kiest voor Primosite www.primosite.nl Doeltreffende internet oplossingen 15 november 2006 85e jaargang nr. 5 tonen dus en hopen dat hun nazaten niet in de BI van Always For ward spelen... aan sommige huidskleuren te zien zat dat wel goed. Maar ook daarvan ligt de oorsprong bij onze VOC-vaders...Sorry, maar dit soort verslagjes krijg je als je scribent ooit nog aan een studie Geschiedenis is begonnen... Nou zoek scribent maar op in de Van Dale...de rest hoeft niet maar zou geen kwaad kunnen. Als ik de kranten moet geloven leren jullie niets meer over vroeger en dat zou toch wel moeten. Zeker als je in zo'n stad bent. En dan begrijp je waarom Nederland in elkaar zit zoals het nu is. Meer klassiekers? Ja. Ik houd graag vast aan tradities. Zoals de backs pakken de paal bij de corner en die verlaat je pas als de bal echt is weggewerkt. Op het middenveld is dus. Dan kan zo'n lullige schotje er nooit ingaan... Ik heb er zo heel wat van de lijn gehaald. Maar ja da's dus geschiede nis....Jullie konden ze aan. Verlies je toch 2 punten. Maar toegege ven, gelijkspel leek me ook wel terechte uitslag. Hoewel, als je 1-0 voorstaat doordat Damion perfect op de corner inloopt hoef je het niet weg te geven natuurlijk. Zij drukten en namen risico, wij kregen dus ook de ruimte voor 0-2. Helaas...lukte niet en dan tsja, kun je het invullen. Maar ik zag aan AFC kant wel de inzet en motivatie die onze Harry Potter dan graag terug ziet in de polders...Jullie hebben het vorige week laten zien, nu weer. Zit wel goed met die mentaliteit premier in ieder geval bij AFC. Bijna net zo'n instituut als de VOC ooit was tenslotte... Om af te sluiten met A's, het 4e dit keer "Met de last van een onon derbroken reeks nederlagen, neemt de A4 het dit keer op tegen de Al van JOS/Waterfraafsmeer. Een wedstrijd met twee gezichten, rust stand: 5-2, eindstand: 6-3. Tegen een achtergrond van nul (O!) pun ten en gemonkel over het overstappen naar een lagere klasse slungelt de A4 zich op het spekgladde hoofdveld van JOS voor het volgende hoofdstuk in de zoektocht naar mooi voetbal. In de eerste helft wil dat nog niet erg lukken. Achterin doet zich het gemis van een paar mee dogenloze en vastberaden verdedigers (Jack?, Bart?) voelen, het middenveld vindt elkaar onvoldoende, de voorhoede wordt te gehaast en te moeilijk aangespeeld. Patrick zet AFC nog wel op voorsprong maar als uw verslaggever een kleine 10 minuten na aanvang van de wedstrijd aansluit ziet hij net de tegenstander de 2-1 aantekenen. Stijn, voor de gelegenheid op goal omdat Joaquin geblesseerd is, doet het goed maar kan het vergiet van de verdediging in de eerste helft niet dichten: 5 keer vindt JOS het net. Tegen het einde van de eerste helft begint AFC met iets meer overleg te voetballen en komen er een paar kansjes. Een prima vrije trap van Mike wordt gelost door de keeper en Daniël is attent (Ellen: 'nooit iets van gemerkt') en zet de ruststand op 5-2. Rob en Ed moeten in de kleedkamer met het trainerstoverstokje hebben gezwaaid want de tweede helft vertoont een compleet ander beeld. AFC begint, met af en toe een inzinkinkje, langzaam druk op de tegenstander te zetten. De verdediging speelt soberder en effectiever (fraaie reddende sliding van Yessin in het strafschopgebied), het middenveld begint te tikken, de voorhoede wordt steeds vaker in stelling gebracht. Nittin krijgt een paar kansen, Mitchell schiet een hoge cornerbal net over, Mike legt een mooie vrije trap net op het dak van het doel en Patrick's acties krijgen steeds meer rendement. Nog één keer breekt JOS uit en grijpt de verdediging mis (6-2), maar daarna komen ze er lange tijd niet meer aan te pas. Anthony horzelt scherp bij balbezit van JOS. Yoren is een degelijk slot op de deur. Nittin, met zijn snelheid steeds dreigend, gaat over de knie in het strafschopgebied en Marc, die als altijd weer bergen werk op het middenveld verzet, verzilverd keurig de terechte penalty: 6-3. Nauwelijks een minuut later wordt weer de handrem op Nittin gezet maar helaas verzuimt Mare deze kans ook te benutten. De wedstrijd is nu echter definitief gekanteld. AFC drijft met droog combinatiespel JOS op de eigen helft terug en het begint kansen te regenen. Zeker zes to zeven keer had de bal erin gekund maar keeper, lat en het ontbre ken van net dat kleine beetje geluk verhinderen dat AFC langszij komt. Langs de kant genieten de fans van het getoonde spel en het duidelijk groeiende vertrouwen van de ploeg. Als de overigens solide fluitende scheidsrechter afblaast wordt de uitslag meer dan gecom penseerd door het karakter dat de A4 getoond heeft. Bij de deskundi gen langs de kant heerst optimisme: hier zit meer in. Positie houden, elkaar helpen, samen trainen erin blijven geloven en de resultaten kunnen niet uitblijven. Mannen, bedankt voor een leuke wedstrijd en tot de volgende keer. De keus was gelukkig weer moeilijk. De volgende keer komen zeker meer teams voorbij, want er wordt veel en leuk geschreven door onze supporters. Frank de Munnik Primosite is dé oplossing voor die situaties waarbij snel en eenvoudig een of meer website(s) moeten kunnen worden bijgehouden. Zowel computerteken als experts kunnen met Primosite direct aan de slag. Websites van Primosite combineren flexibiliteit, gebruiksgemak en uitbreidbaarheid. En üw huisstijl wordt automatisch bewaakt. 15

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 15