(TO 25 oktober 2006 85e jaargang nr. 4 7. Rode kaart: Indien een speler een directe rode kaart (dus geen 2 keer geel) krijgt van de scheidsrechter moet hiervan zo spoedig moge lijk na afloop melding worden gemaakt aan de contactpersoon. Na afloop van de wedstrijd moet er direct een KNVB strafformulier (verweerschrift) worden ingevuld (document is bij de wedstrijdtafel te verkrijgen). Dit formulier moet zowel door de speler evenals de leider ingevuld worden. Bovendien moet de speler zich op dinsdagavond om 19.00 uur melden het jeugdbestuur. De speler is automatisch voor de eerstvolgende officiële wedstrijd geschorst. Afhankelijk van de aard van de overtreding kan het jeugdbestuur besluiten om ook na mens AFC een extra straf te bepalen. 8. Hygiëne: het is belangrijk om erop toe te zien, dat de spelers, ongeacht de categorie, na afloop van de wedstrijd douchen. Het is van belang dat de kinderen badslippers dragen. 9. Blessures/ziekte: Ernstige blessures moeten doorgegeven worden aan de contactpersoon. Op maandagavond is er een gratis in loopspreekuur in de fysio praktijk van Nijenrodeweg 914 tussen 19.00 en 20.00 uur. Als een speler langdurig geblesseerd of ziek is willen wij hiervan graag op de hoogte gesteld worden, zodat wij een attentie kunnen sturen en contact op kunnen nemen met de ou ders/begeleiders. 10.Afwezigheid spelers: als een speler zonder af te bellen niet aan wezig is bij de wedstrijd moet deze speler(s) worden gemeld bij de contactpersoon. De contactpersoon zal dan contact opnemen met de ouders/begeleiders over de reden. Indien het herhaaldelijk voorkomt dat een speler niet aanwezig is, zal de coördinator de ou ders/begeleiders uitnodigen voor een gesprek. Het kan zelfs zo zijn dat een speler dan (voorlopig) verwijderd wordt uit de selectie. 11Wit reserve shirt: ieder AFC lid is verplicht bij thuiswedstrijden altijd een wit reserveshirt bij zich te hebben. Het is van belang dat de leider hierop toe ziet. 12. Vervanger: indien de leider verhindert is dient hij op tijd voor een vervanger te zorgen en de contactpersoon hiervan in kennis te stellen. 13. Leidersvergadering: de jeugdcommissie organiseert 3 a 4 keer per jaar een vergadering. Wij stellen het zeer op prijs als de leider hierbij aanwezig is. 14._De contactpersoon is de belangrijke schakel tussen enerzijds de leiders, ouders en anderzijds de coördinator en het jeugdbestuur. 15. De coördinator is verantwoordelijk voor het technische gedeelte en stelt in overleg met de trainers de selecties samen. Voor vragen en adviezen op technisch gebied kunt u bij hen terecht. 16. De 50% regeling: Iedere speler moet over een heel seizoen mi nimaal 50% van de speeltijd gespeeld hebben. Het is niet de bedoe ling, dat iedere week dezelfde speler als wisselspeler aan de wedstrijd begint of iedere wedstrijd gewisseld wordt. 