De jonge AFC'ers wmmmmmsmmmmm Volgende Schakel De volgende Schakel (13) verschijnt in de week van 1 mei (week 18). Nieuwe Afgelastingenlijn (0900 - 200 20 20) Jeugdindeling en -selectie voor volgend seizoen Zoals ieder jaar wordt ook dit jaar in deze periode de eerste steen gelegd voor het volgende seizoen. De voorbereidingen voor de nieuwe indelingen, maar ook de selectie procedure is in volle gang. Omtrent deze selectieprocedure, waarvan u waarschijnlijk al iets gemerkt heeft bij AFC, leek het ons juist alle ouders hierover kort te informeren. AFC is populair bij de jeugd en het aantal aanmeldingen overstijgt nu al ruim onze mogelijkheden, anders gezegd: niet iedereen kan lid worden bij AFC omdat de mogelijkheden niet oneindig zijn. Denk alleen al aan het aantal velden dat beschikbaar is in een weekend en het aantal kleedkamers. Om die reden is besloten dat wij vooral de talenten die de selectie teams van AFC kunnen versterken willen aannemen. Deze talenten hopen wij te vinden tijdens de talentendagen die momenteel plaats vinden bij AFC. De jongens die geschikt worden geacht komen deze week nog een keer terug om hun krachten te meten met een AFC team. Want om in aanmerking te komen voor een selectieteam van AFC moet een nieuwe speler wel beter zijn dan de huidige spelers. Wij geven bij gelijke sterkte de voorkeur aan onze eigen spelers; dat is wel zo eerlijk. Let wel, het streven is ook om de selectieteams zoveel mogelijk sa men te stellen met "eigen" jongens. Onze eigen spelers worden dit jaar ook extra beoordeeld. De trainers, coaches, leiders en interne scouting hebben beoordelingen gemaakt van de spelers en we spelen als aanvulling daarop ook onderlinge wedstrijden. Sommige trainers voor het volgende seizoen komen al kijken bij zo'n oefenwedstrijd om een indruk te krijgen. Ook trainen een aantal spelers een paar keer mee met een hoger team. Dit is be doeld om vanuit meer invalshoeken te bezien hoe een speler zich heeft ontwikkeld. Want iedere jeugdspeler ontwikkelt zich anders door de jaren heen. Veel jeugdspelers denken helaas dat een onderlinge oefenwedstrijd een soort selectiewedstrijd is waar hun toekomstige plek van afhangt. Dit is begrijpelijk maar uit het bovenstaande blijkt al dat dit niet zo is. De informatie die van belang is voor volgend jaar komt uit meer kana len dan die ene wedstrijd of die ene training. De eerste voorlopige indeling voor volgend jaar wordt eind april/begin mei gemaakt. Dat is ook het moment waarop de nieuwe aanmeldingen worden gehonoreerd of afgewezen. Voor de zomer zullen wij de indelingen in de Schakel plaatsen zodat iedereen min of meer weet waar hij aan toe is. Dit kan nooit helemaal definitief zijn omdat op het laatste moment spelers hun lidmaatschap nog opzeggen, waardoor er weer geschoven moet worden. Hoewel vaak wordt gesproken over de selectieteams is ons doel om ook volgend jaar alle spelers te laten spelen in een team dat past bij hun voetbalkwaliteiten. Van de Al tot de Fll. Daardoor kunnen teams veranderen in de samenstelling, wat voor de speler zelf uitein delijk het beste is .Op die manier kan hij namelijk het plezier in het voetbal optimaal behouden. Dit alles verklaart waarom in deze periode meer dan gebruikelijk wordt gekeken naar de voetbalkwaliteiten van onze