I 1 |K Gehouden evenementen V «ËL I V ZIJ ALLEN STEUNEN AFC O 24 januari 2007 85e jaargang nr. Misschien wilt u wel wat meer weten van of over al deze sponsors? Dat kan, op de website www.afc-amsterdam.nl staan alle AFC vriendelijke bedrijven vermeld met een link naar hun eigen site. Uiteraard kunt u ook veel terugvin den in onze Schakel! Een auto van Auto Bosma of Peugeot de Jong, schade aan uw auto dan naar Herman Fritsche natuurlijk! Sportkle- ding van Quick vindt u o.a. bij Stadion Sport, Smit-Cruyff en Duo Sports. Computers e.d. vindt u op de website van Central Point. Misschien kleding shoppen bij Bronwasser Collection, Oger, Faqonnable, Moorman of Tommy Hilfiger? Of kleding van For Fellows! Tanken bij BP Zwart, waarom niet? Een reisje boeken bij Sudtours of op weg met Oostenrijk Touringcars of Labeto. Als u gaat vliegen dan even langs Kappé (See Buy Fly) op Schiphol. Laat u wat vliegen, dan misschien met All-In Transport of Unique Logistics? Lekkere etenswaren bij Hergo, Pasta di Mama, Wagenaar Poelier, een pizza van New York Pizza of gewoon een hapje eten bij Small Talk, Bellini, Oriental City of Sama Sebo. Misschien een bier tje bij Cafe 1890, Fitness bij All Sports, sportdrankje van Gatorade, bloemen van Anggrek, koffie van Lavazza (Lekker v.d. Laan) een mooie fles wijn haalt u bij de Logie in de Beethovenstraat. Wat dacht u van een mooi Breitling horloge? Of bent u toevallig met uw huis bezig? In dat geval een mooie houten vloer van IWI van Bert de Rooij, een nieuw bed bij Beds Bedding, een nieuwe keuken bij Van Keulen (de expert of kijk eens bij Bröring Interieur op het Gelderlandplein en "de Verlichting" in de A.J.Ernststraat. Ruud v.d. Ruit, een kei op stucadoorsgebied. Gereedschap van Kinzo mag niet ontbreken. Dat mooie schilderij inlijsten, bij Paul Gehring natuurlijk! De groothandel voor gordijnstoffen is Kaya Elite. Bent u op zoek naar een huis of wilt u uw huis verkopen: Henk Bur ger, Peter Bruin, Voogd, Van Maarschalkerwaard, zij allen helpen u graag. Böggeman Kolhof notarissen kunnen u hier uiteraard ook van dienst zijn.Uw huis (laten) bewaken kan ook. HB Bewaking en To Serve and Protect zijn hiervoor de juiste adressen. Voor al uw bank zaken kunt u uiteraard terecht bij de ING en/of FORTIS Bank! Belas tingadvies bij Fred Rogge of Arno Kottmann of (Jos) Blank Part ners. Price Waterhouse Coopers voor uw zakelijke dienstverlening op gebied van accountancy en belastingen. De juiste advokaat vindt u uiteraard bij Quintus Abeln (Advokaten) en een deurwaarder bij Rosenthal Levi. Juridische dienstverlening verkrijgt u ook bij DLA Piper Nederland (voorheen DLA Schut Grosheide). Geeft u binnenkort een feestje? Eerst naar de kapper bij Pim Sterk Haarmode, dan even mooi worden bij Sensitif. Accuraat Verhuur heeft alles om uw feestje te doen slagen. Bij Select Catering kunt u terecht en uitnodigingen laat u natuurlijk drukken bij Palteam! Een rokertje of gewoon een staatslot kopen bij Mark's Tabakshop op de Amsterdamseweg. Een mooie website laten maken? WMJ Solutions is het adres. Kijk eens wat Bosman Letters voor u kan betekenen! Een sportief evenement beleeft u bij Amstelborg/Borchland. En bent u echt aan verandering toe, dan is V T O iets voor U! The School - een unieke vorm van studiebegeleiding (op Goed Genoeg)! Of misschien kan Buro leerhulp uitkomst bieden. Een enorme diversiteit en eigenlijk te veel om op te noemen, want ook Andantino, Do-It Real Estate Advisors, CCA, CBA, Van der Helm Transport, Labels International B.V., Duis Cycle B.V., Two- Connect, Oranjewoud, Tommy Careca, Amstel Bier, Ruitenheer, Apresa, Search, Troostwijk Groep, APL Logistics, Bouwfonds, Dura Vermeer, Arcalaudis, BAM Vastgoed, Desso DLW Sport Systems. Een reden des te meer om te kijken wat deze bedrijven voor u kunnen betekenen. AFC is tenslotte "meer dan een club"! (Vrij naar "FC Barcelona mes que un club") Namens AFC commerciële commissie! TT Op onze website zijn onderstaande korte verslagen direct na het plaatsvinden gepubliceerd. Tevens vindt men daar veel foto 's van de diverse evenementen. 