22 augustus 2007 86e jaargang nr. 1 Na dit gezegd hebbend geeft hij reeds een toelichting op de Clubkaart die wij voor volgend seizoen in zouden willen voeren. -Peter van den Dungen jr. vraagt waarom wij de 10,- euro extra verhoging willen verhalen op de leden. Waarom kan dit bedrag niet ten koste van het Eigen Vermogen? -Andre Wijnand vraagt zich af hoe wij om denken te gaan met de entree-poortjes. Hij voorziet hier problemen met personen die om welke reden het Sportpark niet mogen betreden. -Fred ten Nijenhuis denkt dat maar een selecte groep mensen voor deel hebben van de Clubkaart. Nicolaas van Ommeren denkt ook dat na verloop van tijd de hele club er voordeel van heeft, maar in de startfase een wat geselecteerde groep. -Dick en Meindert Huisman zien geen enkel voordeel. -Donald Speelman vindt dat het Bestuur moet oppassen dat het be paalde zaken niet te veel doorvoert en ziet voorlopig geen voordeel. -Maarten Blokland meldt dat hij weet dat meerdere clubs dit doen en dat het geen groot succes is. -Max Flam vraagt het Bestuur de leden d.m.v. stemming te vragen wat zij van dit onderwerp vinden. De voorzitter meldt de leden dat het bestuur 5 minuten nodig heeft om met een standpunt naar buiten te komen en staakt de vergadering. -De voorzitter meldt dat het Bestuur graag de pilot inzake de club kaart door zou willen zetten omdat het Bestuur denkt dat de Club kaart voor velen toekomstige voordelen heeft, maar het Bestuur zal de leden niet belasten en zal de 10,- euro niet toeslaan. Het bestuursvoorstel wordt aangenomen. -Dennis Peekei meldt dat het voor bepaalde leden lastig wordt om aan haar contributie te voldoen. Meindert Huisman verzoekt opnieuw het woord en wordt door Kees Gehring (te) heftig beantwoord dat hij het gedrag van Meindert Huisman niet prettig vindt. Meindert Huisman vraagt de notulist dit te willen melden bij de notulen, waarop secretaris Kees Gehring voor korte tijd zijn positie achter de bestuurstafel verlaat. -Peter van den Dungen jr. meldt dat hij vindt dat de selectie jeugd meer zou moeten betalen. Wordt veel voor geregeld. -Ad Westerhof meldt dat 40% van de totale begroting sponsoring is en gaat hier in op de brief van Adriaan Jeukens. -Adriaan Jeukens vraagt een gesprek aan met Ad Westerhof om hier over te praten, waarop Ad Westerhof meldt deze afspraak na de vergadering te willen plannen. -Meindert Huisman vraagt naar de kosten van de website. Dit zijn éénmalige kosten, meldt de penningmeester. -Hans Honsdrecht meldt dat wij nu ook een verenigingsmanager krijgen, terwijl wij ook een administrateur hebben. Wordt dit niet dubbel. Nicolaas van Ommeren meldt dat de verenigingsmanager zich veel breder gaat bezighouden en een ondersteuning gaat worden van het gehele Bestuur. -Tim Timmerman vraagt waarom de afgelastingenlijn niet meer is begroot. De penningmeester meldt dat het kostendekkend is en dat de service door zal gaan. -Tim Timmerman vraagt of het Bestuur dmv een stuk in de Schakel en website de functie van de verenigingsmanager uit zou willen leggen. De begroting wordt aangenomen en volgt punt 9. 11. Verkiezing Technische Commissie De zitting hebbende leden Henk Bijlsma (voorzitter), Ronald Koster en Rinus van Leijenhorst worden bedankt voor de verrichte werk zaamheden en worden allen herkozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie A (Topamateurs) Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter), Johan Dol, Rinus van Leijenhorst en Frank Keijzer. De voorzitter bedankt de heren voor hun inzet en meldt tevens dat allen herkiesbaar zijn. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Ted Maros en Lars Boering. Ted Maros heeft te kennen gegeven niet herkiesbaar te zijn en wordt door de voorzitter bedankt voor zijn inzet en betrok kenheid. Toegevoegd aan de commissie wordt Rogier de Boer. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht en worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Michael Tugend- haft, Klaas Molenaar, Peggy de Hond en Wiebe Westerhof. Zij wor den onder dankzegging herkozen. Toegevoegd aan deze commissie wordt Brian Speelman als secretaris. 16. Verkiezing Veteranencommissie. De zitting hebbende leden André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis en worden onder dankzegging herkozen. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan worden onder dankzegging herkozen. 18. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman worden onder dankzegging herkozen Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk, Michael Tugendhaft, Ted Maros en Johan Dol. Ted Maros is niet herkiesbaar. Als nieuw lid wordt Patrick Reddering toegevoegd 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe (2008), Hans Honsdrecht (2008) en Peter van den Dungen jr. (2009). Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Chris de Valk. Wim Ringe dient statutair af te treden en wordt samen met de leden bedankt voor zijn werkzaamheden. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Steve Bierman, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Michael Tugendhaft, Dennis Bijlsma, Brian Speelman en Chris Schroder. Chris Schroder is niet herkiesbaar en wordt bedankt voor zijn werkzaamheden. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Zitting hebben Jan van Galen (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer. Rogier de Boer is nietherkiesbaar en wordt samen met de andere leden bedankt voor de werkzaamhe den. Tevens wordt bepaald dat de commissie in de toekomst de naam Commissie Pers en Publiciteit zal krijgen. 23. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging herkozen. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. De zitting hebbende leden Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmer man, Meindert Huisman en Dennis de Wit worden onder dankzegging herkozen. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. De zitting hebbende leden Johan de Bie, Ger van Caspel en Jan van Dijk worden onder dankzegging herkozen. 26. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. De volgende leden hebben zitting in de commissie: Frank de Munnik, Ted Maros, Eric Bos en Frans Jüch. Frank de Munnik en Ted Maros zijn niet herkiesbaar en Peter Brans wordt toegevoegd aan de commissie. 27. Verkiezing Commissie van Materiaal. De zitting hebbende leden Dennis de Wit (voorzitter), Fred ten Nijen huis en Michael Tugendhaft worden onder dankzegging herkozen.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 12