Problemen met AFC website voorbij Uitslagen en programma KNVB zien? AFC's "Bie"- zonderheden 18» georganiseerd. Enkele jaren geleden werd Henk in aanwezigheid van Koningin Beatrix, die beschermvrouwe is van het Fonds, benoemd tot Lid van Verdienste van de Zwaluwen. In 1995 werd Henk ter gele genheid van het 100 jarig bestaan van AFC ook benoemd tot Lid van Verdienste. Hij bezocht met Kinnie de wedstrijden van het le elftal, was een vaste deelnemer aan het jaarlijks herendiner en een trouw bezoeker van de bijeenkomsten van de Zilveren Ploeg. Eind 2004 verloren Henk en Kinnie bij de tsunami hun zoon Arne. Henk zegt in het interview in de Schakel van februari jl. dat hij en Kinnie in die periode veel steun hebben gehad van de vrienden van AFC. In onze vereniging zal de naam van Henk van Teunenbroek niet vergeten worden. Namens allen wensen wij de naaste familie alle sterkte om het heengaan van Henk te kunnen verwerken. Johan de Bie Vele bezoekers van onze website hadden problemen met het bekijken van een aantal sites. Dit waren de sites van ons content management systeem (t.w. jeugdteams, seniorenteams en amateurnieuws) die ver zorgd worden door wachtwoordhouders van deze sites (leiders, spe lers, ouders, etc.). Omdat wij dit probleem niet in korte tijd konden oplossen hebben wij contact gezocht met Frans Dankaart, speler van AFC 12, die met zijn bedrijf Primosite een goed functionerend content management sys teem voor AFC heeft samengesteld. Dit systeem is afgelopen zaterdag van start gegaan. Iedereen kan nu zonder problemen de sites bekijken. Het systeem om verslagen of mededelingen te plaatsen is geheel gewijzigd. Foto's kunnen eveneens bij de verslagen geplaatst worden. De tijd is nu aangebroken dat ieder team van zijn site gebruik gaat maken en voorziet van verslagen en informatie. Leiders, spelers of ouders van een team kunnen een mail sturen naar webmaster@afc-amsterdam.nl met het verzoek toegang te krijgen tot hun site. Een wachtwoord mag men zelf opgeven. Bij geen opgave verstrekt de webmaster een wachtwoord. Na activering van de site wordt aan betrokkene een eenvoudige en duidelijke handleiding voor het plaatsen van verslagen en nieuws gezonden. Vanaf heden kan ook een teamfoto op de betreffende site geplaatst worden. Dit kan alleen de webmaster uitvoeren. Stuur dus je teamfoto met de namen naar hem toe. Heb je nog vragen of problemen over een teamsite, neem dan contact op met webmaster@afc-amsterdam.n! of bel 0297-563328. Hans Elias Het was steeds mogelijk om via de AFC website door te klikken naar de KNVB site voor uitslagen, stand en programma. Dit is alleen nog mogelijk als je je eenmalig gaat registreren. Deze eenmalige registratie gaat via www.knvb.nl/mijn Er is hiervoor wel een geldig emailaccount nodig. Naar dit emailadres krijg je een bevestigingsmail gestuurd die je moet aanklikken om te zorgen dat de account geactiveerd wordt. Na regi stratie ontvang je een eigen inlogcode. Op 5 november a.s. vindt in de Verenigde Staten weer de jaarlijkse Marathon van New York plaats. Aan deze loop zullen deelnemen Liliane Crouwel-Goossens, de echtgenote van Zilveren Ploeger en voorzitter van de Medische Commissie Wim. Ook zullen deelnemen de bij AFC bekende mensen van de praktijk Niek Stam en Peer van Riet. Wim zal de deelnemers begeleiden. Allen wensen wij veel 25 oktober 2006 85e jaargang nr. 4 succes met onze bewondering. De opbrengsten worden overgemaakt naar het KWF (Koningin Wilhelmina Fonds) Al eerder vermeldde ik, dat Liliane zakelijk betrokken is bij de Thea tergroep Purper, welke groep in het afgelopen theaterseizoen door het hele land voorstellingen gaf. Op maandag 20 en dinsdag 21 no vember a.s. worden de laatste voorstellingen gegeven in Koninklijk Theater Carré. Uit eigen ervaring kan ik u deze voorstelling zeer aanbevelen. Tafeltennisfenomeen Cor du Buy en hartstochtelijk AFC-er kreeg volle aandacht in "'Marathon", het blad van de Sociëteit Olympisch Stadion. Het