spelers. Laten we echter niet vergeten dat het huidige seizoen nog niet is afgelopen en dat alle aandacht nog gericht moet zijn op de laatste wedstrijden van deze competitie en eventuele bekerwedstrijden en toernooien. Namens de W.I.S (Werkgroep Interne Scouting) Opzegging lidmaatschap. Jeugdleden die hun lidmaatschap willen opzeggen verzoeken wij zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk vóór 15 mei 2006, de administratie hiervan schriftelijk in kennis te stellen. Aanvraag dispensatie 2006/2007 12 april 2006 84e jaargang nr. 12 Dispensatieaanvragen moeten vóór 15 mei schriftelijk ingediend worden bij het jeugdbestuur( e-mail rinusl@xs4all.nl). Het jeugdbestuur zal de aanvraag in behandeling nemen en overleg gen met de desbetreffende functionarissen. Scheidsrechters voor D-, E- en F pupillen 2006-2007 Indien jeugdleden of ouders hiervoor belangstelling hebben verzoe ken wij hen hierover contact op te nemen met Frank de Munnik 06- 12847852. AFC zorgt voor een scheidsrechterstenue. Assistent-trainers voor de woensdag 2006/2007 Voor de woensdagmiddag zijn wij op zoek naar ouders of andere belangstellenden die het leuk vinden om te assisteren bij de D, -E- en F pupillen. Wij zorgen voor een kledingpakket. Indien u geinteres- seerd bent verzoeken wij u contact op te nemen met Klaas Molenaar 06-51400751. The AFC Junior Board Helaas zijn er dit jaar geen activiteiten georganiseerd, omdat er te weinig leden zijn. Wij zijn dan ook op zoek naar enthousiaste jeugd leden vanaf de categorie C junioren tot en met de categorie A junio ren. Indien je belangstelling hebt neem dan contact op met Benno Nihom 06-22621600. Toernooien schema: Let op: de KNVB heeft besloten om tot en met het weekend van 20 en 21 mei competitie wedstrijden, ook voor de teams die uitkomen in de B-categorie, vast te stellen. Een gevolg hiervan kan zijn dat geplande toernooien kunnen worden afgelast in verband met onvoldoende deelnemers. De KNVB heeft de verenigingen pas hiervan afgelopen week in kennis gesteld. Wij be treuren deze beslissing zeer en de KNVB verdient met dit besluit zeker niet de schoonheidsprijs. Heel veel vrijwilligers hebben al vele uren besteed aan de voorbereidingen van de toernooien. De KNVB verleent geen uitstel, de verenigingen mogen wel in onderling overleg de wedstrijden verplaatsen naar een andere datum. 12/4 B3 Zuidvogels, Huizen 15/4 E2 SV Huizen, Huizen 15/4 E4 SV Huizen, Huizen 15/4 E5 SV Diemen 15/4 E6 SV Diemen 15/4 E7 SV Diemen 15/4 E8 Hasselt, Belgie 15/4 E10 SV Diemen 15/4 El 1 SV Diemen 15/4 D3 Vredenburch, Den Haag als Dl 15/4 C2 Vredenburch, Den Haag 16/4 F1 UVS, Leiden 16/4 F2 UVS, Leiden 16/4 Fll SV Diemen, Diemen 16/4 E8 Hasselt, Belgie 16/4 D3 Vredenburch, Den Haag 16/4 C2 Vredenburch, Den Haag 17/4 Dl DTS'35, Ede 17/4 E2 Leonidas, Rotterdam 17/4 E3 DTS'35, Ede 17/4 D3 ARC, Alphen a/d Rijn 17/4 C3 ARC, Alphen a/d Rijn 29/4 Dl FC Hilversum, Hilversum 29/4 C2 FC Hilversum, Hilversum 30/4 F3 FC Antwerp, Antwerpen 30/4 E2 FC Antwerp, Antwerpen 6/5 E3 FC Hilversum, Hilversum 6/5 E5 FC Hilversum, Hilversum 6/5 E6 FC Hilversum, Hilversum 13/5 F2 DHC, Delft 13/5 F3 DHC, Delft 13/5 F4 DHC, Delft 13/5 F5 DHC, Delft 13/5 F6 DHC, Delft 13/5 F7 Hollandia, Hoorn 12

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 12