Route naar ADO'20 'Goed Genoeg' Open Golf toernooi Buitengewone Ledenvergadering T Wat wel zal blijven hangen, is het m.i. het sportiefste moment van de wedstrijd en misschien wel van het hele seizoen. Gijs Roodbeen wil een bal wegkoppen, maar ziet niet dat een speler van Blauw Wit hem van opzij te snel af is. Met als gevolg dat Gijs met zijn hoofd vol zijn tegenstander raakt op de kin/ wang. Blauw Witter gaat ter plekke K.O. Scheidsrechter ziet het als een zware overtreding en wil geel, misschien wel rood trekken. Jimmy Simons, spits van Blauw Wit komt snel aanlopen en gaat rustig met zijn imposant lijf tussen de scheidsrechter en Gijs staan en maakt duidelijk dat van opzet absoluut géén sprake geweest is. Scheidsrechter toont ook zijn klasse, laat Jimmy uitpraten, accepteert de uitleg en laat de wedstrijd nadat de speler verzorgd is met een hoogte bal hervatten. Fijn om zo'n moment ook eens mee te maken. Voor mij het hoogte punt van de wedstrijd. Amel Vroege Opstelling; van Zeijst, van Dord, Esionye, Post, Moumane, Ooster ling, R. Gehring, Roodbeen B. Gehring Watanabe (Onal), Zschu- schen BökeBianchi. 17-04: FC Hilversum - AFC 0-2 Pasen, lekker lang weekend en op donderdagmiddag was dat weer duidelijk te merken op Neerlands wegen. Met de caravan achter vele wagens is het altijd een soort voorjaarsteken en kunnen de zomerkle ren weer uit de kast. Heeft u eigenlijk geschaatst afgelopen winter? Het voorjaar is ook nog niet geweldig, maar met Pasen verandert er wat met het klimaat. AFC'ers zijn "mooi-weer-voetballers" Een stel ling! Kan je het mee eens zijn of niet, maar het rood-zwarte shirt met de zon erop doet het beter. Afgelopen zaterdag waren we vrij terwijl vele andere verenigingen wel moesten spelen en daardoor dus een dubbel programma hadden. Wij niet. Waarom eigenlijk niet? Maar goed, niemand die dat betreurde. Hilversum was 2e paasdag onze tegenstander en hadden Nieuwenhoorn in Hellevoetsluis met 5-3 verslagen. Zij staan inmiddels op 32 punten en konden toch met een andere instelling de wedstrijd van vandaag ingaan. Ik was nooit eerder op sportpark Crailoo geweest en moest mij een weg banen via het Mediapark, de golfclub en hockeyclub om uitein delijk op het mooi gelegen sportcomplex van FC Hilversum aan te komen. Je komt de poort door en ziet als eerste Jack van Gelder en Ron de Rijk, was ik toch op het Mediapark? Wat een weertje, wat een veldje, heerlijk om vandaag te mogen voetballen. Pim van de Meent speelde niet des AFC's, 4-4-2, of is het juist prima om je spelersmateriaal te laten spelen in de best denkbare opstelling en je niet te laten drukken in een bepaald concept wat van te voren is bepaald? AFC kwam goed uit de startblokken en op het prima bespeelbare veld kon men de bal lekker laten gaan. De eerste kans was voor Graaven die helaas keeper Verhoeve niet kon passeren. De druk bleef en van uit het middenveld werd Lex Oosterling in de 1 le minuut aangespeeld door Robert Gehring. Lex is in vorm de laatste weken, Lex speelt zoals Lex kan spelen, Pim heeft Lex op de juiste manier met woorden weten te raken, Lex schoot schitterend binnen, van rechts lekker op de wreef links via de paal, wereldgoal. 