AFC Minitenue-kit Route naar FC Hilversum Route naar ADO'20 'Goed Genoeg' Open Golf toernooi Voorzijde Achterzijde Haal hem nu!!! Formaat van 20-21 cm. Te koop voor slechts 10 euro. Verkrijgbaar in het clubhuis, achter de bar. Ideaal voor tegen de autoruit en op andere gladde objecten. 12 april 2006 84e jaargang nr. 12 Helaas vergat Murat Böke, die een voorbeeldige inzet toonde en voorop in de strijd ging, zich bij een harde charge van de tegen partij en moest met rood het veld verlaten. De broodnodige 3 punten werden echter toch binnengehaald. Hulde De concurrenten Blauw Wit en Hilversum verloren en zo was het uiteindelijk toch een goede zondag voor AFC. Het biertje in de bestuurskamer van de altijd gastvrije en gezellige medebestuurders van Elinkwijk smaakte daardoor zelfs nog beter als voorgaande j aren. Elinkwijk is al veilig, dus meneer Lelieveldmogen wij u bellen voor 1 (één) bord Amel Vroege Opstelling: Van Holten, van Dord, Esyonie, Post, Moumane, Ooster ling, R. Gehring, Bóke, Watanabe, Roodbeen (Bianchi), Osei (Zschu- schen) Sportpark Crailoo, Nieuwe Crailooseweg 28, Hilversum, tel. 035- 6913766 Vanuit Amsterdam richting Amersfoort (Al), afslag Laren/Hilversum, richting Hilversum, richting Mediapark, op rotonde richting Media park, richting Sportpark Crailoo. Sportpark De Vlotter, Oosterweg 4C, 1968 KN Heemskerk U komt via de A9, vanaf Alkmaar of van de Velser- dan wel Wijker- tunnel. U neemt afrit 9 richting Heemskerk. Bij de rotonde houdt u rechts aan en na circa 600 m komt u aan bij een met verkeerslichten beveiligd kruispunt. Bij de kruising gaat u rechtdoor. U passeert 2 rotondes waar u uw weg rechtdoor gewoon blijft vervolgen. Na zo'n 1.5 km volgt u de weg naar links. Na 1 km treft u alweer een rotonde. Hier slaat u rechtsaf en gaat u even later met de scherpe bocht mee naar links. U rijdt door totdat u weer voor een T-kruising voorrangsweg staat. Daar gaat u rechtsaf. Als u na ongeveer 0.5 km de verkeerslichten in het oog krijgt, wordt het opletten geblazen. U moet 150 meter voorbij deze lichten rechtsaf een smal weggetje in: de Oosterweg. Dit volgt u en weldra krijgt u het sportpark De Vlotter aan uw linkerhand Noteer vast in uw agenda: vrijdag 2 juni a.s.

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 6