Heeft u de nieuwe website al gezien? Primosite, doeltreffende internetoplossingen www.primosite.nl Cricketdag ACC Medische commissie www.afc-amsterdam.nl powered by Primosite 22 augustus 2007 86e jaargang nr. 1 Beste AFC/ACC vriend, De traditionele cricketdag met ACC- en AFC vrienden staat voor de deur! Op maandag 27 augustus barst de strijd weer los om "de schilderij tjes" op de mooie cricketvelden op het sportcomplex Het Loopveld. Wij beginnen om 11.00 uur. Wij rekenen wederom op een grote en enthousiaste opkomst. Speel je niet mee, maar kom je wel, ook dan dit graag even doorgeven. De bijdrage per speler is 22,50, hierin is inbegrepen koffie, lunch en een gezamenlijke maaltijd. Het liefst je deelname zo spoedig mogelijk opgeven, zie bijgaand aanmeldingsformulier. Zo spoedig mogelijk opgeven bij Edwin Geluk, tel. 0611333047 of bij Annemieke Disselkoen, tel. 0622281963. Maak je spieren los, zet 27 augustus meteen in je agenda en doe mee!!! Tot dan! Sportieve groet, Edwin Geluk en Annemieke Disselkoen Humor en discipline vormen het A.F.C. team-karakter. Beste A.F.C. sportvrienden, Het seizoen 2007/2008 staat voor de deur en de trainingen alweer druk bezocht. Voor onze A.F.C.-ers zijn de "ins-and-outs" wel bekend. De nieuwe leden heten wij van harte welkom en wensen hen eveneens een fijn en succesvol AFC-gevoel toe. Vóór aanvang van training/wedstrijd is het belangrijk reeds een goede voorbereiding te treffen, hetgeen jezelf en het team ten goede komt. Algemene preventie en hygiëne. Voetnagels kort houden en recht afknippen. Voorkom blaren door talkpoeder of Skinlube aan te brengen. Gebruik deugdelijk en goed passend schoeisel. Kousen en schoenveters niet te strak aantrekken. Tijdens training/wedstrijden zijn enkelbandages aan te bevelen. Scheenbeschermers zijn verplicht, de kousen omhoog en met verbandgaas fixeren. Zorg dat je schoeisel soepel blijft, dus invetten. Controleer je noppen op lengte en slijtage. Draag altijd schoongewassen sportkleding. Na het douchen goed afdrogen, ook tussen de tenen. Laat ook ogenschijnlijk kleine kwetsuren deskundig behandelen. Draag tijdens de warming-up altijd een eigen shirt, géén wed strijdshirt. Draag na de training/wedstrijd in natte ruimte altijd BADSLIPPERS. Specifieke hygiëne. Doe een goede Warming-Up en vergeet nooit te rekken. Neem vóór de training/wedstrijd altijd glucose- of koolhydraat- rijke voeding. Gebruik thee of Gatorade-drank tijdens de rust. Drink geen koolzuurhoudende dranken vóór training/wedstrijd. Breng vaseline aan op de wenkbrauwen i.v.m. transpiratie. Breng vaseline aan op buitenzijde knie en bovenbenen, tegen schaafwonden. Bij gevoel van kramp dit niet door het gehele elftal laten "be handelen." Na een blessure NOOIT warmte, maar wel IJS-applicatie gedu rende 24 uur. Mocht zich na een wedstrijd toch een blessure voordoen, raad pleeg dan een Eerste-Hulp van een ziekenhuis, of je huisarts en stel je in verbinding met onze medische staf. De medische commissie: Lex Swaan(arts) tel. 020 6731337 Fysiotherapeuten Wim Crouwel/Frank Tilmans tel. 020 6440070 Verzorger A-selectie: Co Grosze Nipper tel. 06 44352970 Met deze wenken hopen wij preventief te werken dus, wie weet, Olé, Olé Kampioenen! Primosite is dé oplossing voor die situaties waarbij snel en eenvoudig een of meer website(s) moeten kunnen worden bijgehouden. Zowel computerleken als -experts kunnen met Primosite direct aan de slag. Websites van Primosite combineren flexibiliteit, gebruiksgemak en uitbreidbaarheid. En üw huisstijl wordt automatisch bewaakt.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 19