0-1. AFC heeft de laatste wedstrijden wel het geluk dat dit soort ballen binnenvallen en in het begin van het seizoen was dat geluk ver te zoeken. De eerste helft was voor AFC, alhoewel het natuurlijk jam mer was dat Graaven weg werd gestuurd. Vanuit mijn positie niet makkelijk te zien, maar hij was de doorgebroken speler en werd onre glementair afgestopt, was eigenlijk rood. De reactie van Graaven was wild en in het duel zou hij zijn tegenstander hebben geraakt met zijn arm. Scheidsrechter Bongers stuurde Graaven met rood het veld uit en geel was er voor zijn opponent. Jammer zo'n moment. De 2e helft dus 11 tegen 10 en Pim volharde in de gedachte om zijn team niet te veranderen. AFC bleef voetballen en bleef ondanks de man minder situatie het beste van het spel houden. Hilversum was niet sterk en je voelde daar de krachten weglopen. Toch die wedstrijd van zaterdag in de benen? Volgens trainer Bonsink was dat zijn ex cuus en hij vond AFC de minst slechte ploeg van de twee. Daar was ik het niet mee eens. AFC speelde prima tegen een matige, maar wel 3 mei 2006 84e jaargang nr. 13 sportieve tegenstander en was de verdiende winnaar. Mooie actie op het middenveld waardoor Gijs Roodbeen door kon breken. De verde diger haalde hem neer en Enrique Zschuschen kon aanleggen vanaf 11 meter om de bal strak half hoog links van de keeper binnen te schieten. 0-2. Nog een prachtig schot van Lex die de kruising raakte en AFC had de punten in de tas. Laatste 3 wedstrijden 9 punten en we staan met nog een wedstrijd minder op een goede 5e plaats, onze hoogste klassering van dit seizoen. Pim werd door de jongens verrast met een lekkere douche en vroeg naar de einduitslagen en standen. Pim en zijn mannen willen maar één ding: een periodetitel. En zoals ze nu spelen geef ik ze kans. Moet het wel mooi weer zijn! Ronald Koster PS. Rody, veel sterkte!! Opstelling: Jarik van Zeijst, Mike van Dord, Joey Esyonie, Peter Post, Moumane, Lex Oosterling, Laurens Bianchi, Robert Gehring (Kha- lid Harrak), Gijs Roodbeen (Ken Watanabe), Enrique Zschuschen (Murat Onal), Guillermo Graaven. Ingezonden bericht van de A-selectie: Natuurlijk zijn wij erg blij met de maximale score uit de laatste 3 wedstrijden. Maar wat ons ook, met name gisteren, erg goed heeft gedaan was de zeer grote opkomst van alle AFC'ers! Super! We hopen Zondag as op Goed Genoeg ook weer op jullie steun. Robert Gehring (aanvoerder) Sportpark De Vlotter, Oosterweg 4C, 1968 KN Heemskerk U komt via de A9, vanaf Alkmaar of van de Velser- dan wel Wijker- tunnel. U neemt afrit 9 richting Heemskerk. Bij de rotonde houdt u rechts aan en na circa 600 m komt u aan bij een met verkeerslichten beveiligd kruispunt. Bij de kruising gaat u rechtdoor. U passeert 2 rotondes waar u uw weg rechtdoor gewoon blijft vervolgen. Na zo'n 1.5 km volgt u de weg naar links. Na 1 km treft u alweer een rotonde. Hier slaat u rechtsaf en gaat u even later met de scherpe bocht mee naar links. U rijdt door totdat u weer voor een T-kruising voorrangsweg staat. Daar gaat u rechtsaf. Als u na ongeveer 0.5 km de verkeerslichten in het oog krijgt, wordt het opletten geblazen. U moet 150 meter voorbij deze lichten rechtsaf een smal weggetje in: de Oosterweg. Dit volgt u en weldra krijgt u het sportpark De Vlotter aan uw linkerhand Noteer in uw agenda: vrijdag 2 juni a.s. Het bestuur nodigt hiervoor alle leden uit op woensdagavond 31 mei 2006. Plaats: AFC clubhuis. Aanvang: 20.00 uur. Onderwerp: "AFC en de Zuidas" Zie de verslagen "AFC en de Zuidas 2 en 3", die hiernaast en op de volgende pagina zijn gepubliceerd.

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 8