Routebeschrijving naar VVSB Wie komt volgend seizoen in de Hoofdklasse A? Opstelling: van Holten, Moumane, B. Gehring, Geerlings, Post, R. Gehring, Böke, Clobus (Hashemi), Cabeza, Benthohami (Coronel), Bianchi (Samson). 18-02 AFC - Tonegido 2 - 0 (rust 1 - 0) Er zijn van die wedstrijden en dagen waarbij alles zo loopt zoals het zou moeten lopen en je er toch aan het eind van de dag geen goed gevoel aan overhoudt. Zo was dat gisteren, zondag 18.2.07 eigenlijk ook. AFC op de 2e plaats van boven in de hoofdklasse, wat sinds lange tijd niet meer is gebeurd (dus fijn), speelt thuis tegen Tonegido HB, T van onderen, (vinden we jammer). Met 17 punten verschil na 14 wedstrijden. Moet kunnen zou je zo denken. En zo ging het ook. Een reguliere wedstrijd met een reguliere uitslag nl. 2-0. Na een goede start van AFC met aanvallend pressievoetbal (ondanks de afwezigheid van aanvoerder Robert Gehring en Mauro Cabeza) en een (héél) mooie goal van Tom Clobus, technisch hoogstandje na een steekpasje van Said Bentohami, vertoonde de wedstrijd veel overeen komst met het weer. Bewolkt, waterig koud, toch droog en windstil. AFC wilde wel maar Tonegido kon niet en zo bereikten we ook de rust. De 2e helft vertoonde het zelfde beeld. AFC was beter zonder goed te spelen en Tonegido deed gewoon op een keurige manier zijn best. Bobby Gehring viel na de rust in voor Ruben Wilson, Yama Flashemi voor Laurens Bianchi, die overigens zijn 150e wedstrijd in het lste speelde (waarvoor hulde maar buiten wat meer bedrijvigheid in de aanval van AFC brachten deze wissels geen goals. In de 82e maakt AFC het karwei dan eindelijk wel af met, en dat moet gezegd en geschreven worden, wederom een fraaie goal. Dieptepas van Joey Esionye op Yama, die vanaf de achterlijn onberispelijk voortrok zodat Said Bentohami met een simpele voetbeweging de aanval fraai kon afronden. De scheidsrechter, beste man van het veld, floot na precies 90 minu ten, resoluut af. Gelijk had ie AFC staat nog steviger op de 2e plaats in de hoofdklasse en mocht Haaglandia in hoger beroep zijn uitsluiting van de hoofdklasse A teruggedraaid zien, dan staat AFC zelfs voorlopig helemaal alleen bovenaan, echter met 1 (één) wedstrijd meer gespeeld dan Argon. Dus alle reden om wel opgewekt te zijn. Maar waarom word ik dat dan niet. Wellicht om wat er in de afgelopen weken gebeurd is. Erelid Cor Kerker overleden, de heer Dé Stoop eveneens en tot over maat van ramp werd de erevoorzitter van Turkiyemspor, de heer Nedim Imac, om wat voor reden dan ook, op weg naar de verjaardag van zijn zoon, op straat doodgeschoten en dan zijn de bomen op ons sportpark Goed Genoeg in het kader van ons nieuwe sportpark in het project Zuidas afgelopen week ook nog gekapt. Staat natuurlijk abso luut weer niet in verhouding met het persoonlijke leed bij bovenge noemde families, maar het geeft toch een beetje aan hoe de stemming was en is. Want eigenlijk zouden we blij moeten zijn!AFC staat mee bovenaan, wat héél lang geleden is, we hebben een leuke aanvallende ploeg, we hebben een trainer die af en toe malle dingen roept, wat ook weer tot (leed) vermaak leidt, maar die toch ook goed werk verricht met de selectie, het clubhuis is gezellig, na de wedstrijd is het met de hele A selectie nog gezelliger met dank aan Ellen (topherrie in de keuken) en Sylvia en ons erelid cq. ex-penningmeester B.N. schijnt zijn onze financiële zaakjes ook nog goed voor mekaar te hebben, dus mijn liefje, mijn liefje, wat wil je nog méér Ik zou zeggen... op naar het kampioenschap De