01-01 Sixes 2007 Tradities zijn er om in ere te worden gehouden en zo ook met de Sixes op Nieuwjaarsdag op Goed Genoeg. Al dan niet rechtstreeks uit de stad, met de smoking nog 'an, naar ons AFC om zo je naam in één van de champagnekoelers te zien verdwij nen. Welke 6-tallen worden een team?? Welnu, de opkomst was dit jaar met een 34 voetballers en de groep van ouwe trouwe supporters, goed te noemen. Van le elftalspeler Bobby Gehring tot voorzitter Machiel van der Woude en van De pianist van l'Europe: Tarmo Ves- terbohm tot Mister Jagermeister himself: Jan Koomen; maar ook een aantal (jonge) zonen van de Roedema's, Speelmannen'tjes, Van Leij- enhorst'jes en Bijlsma'tjes papa's, waren van de partij. Kortom een mooie dwarsdoorsnede aan AFC'ers. Bestuurslid Ronald Koster had de organisatie op zich genomen en dit keer zouden de teams gaan voetballen onder de namen van een Van Gaal, Ten Cate, Rijkaard, Koeman 2x en Van Basten. Na nog een laatste kopje koffie met appelflap en oliebol van pachter Frans en barman Joop, konden de wedstrijdjes van 15 minuten gaan beginnen. Plots zwaaide daar de Bestuurskamer open en ons aller Jack van Gelder kwam te voorschijn. Wat bleek, een heuse filmploeg was naar AFC getogen om Jack op de eerste dag van het nieuwe jaar te mogen vastleggen op beeld en geluid. Consequent als altijd gooide Jack al zijn energie in de eerste minuten eruit en was zo het benodigde film materiaal verzameld en zo ongetwijfeld ook weer de free publicity voor onze club. v.l.n.r.: Ronald Koster, Dino van Essen, Sebo Woldringh, Quincy Speelman, Jasper Groothuis en Gilbert Ruis. Op het kunstgras ging het balletje kwistig rond en de één wat fanatie ker dan de andere ging op zoek naar zijn victorie, onder de bezielende leiding van de referees Hans Dukker en Appie Springer. De stemming was meer dan opperbest en ook steeds meer AFC'ers kwamen in de loop van de middag even hun gezicht laten zien om de eerste geluk wensen voor het nieuwe jaar over te brengen. Nadat ieder toch minimaal vijf partijtjes had gespeeld, was er een winnaar, op doelsaldo, bekend. Voor de archiefcommissie: het team van Erwin Koeman, bestaande uit Jasper Groothuis, Quincy Speel man, Dino van Essen, Gilbert Ruis, Sebo Woldringh en Ronald Koster, mochten terecht met de eer gaan strijken en konden de fijne luchtjes, beschikbaar gesteld door sponsor Kappé, van biljart 2 weg schrapen. Zo kwam een heerlijk, ouderwets voetbalmiddagje ten einde en ging een ieder met zijn verhaal huiswaarts. Tot volgend jaar en "be there"! SebDWDldrhDh 23-12 iaarli'jkse kienavOndOrWtsucces Gisterenavond, 22 december, vond de jaarlijkse kienavond in ons clubhuis plaats. De organisatie van het jaarlijks kienen op de laatste vrijdag voor de kerst dateert al uit de 30er jaren van de vorige eeuw. Dit jaar was het voor de 10e keer in successie dat de organisatie in handen was van het zg. "kien-dreamteam". Deze zes AFC'ers werden ten overstaan van de circa 200 aanwezigen in het zonnetje gezet door AFC voorzitter Machiel van der Woude. v.l.n.r. Roy van Dijk, Ron van Doesburg, Hans Hulst, voorzitter Machiel van der Woude, Nicky Hekster, Ronald Koster, Lou Hekster. De aanwezigen spraken van een zeer geslaagde avond, waar heel veel prijzen te winnen waren. Zo ging de 14 daagse reis voor 2 personen naar Jan Pelsma en de prachtige fiets naar Dickie Huisman.

Schakels (clubbladen) | 2007 | | pagina 8