Bestuursmededelingen Ledenlijst In Memoriam T 1 28 maart 2007 85e jaargang nr. 11 Ton du Chatinier geprolongeerd bij AFC. Het bestuur van de Amsterdamse hoofdklasser AFC maakt bekend dat op 8 maart 2007 overeenstemming is bereikt met haar hoofdtrainer Ton du Chatinier (49) over verlenging van zijn contract voor het seizoen 2007-2008. Ton du Chatinier, die tussen de jaren 1978 en 1990 in 436 competi tiewedstrijden in de Eredivisie als speler uitkwam voor de FC Utrecht, begint daarmede aan zijn vijfde seizoen in dienst van AFC. Eerder was hij in deze functie bij de huidige mede-koploper in de Hoofdklasse A werkzaam van 2000 t/m 2003. In het seizoen 2000- 2001 behaalde hij met AFC het kampioenschap in de Eerste klasse en keerde terug naar de Hoofdklasse. Seizoen 2001-2002 eindigde AFC daarin op de derde plaats, 2002-2003 als zesde. Wij feliciteren Ton du Chatinier met zijn prolongatie voor het ko mend seizoen en wensen hem veel succes! Tevens maakt het bestuur bekend dat ook overeenstemming is bereikt met de overige leden van het begeleidingsteam van de A-selectie voor het seizoen 2007-2008. Het bestuur feliciteert ass. trainer Mohad Zaoudi, elftalleider en kee perstrainer Cees Thomas, fysio/hersteltrainer Frank Tilmans en mas seur/verzorger Ko Grosze Nipper met hun hernieuwde benoemingen. Aanklacht tegen AFC en VVSB Maandagavond 26 maart zijn AFC en VVSB gehoord door de tucht- commissie van de KNVB naar aanleiding van de ongeregeldheden tijdens de wedstrijd VVSB - AFC op 11 maart jl. De aanklacht tegen AFC was: A. "Ernstig gewelddadig handelen van spelers, gepaard gaand met schoppen en slaan." B. "Het collectief leveren van commentaar en beledigen van de assis tent-scheidsrechter door spelers en begeleiding van uw vereniging." C. "Het handelen in strijd met de reglementen van de KNVB door niet te voldoen aan de verplichting al datgene te doen wat in haar vermogen ligt om voor, tijdens en na de wedstrijd de orde te hand haven en de persoonlijke veiligheid van spelers en functionarissen te waarborgen." Punt C is bij het begin van de zitting direct door de tuchtcommissie van tafel gehaald en bij punt A is de aanklacht veranderd in "collec tief trekken en duwen van spelers, een zogenaamd opstootje." Wat betreft punt B. bleek tijdens de zitting dat van "het collectief leveren van commentaar en beledigen van de assitent-scheidsrechter" geen sprake was. Deze zitting van de tuchtcommissie betrof alleen aangelegenheden die de vereniging betreffen, niet de overtredingen van de spelers en eventueel wangedrag van de begeleiders persoonlijk. De tuchtcommissie doet binnen twee weken uitspraak. Machiel van der Woude AFC in de Zuidas deel V Zoals in Schakel nr. 9 van 14 februari 2007 werd aangekondigd heb ben vanaf die datum op ons sportpark ingrijpende werkzaamheden plaatsgevonden. Het wetra-veld wordt thans gedeeltelijk in beslag genomen voor de aanleg van een digitale snelweg voor de gehele Zuidas; de verwach ting is dat dit werk voor eind maart 2007 zal kunnen worden afgerond. Inmiddels zijn ook zoals in februari werd aangekondigd de meer dan 100 bomen en struiken gekapt en afgevoerd; dit diende plaats te vinden voor de aanvang van het broedseizoen, anders zouden de ingrijpende werkzaamheden die vanaf 7 mei aanstaande gepland staan niet kunnen worden uitgevoerd. De komende 3 maanden zal de sfeer op ons sportpark derhalve vanwege de