enige manier om mijn blues kwijt te raken. Amel Vroege Opstelling: van Holten, Esionye, Witzenhausen (Moumane), Post, Geerlings, Coronel, Samson, Bentohami, Bianchi (Hashemei), Wilson (B. Gehring), Clobus. Zondag 11 maart 14.00 uur: VVSB - AFC Sportpark de Boekhorst, Brink, 2211 AV Noordwijkerhout, 0252 - 37 35 33 7 maart 2007 85e jaargang nr. 10 Vanaf A4 (Den Haag, Rotterdam, etc.) bij knooppunt Burgerveen neemt u de richting A44 Sassenheim, Leiden West, Den Haag Cen trum U verlaat de A44 bij verkeersknooppunt (3) Noordwijkerhout in de richting van Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenheim-Centrum en vervolg uw route op de N208. Volg deze weg voor 1.16 km. U rijdt nu Teylingen (Sassenheim) binnen. U blijft rechtdoor rijden. Deze weg, N208, gaat nu over in de Van Pallandtlaan. Volg deze weg voor 241 m. Neem de rotonde N208 en verlaat deze bij de 2e afrit. Dit is de Caro- lus Clusiuslaan (N443) Vervolg uw route oor 475 m. op de Carolus Clusiuslaan (N443). U verlaat nu Teylingen (Sassenheim). U blijft rechtdoor rijden. Deze weg, de N443, gaat nu over in de 's Gravendamseweg (N443). Volg deze weg voor 449 m.. Neem de rotonde 's Gravendamseweg (N443) en verlaat deze bij de 2e afrit. Dit is de 's Gravendamseweg (N443). Vervolg uw route voor 412 m. op de 's Gravendamseweg (N443). Neem de rotonde 's Gravendamseweg (N443) en verlaat deze bij de 2e afrit. Dit is de 's Gravendamseweg (N443). Vervolg uw route op voor 678 m. op de 's Gravendamseweg (N443). Neem de rotonde en verlaat deze bij de le afrit. Dit is de Gooweg. Vervolg uw route voor 1.06 km. op de Gooweg. Neem de rotonde en verlaat deze bij de e afrit. Dit is de Victoriberg. Vervolg uw route voor 801 m. op de Victoriberg. U blijft rechtdoor rijden. Deze weg, Victoriberg, gaat nu over in de Herenweg. Volg deze weg voor 262 m. Verlaat nu de herenweg en sla links af de Brink in. Volg deze weg voor 54 m. U bent nu na 38.08 km (vanaf Sportpark Goed Genoeg) en 32 minu ten op uw bestemming aangekomen. Welke verenigingen kan AFC het volgende seizoen 2007-2008 in de Hoofdklasse A verwachten? In de le klasse A is het bijzonder spannend aan kop. Drie Amsterdamse verenigingen zijn in een hevige strijd voor promo tie gewikkeld: het zeer gerenommeerde DWS, Chabab (heeft helaas geen website) en wat achterop geraakt JOS/Watergraafsmeer. DWS heeft de eerste periode titel behaald en speelt dus in ieder geval nacompetitie. De 2e periodetitel is ten deel gevallen aan onze naam genoot AFC'34 uit Alkmaar (heel veel succes in de nacompetitel). De competitie bestaat uit 22 wedstrijden. De stand aan kop in West 1 le klasse A is: DWS 17 38 Chabab 18 38 Jos/Watergraafsmeer 17 30 In de le klasse B is het zeker dat Westlandia kampioen wordt. Tot nu toe werd geen enkele wedstrijd verloren en maar 4 keer gelijk ge speeld. Westlandia is niet meer in te halen. Het is ondenkbaar dat deze vere niging in de laatste 5 wedstrijden 0 punten behaalt en HBS 15 punten. Wij zijn bijzonder verheugd dat deze sympatieke vereniging na één jaar weer terugkeert in de Hoofdklasse. Heeft AFC de gelegeheid om na 8 onderlinge wedstrijden in de Hoofdklasse eindelijk de eerste overwinning tegen Westlandia te kunnen behalen. De le periodetitel is uiteraard gegaan naar Westlandia (hiervoor komt in de plaats nummer 2 in de eindrangschikking) en de 2e periodetitel viel ten deel aan DCV uit Krinpenm a/d IJssel De stand aan kop in West 2 le klasse B is: Westlandia 17 43 Neptunus 18 30 HBS 17 28 6

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 6