17._De wedstrijd: bij de E en F pupillen speelt AFC met een achttal, sommige verenigingen spelen echter met een zevental. Dit laatste is conform de voorschriften van de KNVB, dus als een tegenstander met 7 wilt spelen is daar helaas niets aan te doen. 18. De trainer: voor een aantal teams hebben wij een trainer aange steld, die ook aanwezig is tijdens de wedstrijd. De trainer is verant woordelijk voor het technische beleid, zoals de opstelling, het coa chen en de speelwijze. Voor de kinderen is het van groot belang dat het voor hen duidelijk is naar wie zij moeten luisteren. In samen spraak met de trainer kunnen er onderling natuurlijk wel afspraken gemaakt worden. 19. De jeugdteams van AFC spelen in district West 1 van de KNVB, dit is belangrijk bij een algehele afgelasting. Enkele handige telefoonnummers: AFC afgelastingenlijn 0900-2002020 AFC wedstrijdtafel 020-6618316 Marjan Jansen of Chris Schroder. AFC clubhuis 020-6445575 Indien u ergens mee geconfronteerd wordt, dat in bovenstaande in formatie niet is behandeld, aarzelt u dan niet ons hierover aan te spreken c.q. te informeren. Met uw ervaringen en advies kunnen wij het leidersboekje optimaal actualiseren. Zie voor namen en telefoonnummers van het jeugdbestuur, coör dinatoren en contactpersonen pagina 2 van deze Schakel. Op onze website staan tevens nog de e-mail adressen. Jeugdcommissie AFC. T eamsamenstellingen Al S. Aafar, T. Arnold, E. Aydemir, E. Boschma, B. Carolina, N. Ca- thalina, S. Cissé, S. Duynmayer, M. Foppen, J. Groot, A. Hamiche, G. Heres Diddens, M. Hulshoff, D. Mieghem, O. NimakoJ. Singels, Y Valpoort, Robin Weij A2 O. Asante, L. Brouwer, M. Carbodin, D. Frijn, T.Hansen, B. Jacobs, E. Jansen, L. Kappel, H. Makdan, D. Malone, D Puttman, R. Smid, T. Uzun, D.Weinstein, F. Wells, O. Wijnen, A. Zaandam A3 P. de Boer,Y. Bottse, J.Canes, J. Gerards, J. Halsema, B. Kool, P. Meijer, D. Mol, W. Ostendorf, M. Parsser, C. Pietrzak, K. Takeuchi, J. Tugendhaft, S Wartes, M.de Wijs, C. Willems A4 P. Ebu-Mordi, M. Hollander, J. Huiman, M. Kuijper, D. de Leau, A. de Leeuw, Y. Mahmoudi, L. Meijaard, S. Ouderland, N. Pabbi, M. Ramsahai, P. Verhagen, B Vromans, X. Waller, J. Wiewei, J. Woud stra A5 O. v/d Berg, M. Bles, V.v/d Brink, M. Dekker, B. v.d. Graaf, E. Hekma, J. Leloux, C. v/d Poll, M. Pullens, J. Ruyter, G. Termaaten, W. v/d Veer,H. v/d Wall, G.Wilde,W. de Winter BI D. Blekemolen, T. Boadum, S. Havermans, C. Hilal, S. Kolle, G.Kumar, M. Lieder, M. Malmberg, N. Meulenbroek, S. Padden burg, E. Patrick, L. Roos, D. Schet, A. Simpe, A. Simpe, M. Singels, R. Wevers. B2 S. Ali, Y. Bolsius, K. Bottse, M. Faiz, S. Frijns, T. Gerritsen, M. Kooijman, R. Koopmans, T v/d Meer R. Molenaar, R. Peeters,J. Ruijter, M. Schot, M. Stefels, J. Swart, M. te Vrede, R. Woud, A. Wouter, E. Yildirim. B3 M. Besselink,.J. Erven, F. J. Fretes, D. Grot, D. Ho, R. Kat, A. Mal- schaert, S. Massar, Y I. Meijer, D. de Meijer, D. de Munnik, C. M. O. Smits, D. Sutorius, T. Visser, R. Weerkamp, J. v/d Zwaard B4 A. Ahannach, S. Beumer, M. v/d Burg, T. R. Hasselt, D. M. E. Hof- stra, D. G v/d Hoven, L. de Leeuw, L. Leijsner, S v/d Linden, J. Monpellier, S. Ris, B. Sommers, R Stoffels, J. Tans E. Truijens, T. A. Zadelhoff B5 T. Bary, L.v/d Biesen, L. Bijkerk, S. Cohen, C. Bohle, R. Corstjens, T. Davidson, K. Denderen, J. Gosewehr, J. Huisman, S. Leeman, J. Oldenhof, T. Rühl, S.Tombe, S.v/d Wall, M. Wulffele 16

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 16