VT&Q Ligging terreinen Hoe gaat het me je team? Verhaal Trainingen Ontspanning 15 november 2006 85e jaargang nr. 5 Het "Bij ons in Amsterdam" klonk door het clubhuis en het werd steeds gezelliger. Ik liep via het pad naar mijn auto met de harde klanken op de achtergrond. Argon verloren, VVSB stevig koploper en wij op een derde plek. Tevens kwam ik Rolf Leeser nog tegen aan tafel, veelvuldig in het nieuws vanwege het feit dat hij gaat stoppen met de Leeser confectiezaken. Mijn oma woonde vroeger op het Minervaplein tegenover zijn zaak en als je uit het raam keek zag je de grote letters staan. Ik hoor van velen dat aan een tijdperk een eind komt, ook met deze winkels. Maar wat krijgen we er voor terug? In de auto hoorde ik dat Gordon zijn eigen kledinglijn gaat beginnen, kan niet wachten! Ronald Koster Opstelling: Edwin van Holten, Said Moumane, Mendel Witzenhausen (Joey Esionye), Laurens Samsom, Laurens Bianchi (Yama Hashemi Ruben Wilson, Tom Clobus Said Bentohami), Peter Post, Gijs Rood- been, Mauricio Cabeza en Khalid Harak. Op 19 november en 3 december speelt AFC 1 uitwedstrijden tegen resp. Elinkwijk en Hollandia. Aanvang 14.00 uur. Voor onze trouwe supporters hierbij de terreinligging van beide verenigingen. Elinkwijk, Amsterdamsestraatweg 1015, 3555 HT Utrecht (Zuilen). 030-2440448 Richting Utrecht (A2), afslag nemen Utrecht Noord/Maarssen/Vleu- ten/ Lage Weide (afrit 6 N230), vervolgens afslag Maarssen-Dorp/Oud Zuilen/Straatweg/Zuilen 2e afslag) nemen. Aan het eind van deze afslag bij stoplichten rechtsaf richting Straat weg/Oud Zuilen/Zuilen. Vervolgens de le weg rechts richting Straatweg en bij stoplichten linksaf gaan. Dit is de Amsterdamse Straatweg. Vervolgens le weg links (bij verkeerszuil) en u bevindt zich op het Theo Thijssenplein, waar aan de linkerkant de hoofdingang van het Elinkwijk complex is. Hollandia Juliana Sportpark, Nieuwe Wal 2, 1621 MB Hoorn, 0229-215090 Vanaf A7 neemt u de afslag 8 Hoorn en vervolgt deze weg. Na 8 stoplichten neemt u de afslag 'Havens'. Hou de richting "Ha vens' aan. Na 75 meter volgt u het bord parkeren 'Havens'. Dit vindt u het parkeerterrein van het Hollandia complex. Het is altijd leuk om iets van je team te horen. In voorspoed, maar ook in tegenspoed. Heel veel AFC'ers zijn daarin geïnteresseerd. Het is al weer ruim 2 jaar geleden dat voor het laatst verslagen van wedstrijden ingeleverd werden om in de Schakel te worden opgeno men. Deze maakten een groot deel van de Schakel uit. Met de actuali teit liep men wel altijd achter, want de Schakel verscheen om de 2 of 3 weken. Met de voortschreidende ICT technieken hebben wij toen de moge lijkheid geboden om op onze website zelf de verslagen en mededelin gen te plaatsen op het moment dat dit voor de persoon het beste uit komt. Vanaf dat moment hebben heel veel teams hiervan gebruik gemaakt. Niet alleen om verslagen te plaatsen, maar ook mededelingen die van belang zijn. Onlangs hebben wij de website vernieuwd en de toepassingsmoge lijkheden voor het gebruik van een teamsite verbreed. Ook foto's kunnen nu zelf geplaatst worden. Het zou natuurlijk prachtig zijn als van alle teams verslagen, mede delingen en foto's op de website te zien zijn. Een groot lezerspoten- tieel is namelijk aanwezig. Maar helaas wij missen nog de bijdragen van de volgende teams: A2, A3, A5 B1.B2, B4, B5, B6 C6, Cl, C8 D4, D9, D10 El, E5, E7, E8, E10, E15 F7, F8, F9 De meeste World Cup en Champions League teams Zaterdag 2, 3, 4, 6, 7, 8 Zondag 2, 4, 5, 7, 9 Aan al deze teams vragen wij om hun verslagen en mededelingen te gaan plaatsen. Iedere speler, trainer, teamleider, ouder of wie dan ook kan zich hiervoor opgeven bij webmaster@afc-amsterdam.nl. Met je e-mail adres en een wachtoord kun je direct aan de slag gaan. Geef je op met een gewenst wachtwoord (minimaal 6 tekens) en je krijgt hierna toegang tot de gewenste site. Teamfoto's met de spelersnamen, die bovenaan iedere site staan, kunnen alleen door de webmaster geplaatst worden. Stuur deze dus naar hem op. Pupil van de week bij AFC - Excelsior '20 op 5 november was Julian Plag. Pupil van de week bij AFC - ADO '20 op 12 november was Joris Prins. VE RH AAI TRAININGEN fc ONTEPANNINC' V Heb je moeite met communiceren binnen je gezin, familie of met je collega's? Ken je dat gevoel dat je langs elkaar heen praat? Of dat je steeds in dezelfde valkuil stapt? Heb je last van faalangst? Hoe ga je om met teleurstellingen en verlies van je toekomstverwachtingen? Hoe verwerk je een (echt)scheiding of het verlies van een dierbare? Wij geven kortdurende workshops voor particulieren en bedrijven waardoor je meer grip krijgt op deze situaties. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in persoonlijke begeleiding en individuele loopbaancoaching. www.vt-o.nlinfo@vt-o.nl 020-4720224 WWW.komopverhaal.nldirkjanverhaal@tiscali.nl 7

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 7