22 augustus 2007 86e jaargang nr. 1 -Wim Ringe vraagt of de Statuten van de vereniging op de website geplaatst zouden kunnen worden. De voorzitter meldt dat wij dit in het Bestuur bespreekbaar maken. Het voorstel statutenwijziging wordt aangenomen. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2006-2007 Dit verslag is opgenomen in de Schakel nr. 15, seizoen 2006-2007, 85ste jaargang, van 14 juni 2007. De voorzitter gaat ervan uit dat de aanwezigen leden dit verslag grondig hebben doorgelezen. Het ver slag geeft een goed beeld van wat zich het afgelopen jaar allemaal binnen de vereniging heeft afgespeeld. Kees Gehring wordt met groot applaus bedankt voor dit zeer uitgebreide verslag. -Tim Timmerman meldt dat er in het verslag vermeld wordt dat er overeenkomst bestaat om het pachtcontract te verlengen, maar is dat zo? Nicolaas van Ommeren antwoordt Tim dat er nog niet is getekend, maar dat het "bijna" rond is. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2006-2007 Dit verslag heeft vanaf 25 juni 2007 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage gelegen bij de administratie op Sportpark Goed Ge noeg. Tevens kon vanaf die datum het verslag door de leden ook opgevraagd worden via onze website. De penningmeester verstrekt het verslag aan de aanwezigen en geeft een toelichting. De volgende reacties zijn genoteerd: -Marcel Koster vraag naar de voorraad merchandising artikelen. Kees Gehring meldt dat er niet veel meer is en dat bepaalde artikelen nieuw aangemaakt dienen te worden. -Max Flam vraagt waar de post merchandising artikelen als post is gebleven. Nicolaas van Ommeren meldt dat er geen merchandising "AFC 110 jaar" meer is. -Nicolaas van Ommeren geeft Tim Timmerman en de Commerciële Commissie een compliment voor de post reclameborden. Er zijn zoveel borden dat deze post een hoog positief resultaat heeft waar de penningmeester zeer gelukkig mee is. -De penningmeester meldt dat Edwin Geluk een groot compliment verdient vanwege het resultaat op binnengekomen gelden van de contributies. -Donald Speelman vraagt of de Reds-gelden alleen naar de selectie van het eerste gaat. Nicolaas van Ommeren geeft aan dat een deel ook naar de jeugd en overige senioren gaat. -Dick Huisman vraagt in het kader van het onderhoud of gras of kunstgras meer onderhoud is. De Gemeente onderhoudt de velden en AFC dient zorg te dragen voor alles op en om de velden. -Meindert Huisman vraagt of er zicht is op de kosten die eventueel vergoed worden n.a.v. de stormschade. Ad Westerhof meldt dat heden met de verzekering is gesproken en dat AFC tussen de 13.000,- en 15.000,- euro als vergoeding kan verwachten. -Maarten Blokland meldt dat de post senioren lager is uitgevallen, maar de post wedstrijdtafel hoger. Benno Honsdrecht meldt dat gedurende het seizoen pas is gemeld dat deze post zo hoog uit zou vallen en niet van te voren. -Marcel Koster vraagt of de KNVB een vergoeding geeft voor de bussen. De penningmeester meldt dat er geen vergoeding van de KNVB wordt ontvangen. 7. Verslag Kascommissie Secretaris Kees Gehring leest de brief voor waarin de leden van de kascommissie voorstellen het bestuur décharge te verlenen. De verga dering gaat hiermee akkoord. 8. Verkiezing van het bestuur 2007-2008 Het bestuur bestond afgelopen seizoen uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nico laas van Ommeren (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ronald Koster (2e secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Amel Vroege (commissaris clubhuiszaken), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommissie) en Henk Bijlsma (commissaris techni sche zaken). Amel Vroege is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt de volgende leden voor als kandidaat bestuurslid: Ruud Mantel als 2e secretaris voor Ronald Koster die