Doe als AFC Schakel Primosite in VT&Oj Tijd voor verandering! IJzersterke internet oplossingen Laat zien wie jij bent in je relatie en op je werk. Leer omgaan met je succes en je (faal)angst. (Her)ontdek het doel in je leven. Daar kunnen wij samen aan werken door persoonlijke coaching en met onze praktijkgerichte workshops. Geïnteresseerd? Vraag dan onze brochure aan. 020-4720224 of kijk op onze websites: www.vt-o.nl www.komopverhaal.nl 6 december 2006 85e jaargang nr. 6 Was op tijd weg om de file te ontwijken bij de Arena, Ajax speelde thuis tegen Twente. Wij moesten naar Utrecht om de 5le wedstrijd te spelen tegen Elinkwijk, een club waar gerenommeerde spelers hebben gespeeld zoals Marco van Basten, Edwin Godee, Jean Paul de Jong, Henk van Rijnsoever en Gerald Vanenburg. Ook Humphrey Mijnals heeft de Elinkwijkse kleuren verdedigd in de jaren 50 en was één van de eerste Surinaamse spelers in het Nederlands Elftal. Elinkwijk staat in de "ranglijst aller tijden" op de 2e plaats net voor AFC. Voornamelijk gedurende de periode 1981-1991 werd Elinkwijk 5x kampioen van de hoofdklasse A, een geweldige prestatie. Vanaf 1996 spelen ze weer onafgebroken in de hoofdklasse. 'Elink wijk uit' verwacht je toch een gezellig sfeertje met een behoorlijke opkomst. De ontvangst is altijd prima, maar de publieke belangstel ling deed mij toch wel schrikken. Misschien 250 mensen, 300 hooguit, waaronder zo'n 40 AFC'ers, triest gezicht, zo'n club en dan zo weinig supporters die de club aan komen moedigen. Het zal wel de concurrentie zijn geweest van de plaatselijke topclub die op hetzelfde tijdstip tegen Roda speelde. Wij klagen nog wel eens over de belang stelling in Amsterdam, maar denk dat dat wel meevalt. Werd er nog gevoetbald Koster? Jazeker! Koud achter de goal gepos teerd kwam de voorzet vanuit een vrije trap van Cabeza die Peter Post bij de 2e paal strak langs keeper Homoet inschoot. 0-1, prima start. AFC bleef voetballen het eerste half uur en had een aantal mooie kansen waarvan de combinatie Clobus, Wilson, Cabeza een juweeltje was die meer verdiende, maar helaas net naast de verkeerde kant van de paal belandde. Voor rust werden de "Utregers" sterker en moest Stephan Veenboer een aantal malen reddend optreden. 0-1 met rust. De clubloterij had een aantal winnende loten bij AFC'ers doen belan den, wij hadden de helft bijna opgekocht en we liepen dan ook met de haardrogers, combimixers, strijkijzers en carmen-sets het clubhuis uit. Deze prijzen werden overigens ingeruild voor een lekkere bak koffie. De T helft was een kopie van de eerste. Elinkwijk kreeg na 2 minuten een vrije trap die ingeschoten werd door Ralph de Haan die behoor lijk vrij stond. De wedstrijd zelf was niet hoogstaand, maar er werd door beide ploe gen hard gewerkt. Elinkwijk kreeg nog een prachtige kans om op 2-1 te komen door de ingevallen Ronald Hoop, veertig jaar inmiddels, die de bal voor open goal over kopte. Het laatste kwartier was voor AFC, waarvoor de kansen zich opsta pelden. De grootste waren er voor Gideon Coronel en Ruben Wilson, maar de thuisspelende ploeg hield het goal schoon. 1-1 eindstand, iedereen gematigd blij, en de stand is inmiddels zo dat de topclubs wel staan waar ze moeten staan. VVSB gaat puntjes verliezen, dat kan niet anders, Argon doet weer mee, ADO'20 als outsider, Türkiyemspor komt er aan en wij? Alles kan dit seizoen. We hebben een uitgebalanceerd team met een brede selectie. Volgens mij zijn wij nog nooit zo vroeg veilig geweest, want dat kan je nu al wel zeggen. En over stemmen gesproken. Ik stem voor Engelaar in het Nederlands Elftal, wat een prachtige goal! Ronald Koster Opstelling: Stefan Veenboer, Joey Esionye, Said Moumane, Mendel Witzenhausen, Mauricio Cabeza, Ruben Wilson, Tom Clobus (R. Gehring), Gijs Roodbeen, Peter Post, Gideon Coronel B. Gehring), Murat Böke. Lid van NVTA en de Ethische Commissie Phoenix TA/NLP VERHAAL TRAININGEN i. ONTSPANNING' Primosite is dé oplossing voor die situaties waarbij snel en eenvoudig een of meer website(s) moeten kunnen worden bijgehouden. Zowel computerleken als experts kunnen met Primosite direct aan de slag. Websites van Primosite combineren flexibiliteit, m B gebruiksgemak en uitbreidbaarheid. En üw \A/\A/\A/ O I-! lift O S11© I'll huisstijl wordt automatisch bewaakt. wr 7

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 7