AFC Minitenue-kit Van achter de fluit Voorzijde Haal hem nu!!! Formaat van 20-21 cm. Te koop voor slechts 10 euro. Verkrijgbaar in het clubhuis, achter de bar. Ideaal voor tegen de autoruit en op andere gladde objecten. Achterzijde 24 mei 2006 84e jaargang nr. 14 Een kort stukje ter opvulling van de overschietende ruimte in de Schakel. En zo hoort het ook. Scheidsrechters zijn tenslotte bijzaak en als ze het heel goed doen, bemerk je ze niet... Nou dat was even anders in de Europacup finale. En toch was de enige vergissing van deze scheids slechts dat hij te snel had gefloten. Daarna kon hij niet anders, en deed dat ook correct, dan de vrije trap geven en de rode kaart. Da's nou de reden waarom je als scheidsrechter met het fluitje in de hand moet lopen, en niet in de mond. Dat geeft tijd, eerst tot 5 tellen en dan pas fluiten... Maar ja, je vergist je weieens. Een klein pleidooitje voor de scheidsen bij AFC. En sommigen die dit lezen weten het is de (voetbalschoen) die jullie mogen aantrekken. We mogen ons verheugen bij AFC in het feit dat vanaf de D wij proberen alle wedstrijden van (gediplomeerde) scheidsrechters te Dat lukt vrij aardig, ik denk bij de senioren voor 98%, bij de jeugd 80%. Maar er wordt druk aan gewerkt om beide percentages op 100 te brengen. We gaan nog veel verbeteren aan het scheidsrechteren in het komende jaar En er ook voor zorgen dat bij de pupillen zo veel mogelijk ook gekwalificeerde scheidsen zijn. Allemaal mensen die dat voor hun, nee jullie, lol doen. Maar som migen onder ons begrijpen blijkbaar niet hoeveel effort daar in wordt gestoken. Zo heeft een van ons dan in de afgelopen weken maar besloten dat het genoeg was een lager zaterdagteam vond het nodig hun clubgenoot van de le tot de 45e minuut uit te kafferen. Die mochten het in de 2e helft zelf uitzoeken. Dat is niet wat we willen, maar er is een grens !En die werd gesteld. Maar het is veel leuker als je samen een leuke voetbalmiddag mogelijk maakt Frank de Munnik 15

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 15