12 april 2006 84e jaargang nr. 12
Uitwedstrijden woensdag 26 april 2006
19:00 105266 Blauw Wit A B2 - AFC B3
19:00 189167 Zeeburgia C4 - AFC C3
Thuiswedstrijd donderdag 27 april 2006
18:45 1634 AFC 1 - DWV 1
Thuiswedstrijden zondag 30 april 2006
12:00 100615 AFC 3 - Roda'23 2
11:45 122336 AFC 6 - DWG/Rombout 4
14:45 107074 AFC 10-TOB 3
11:45 117601 AFC 11 - APGS2
14:45 118932 AFC 12 - Meteoor 5
11:45 81261 AFC A2 - HFC Kon. Al
14:45 116034 AFC A3 - DCG A2
11:45 148462 AFC A4 - KDO Al
14:45 97657 AFC B3 - Pancratius BI
09:00 146031 AFC C7 - Roda '23 C3
Uitwedstrijden zondag 30 april 2006
11:30 99170 K.HFC 3 - AFC 4
12:00 117892 Eendracht'82 2 - AFC 7
14:30 107269 Eendracht'82 3 - AFC 9
10:00 98109 KDO BI - AFC B4
11:00 104161 Hoofddorp B4 - AFC B5
12:00 151851 Ouderkerk B3 - AFC B6
09:30 123642 DWS C2 - AFC C3
10:45 101622 Almere C2 - AFC C4
12:00 132822 WA/Spartaan Cl - AFC C5
10:00 125618 Sporting Martinus C2 - AFC C6
09:30 112892 DWS C4 - AFC C8
Thuiswedstrijden zaterdag 6 mei 2006
12:15 135745 AFC VEI - GeuzenM'meer VE2
14:45 85448 AFC VE2 - Weesp FC VE3
14:30 1964 AFC Al - FC Emmen Al Pijlman, A.
12:15 135763 AFC El - ADO 20 El
Uitwedstrijden zaterdag 6 mei 2006
12:00 129874 Louis St. 6 - AFC 8
13:00 2520 FC Emmen BI - AFC BI
Hal, A. van
Ahlers, M.T.
geen KVB scheids,
Frank de Munnik
Herman Fritzsche
Ap Springer
Hans Elias
Ares Garcia, J.
Broodkoorn, A.N.J.
Taskin, A.
Eerhart R
Gruijthuijsen, J.F.J.
Verburg, D.
Ribberink, HJ
Thuiswedstrijden zondag 7 mei 2006
14:45 103301 AFC 10 Swift 10 Frank de Munnik
11:45 125149 AFC 11 - Sporting Martinus 4 Ap Springer
09:00 121816 AFC C6 - RKDES C2
Uitwedstrijden zondag 7 mei 2006
14:00 1699 ADO'20 1 - AFC 1 Eckhardt, L.E.M.
14:30 125570 AGB 5 - AFC 7
14:00 125153 KDO 5 - AFC 8
12:00 111040 OSC2-AFC9
12:00 189153 Almere A2 - AFC A2
10:45 151842 Almere B6 - AFC B6
12:00 125444 SDZ Cl - AFC C5
10:00 146022 Legmeervogels C3 - AFC Cl
09:30 112891 Pancratius C5 - AFC C8
Uitwedstrijd woensdag 10 mei 2006
19.00 179209 De Dijk El - AFC E3
Uitwedstrijd donderdag 11 mei 2006
19:00 177058 Pancratius E2 - AFC E7
19:00 176407 Pancratius E3 - AFC E8
Thuiswedstrijden zaterdag 13 mei 2006
12:15 130027 AFC 8 - Kadoelen sv. 4 Leo de Nobel
12:15 53296 AFC VEI - Germaan de VEI
14:45 47077 AFC VE2 - WC VEI
10:30 51257 AFC D2 - Diemen Dl
09:00 158333 AFC D4 - NFC/Brommer Dl
12:15 157909 AFC D6 - Blauw Wit A'dam D3
09:00 159162 AFC D7 - DWS D3
10:30 158186 AFC D9 - Legmeervogels D5
10:30 159219 AFC D10 - Swift D5
12:15 37885 AFC El - Haarlem El
10:30 176917 AFC E2 - Sporting Martinus El
10:30 176406 AFC E5 - Roda '23 E4
12:15 176946 AFC E6 - Sloterdijk E4
10:30 176286 AFC E9 - Roda '23 El 1
12:15 176931 AFC E10 - Sporting Martinus E8
09:00 182109 AFC E14 - Nieuw Sloten sv E7
09:00 164185 AFC F1 - Pancratius F1
10:30 166371 AFC F2 - Nieuw Sloten sv F1
09:00 166879 AFC F5 - AFC F4
12:15 166867 AFC F6 - ZRC/Herenmarkt F1
09:00 188073 AFC F7 - DRC F2
Uitwedstrijden zaterdag 13 mei 2006
11:30 157911 Pancratius D2 - AFC D5
09:00 158395 Ouderkerk D4 - AFC D8
10:00 158372 Omniworld D10 - AFC Dl 1
10:15 176399 Sporting Martinus E4 - AFC E3
11:00 176410 Roda '23 E3 - AFC E4
12.30 176201 Sporting Martinus El 1 - AFC E12
10:15 167043 Sporting Martinus F2 - AFC F3
09:00 166879 AFC F5 - AFC F4
12:00 166951 DWS F5 - AFC F10
12:00 166851 Sloten/Rivalen F1 - AFCF11
Thuiswedstrijden zondag 14 mei 2006
14:00 1724 AFC 1 - Argon 1 Homan, N.J.P.
11:45 107299 AFC 6 - Sloterdijk 2
Uitwedstrijden zondag 14 mei 2006
12:00 103459 Sp.Martinus 5 - AFC 9
11:30 108736 ABN AMRO 9 - AFC 12
09:30 151832 Buitenboys B5 - AFC B6
10:00 146018 NFC/Brommer C1 - AFC Cl
12.45 109004 Waterwijk C9 - AFC C8
Uitwedstrijd maandag 15 mei 2006
19:30 176933 Buitenveldert E4 - AFC El 1
Thuiswedstrijden zaterdag 20 mei 2006
10:30 91241 AFC D3 - Hoofddorp D2
09:00 159383 AFC D5 - Sloterdijk Dl
09:00 157906 AFC D7 - Blauw Wit A'dam D4
10:30 157964 AFC D10 - Nieuw Sloten sv D4
12:15 147311 AFC El - Aalsmeer El
10:30 186201 AFC E2 - Legmeervogels E2
10:30 178335 AFC E5 - Aalsmeer E2
12:15 188539 AFC E8-RKAVICE4
10:30 178217 AFC E9 - Sporting Martinus E10
09:00 178203 AFC E13 - Germaan de E2
09:00 168211 AFC F7 - Pancratius F4
10:30 166863 AFC F8 - Roda '23 F6
Uitwedstrijden zaterdag 20 mei 2006
15:00 130100 Kennemerland 7 - AFC 8
11:00 179317 Legmeervogels E4 - AFC E4
11:00 166282 Roda '23F10-AFC F9
Thuiswedstrijden zondag 21 mei 2006
09:00 151833 AFC B6 - DWV B4
09:00 116619 AFC C8 - Legmeervogels C6
In bovenstaande periode kunnen wijzigingen en aanvullingen op
het programma plaatsvinden. Kijk daarom regelmatig op de AFC
website of AT 5 pagina 515.
10