mm Uitslagen en programma van KNVB zien? ~y t 25 oktober 2006 85e jaargang nr. 4 de verdediger uitspeelde en hard, maar helaas recht op de keeper schoot, prachtige actie. De eerste helft was AFC veel sterker dan haar tegenstander, maar het resulteerde niet in doelpunten en dat maakt het altijd lastig voetballen. VVSB speelde niet goed, maar dat was de verdienste van AFC, die druk legde op de paars/gelen. Vooral achterin was Peter Post een openbaring en speelde het spelletje met de blik naar voren en niet opzij waardoor de druk meestal bij hem begon. De 2e helft begon goed voor de VVSB'ers die waarschijnlijk een donderspeech hadden ontvangen van trainer Rob de Lange. Scherp uit de startblokken kwamen hun eerste kansjes maar gelukkig bleven we overeind en wisten we de weg richting De Boelelaan te vinden. Mau- rizio Cabeza kreeg de bal en wist gevoelig de borst van Tom Clobus te vinden die met zijn actie de kluts inging en de bal door Ruben Wilson ingetikt zag worden, 1-0. Je zag dat de wedstrijd op slot gezet kon worden door de Reds, maar het was geen AFC'er die dit laatste zetje gaf, maar keeper IJzendoorn van VVSB. Een zacht fikkie werd verkeerd beoordeeld en hij liet de bal los waardoor de attente Tom Clobus de 2-0 kon aantekenen. Na deze actie moest scheidsrechter Lemstra worden verzorgd en een kuitblessure was de reden voor het uitvallen van deze prima leidsman. Dennis de Wit vroeg vanuit de radiokamer naar een gediplomeerde scheidrechter en mocht zich daarna uitleven als DJ Le Blanc, binnen kort in de Escape. Het was druk in de catacomben. Bep Thomas, Hans Elias, Appie Springer, Herman Fritzsche, David Westerhof, Frank de Munnik, Benno Nihon hadden zich inmiddels als scheidsrechter gemeld, maar toch kwam dhr. Both uit de hoge hoed en mocht het laatste kwartier "uitfluiten". Nog een aantal kansen voor VVSB, bal op de paal en een schot wat prachtig werd gepakt door Edwin van Holten na een onsportieve actie (bal werd door een AFC speler over de zijlijn geplaatst na een blessu re en een VVSB speler schoot na de ingooi op het AFC doel) waren voldoende voor de overwinning. De AFC-selectie verdiende een compliment en tevreden beende het publiek naar huis om de hockey dames finale te bekijken. Mooie overwinning van sterke ploeg met pa Bianchi als 2 man, wereldkam pioen. Mijn jongste zoon vroeg of ik de naam van Van Nistelrooij van zijn Nederlands elftal shirt kon halen omdat hij gepest werd op het veldje met vriendjes. Ik vroeg wie hij dan als vervangende naam wilde heb ben. Hij zei zonder te stotteren en met een glimlach: Moreira de Melo. Smaak heeft hij in ieder geval. Ronald Koster Opstelling: Edwin van Holten, Joey Esionye, Mendel Witsenhausen, Robert Gehring (Yama HashemiLaurens Bianchi (Gideon Coro- nel), Ruben Wilson, Mauricio Cabeza, Tom Clobus, Gijs Roodbeen, Peter Post en Murad Böke (Saïd Moumane). Voor hun jaarlijkse bijeenkomst bezochten de Ereleden op 3 oktober j.l. restaurant Groot Paardenburg te Ouderkerk a/d Amstel. Vooraf aan de exquise lunch werden zij op de boerdery van Marjoleine en Johan de Bie met koffie en gebak onthaald. Op de foto vóór Groot Paardenburg staan Ger van Caspel, Fred van Soomeren, Chris Schroder, Rein Akkerman, Jan van Dijk. Marcel Koster, Dick van der Klaauw, Kees Gehring, Rob Duis en Johan de Bie. Oudste erelid Cor Kerker ontbrak op deze bijeenkomst. Het was steeds mogelijk om via de AFC website door te klikken naar de KNVB site voor uitslagen, stand en programma. Dit is alleen nog mogelijk als je je eenmalig gaat registreren. Deze eenmalige registratie gaat via www.knvb.nl/mijn Er is hiervoor wel een geldig emailaccount nodig. Naar dit emailadres krijg je een bevestigingsmail gestuurd die je moet aanklikken om te zorgen dat de account geactiveerd wordt. Na registratie ontvang je een eigen inlogcode.

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 7