid ingaan op het afgelopen seizoen. De voorzitter verwijst daarom naar het zeer uitgebreide en informatieve jaarverslag van onze secretaris, dat in de laatste Schakel was opgenomen. In aanvulling op dit jaarverslag wil hij graag ingaan op een paar belangrijke details van het afgelopen seizoen. Allereerst behandelt de voorzitter de sportieve prestaties van onze hoogste teams, te beginnen met het eerste o.l.v. Ton du Chatinier, terug van weggeweest. Na een zwakke start heeft ons keurteam zich een weg omhoog gevochten en tot een aantal wedstrijden voor het eind van de competitie meegedaan om de prijzen. Helaas was de competitie 5 wedstrijden te lang en was het al met al toch een jaar met meerdere gezichten, in positieve en negatieve zin. Argon kampioen van de Hoofdklasse A en tevens Algemeen Kampioen van Nederland, een prestatie van formaat. Een 5e plaats was voor onze jongens het eindresultaat, een plaats die toch nog goed is voor deelname aan de Amstel Cup. Ons tweede team eindigde ook op een 5e plek, slechts 3 punten van plaats drie, een prima prestatie. Helaas mindere prestaties waren er voor de junioren Al en BI, ondanks alle inspanningen. Degradatie was hun deel, maar op een niveau met bijna alleen BVO's, kan dat natuurlijk een keer gebeuren. Te verwachten is dan ook dat deze teams een klasse lager goed gaan meekomen en dat ook op deze wijze de aansluiting met de topsenioren blijft gehandhaafd. Positief was de junioren Cl die zich op het allerhoogste niveau te midden van het BVO-geweld wist te handhaven in deze klasse en dat is een uitste kende prestatie. In het algemeen presteerde de 101 teams van AFC iets onder het gemiddelde. Ons aller Chris Schroder stelde in zijn statistisch over zicht vast dat de A-junioren de minst en de F-junioren de meest suc cesvolle categorieën waren. Bij de senioren werden zondag 12 en zaterdag 8 kampioen, een mooie prestatie. Bij de jonge AFC'ers een lange lijst kampioenen: B2, B6, D2, E2, E4, E7, El2, Fl, F2, F4, F6, F7 en F8. Daarnaast wonnen de A3, B2, C2, D3 en E7 de KNVB- beker.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 7