ingrijpende kaalslag helaas niet optimaal zijn, maar het bestuur vertrouwt er op dat AFC vanaf 1 september 2007 voor de komende jaren een modern en vernieuwd sportpark aan de Zuidas in gebruik kan nemen. Op 7 maart jl. kwam een delegatie van de Gemeente en van AFC in het zgn. "uitvoeringsoverleg" opnieuw bij elkaar, waarbij het volgen de werd overeengekomen. De hoofdentree zal in de maand mei ten behoeve van de maatvoering van de twee nieuw te realiseren kunstgrasvelden versmald dienen te worden van 10 naar 7 meter. Als gevolg daarvan zal er een tweede entree worden aangelegd aan de westzijde van ons sportpark, uitslui tend te gebruiken voor werk- en dienstverkeer. Tevens zal een herinrichting en nieuwe bestrating aan die zijde van het sportpark worden aangebracht. Deze werkzaamheden zullen z.s.m. aanvangen en voor eind april worden afgerond. Daarnaast zal een nieuwe fietsenstalling z.s.m worden geïnstalleerd aan de zuidzijde bij de hoofdentree van ons sportpark. Op zondag 6 mei 2007 staat de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen in de Hoofdklasse A AFC - Hollandia op het programma. Vanaf maandag 7 mei 2007 starten de grootschalige werkzaamheden voor herinrichting en opschuiving van de velden als volgt: - Ontmanteling en afvoer van tribunes, grond, hekwerk, bestrating etc. van ons huidige hoofdveld en wetra-veld. - Inrichting van ons nieuwe hoofdveld ten noorden van ons clubhuis met nieuwe overdekte- en onoverdekte tribune en rondom toe schouwerdijkjes, voorzien van ballenvangers en reclameborden in de nok op 4 meter hoogte boven het maaiveld. - Realisatie van 2 nieuwe "State of the Art" kunstgrasvelden ten oosten van ons nieuwe hoofdveld in zuid-noord richting. - Aanbrengen van verlichting op deze velden. - Het geheel voorzien van nieuw hekwerk en nieuwe bestrating. E.e.a. zal voor 1 september 2007 bij de aanvang van het seizoen 2007-2008 worden opgeleverd. Het bestuur vertrouwt er op de leden met het bovenstaande voorlopig volledig te hebben geïnformeerd. Voor vragen kunt u contact opnemen met een van de leden van het AFC bestuur. Wordt vervolgd. Kees Gehring, secretaris Bovenstaand verslag is op 15 maart jl. op onze website geplaatst. De voorgaande 4 verslagen met tekeningen over AFC in de Zuidas zijn hier eveneens te zien. Adreswijzigingen: Anton van Broeckhuijsen, Stadionkade 33111, 1077 VN Amsterdam, lidnr. 3245. Arno van Esdonk, Kinkerstraat 26 hs., 1053 DV Amsterdam, lidnr. 7420. Eric Euwes, Fahrenheitstraat 50, 1097 PS Amsterdam, lidnr. 4795. Dennis Jungen, Kierkegaardstraat 30, 1185 AH Amstelveen, lidnr. 7870. G. Kranen, Havenstraat 1091, 1211 KH Hilversum, lidnr. 7965. Michiel Temminck, Westhoven 106, 8219 AE Lelystad, 0320- 216761, lidnr. 3516. Reinoud van Servellen, Geleenstraat 46 hs., 1078 LG Amsterdam, lidnr.6659. Joska Spijkerman, Michelangelostraat 95 hs., 1077 BZ Amsterdam, lidnr. 7355. Ebe Treffers, Prof. Tulpstraat 2, 1018 HA Amsterdam, lidnr. 7942. Tommy van der Torre, Afroditekade 227, 1076 DZ Amsterdam, lidnr. 7368. Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 8 maart 2007 op de leeftijd van 85 jaar van de heer Jan Meijer 73 jaar lid van onze vereniging. Lid van Verdienste, AFC-Ridder alsmede Lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie en vrienden. Machiel van der Woude - voorzitter Kees Gehring - secretaris

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 3