blad verscheen in een nieuwe vorm met een moderne lay-out en bracht een artikel over deze legendarische sporter. Het ging dit keer niet over tafeltennis, maar over kaatsen, de Friese sport waaraan deze ruime sympathieke tachtiger zijn hart verloren heeft. Cor vertelde aan interviewer Hans de Bie, dat Franeker een van zijn geliefde reisdoelen geworden is. De stad waar jaarlijks de PC gehou den wordt, de naam van Nederlands bekendste kaatsevenement, waar Cor du Buy elke keer met veel egards ontvangen wordt. Wat Cor aan zijn interviewer ook vertelde, maar dat niet in het verhaal paste, is dat hij destijds op al heel jonge leeftijd als talentvolle tafeltennisser ont dekt werd door Henk Kappelhoff, onze eveneens legendarische AFC-voorzitter, destijds zo ongeveer de belangrijkste tafeltennisbe- stuurder van Nederland. Hoe dit in zijn werk ging? De vader van Cor was een fervent bridger, evenals Henk Kappelhoff. Du Buy Senior nodigde toen Kappelhoff bij hem thuis in Amsterdam uit voor een avondje bridgen. Een mooie aanleiding om hem te vertellen dat z'n achtjarige zoontje Cor wel iets met tafeltennis had. Zoon Cor sloeg een paar balletjes over het net van zijn pingpongtafel en werd door Kappelhoff als aanstormend talent herkent. Op dat moment begon de geweldige tafeltennis-carrière van Cor du Buy, die hem bij de recente millenniumwisseling voerde tot de benoeming "Tafeltennisser van de 20e eeuw". Het was een ontroerende aanblik om zondagmiddag 15 oktober jl. vanaf de tribune in het Olympisch Stadion hele groepen kleine AFC- ertjes, compleet in het roodzwarte tenue, op de atletiekbaan waar te nemen. Zij namen deel aan de twee en een halve kilometer jeugdloop, die daar gelijk plaatsvond met de befaamde ING-Marathon. Jeugd spelers van de Champions League, World Cup, F, E pupillen en C junioren, zo bij elkaar bijna 200 AFC-jeugdleden. Deze jongens liepen daar trots te zijn. temidden van duizenden volwassenen. Op bepaalde plekken van de atletiekbaan overheersten de rood-zwarte kleuren. Deze openbare AFC-jeugdpresentatie was in organisatori sche handen van ons jeugdcommissielid Peggy de Hond en Jeroen Plag, vader van jeugdspeler Julian. Van AFC's website "pikte" ik dat Maarten de Lange (Dll), als eerste AFC-er binnenkwam, gevolgd door Thomas van de Brekel (D8) en Junior Tiler (Dll). AFC-ers kom je overal tegen, zelfs de alleijongsten. Onze eerste elftalspeler Peter Post is door de KNVB-coach Marco Bout geselecteerd voor het elftal dat gaat deel nemen aan de kwalifi catiewedstrijden voor de Regions Cup. Het team wordt gevormd door spelers tot 23 jaar uit de districten West I en West II. Het elftal zal deze week op 23 oktober spelen tegen Portugal (veld vv. Noordwijk), op 25 oktober tegen Estland (veld Legmeervogels) en op 27 oktober tegen Zweden (veld FC. Lisse). Namens de AFC aan Peter Post onze felicitaties en veel succes gewenst in de komende wedstrijden. Op donderdag 19 oktober jl. was onze A-selectie weer te gast bij het Amstelveense Fitness Centrum All Sports in Amstelveen. Trainer Ton du Chatinier had besloten in verband met het competitievrije weekend de veldtraining niet door te laten gaan. Zoals al jaren was de directie van All Sports weer bereid om als gastheer op te treden. Namens de AFC onze hartelijke dank aan onze bordsponsor voor deze weer bijzondere aanbieding. Op 17 oktober jl. werden onze gerestaureerde velden voor het club huis (veld 1 en 2) officieel door de gemeente Amsterdam weer over gedragen aan de Stichting Goed Genoeg en zijn deze in het afgelo pen weekend weer in gebruik genomen. In de zaterdaguitgave van het Parool d.d. 21 oktober jl. werd in een groot artikel aandacht besteed aan de modezaken van onze AFC- Ridder Rolf Leeser. Zestig jaar geleden startte de moeder van Rolf (Mama Else) de zaken en later werd Rolf het gezicht van Maison Leeser. Rolf vertelt in het desbetreffende artikel over de geschiedenis 4

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 4