zich kan gaan richten op de grote groep van het seniorenvoetbal en Bob Duis die de portefeuille Evenementen voor zijn rekening gaat nemen. Het bestuur zal komend seizoen dus bestaan uit 10 personen: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nico laas van Ommeren (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ruud Mantel (2de secretaris), Edwin Geluk (2de penningmeester), Ronald Koster (commissaris seniorenvoetbal), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommissie), Bob Duis (commissaris evenementen) en Henk Bijlsma (commissaris TOPamateurs). -Dick van der Klaauw vraagt naar de kandidatuur van Ruud Mantel. Hij heeft nooit eerder een positie bekleed binnen de vereniging, maar wordt nu voorgedragen als bestuurslid. Moet je een bestuurslidmaat schap niet verdienen? De voorzitter meldt dat er bepaalde overwe gingen zijn gemaakt, wij heel blij moeten zijn met deze personen die deze posten willen bekleden en dat het Bestuur deze personen voor stelt omdat zij denkt dat deze van meerwaarde zijn voor het Bestuur en de club. -Meindert Huisman vraagt of het geen probleem is dat er 10 perso nen in het Bestuur aanwezig zijn vanwege bepaalde zaken waar over gestemd dient te worden. De voorzitter meldt dat aan hem het recht is voorbehouden om bij bepaalde zaken eventueel doorslaggevend te zijn. -Meindert Huisman meldt dat hier niets over in de Statuten staat. De voorzitter meldt dat hij in al die jaren dat hij in het Bestuur zit nog nooit heeft meegemaakt dat het zo scherp wordt gespeeld in het Be stuur dat hij de doorslag dient te geven. Er wordt voor te bepalen beslissingen ruimschoots de tijd genomen en hieruit voortvloeiend een beslissing die wij als Bestuur denken dat dit de beste beslissing is voor de club. Stakende beslissingen heeft hij nog nooit meegemaakt en dat zal ook in de toekomst niet gebeuren. Voorzitter Machiel van der Woude gaat uitgebreid in op het afscheid van Amel Vroege. Amel heeft na een 13 jaar durend bestuurslidmaatschap besloten zijn functie neer te leggen. Amel legt als grondslag voor deze beslissing het feit dat hij vanwege een nieuw te starten bedrijf zijn tijd vol nodig denkt te hebben. Hij is zeer regelmatig in het buitenland en zal dan geen werkzaamheden of bestuursvergaderingen kunnen bijwonen voor AFC. Machiel meldt dat Amel één van de initiatiefnemers is geweest voor de Gran Canaria trip voor het eerste en dat hij verschil lende portefeuilles heeft beheerd, namelijk: Technische Zaken, Com merciële Zaken en Clubhuiszaken waar hij nauw betrokken is geweest bij de festiviteiten rond het 110-jarig bestaan en de inzet bij de orga nisatie van de jaarlijks terugkomende jaardiners. Amel wordt onder groot applaus bedankt en het Bestuur geeft hem een passend cadeau. En natuurlijk een bos bloemen die zijn bestemd voor zijn vrouw Nelly die hem al die jaren heeft gesteund. Alvorens over te gaan tot punt 9 en 10 van de vergadering geeft de voorzitter de nieuwe bestuurleden Ruud Mantel en Bob Duis de ruimte zich voor te stellen aan de vergadering. 9. Contributie seizoen 20Ö7-20Ö8 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2007-2008 als volgt vast te stellen: Oud Nieuw Senioren 310,= 320,- Senioren 18 - 23 jaar 260,= 275,- Senioren boven 60 jaar 185,= 190,- Jeugdleden 240,= 250,- Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,=. Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september van verschuldigde contributie en entreegeld. Na stemming en goedkeuring punt 10 van de vergadering wordt het voorstel tot contributieverhoging aangenomen. 10. Vaststelling begroting boekjaar 2007-2008 Penningmeester Nicolaas van Ommeren geeft eerst een toelichting op de wijze hoe hij de begroting samen met de vergadering zou willen doornemen en bespreken.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 11