22 maart 2006 84e jaargang nr. 11 anderde dat helemaal niets, en konden wij met een enorme kater weer onder het bord "Be Friends" richting kleedkamer lopen, om ons daar maar eens te gaan afvragen waarom wij het zover hebben laten komen en twee kostbare punten hadden achtergelaten op het veld. Nogmaals het is zo jammer dat je na een top wedstrijd tegen Ajax het zo laat liggen tegen Volendam. Maar ja, dat is dus in mijn ogen voer voor psychologen. Dus wie zich over deze materie wil buigen kan zich melden op de site "www.geitenwollensokkentheorieen.nl"... De excuses zoeken in het weer lag voor de hand, terwijl de F11 nog wel won ""...Afgelopen zaterdag (gevoelstempratuur - 10) speelde de Fll uit tegen Pancratius F7. De F11 had erg veel last van de griep die thans half Nederland heeft getroffen Harry werd voor het begin van de wedstrijd ziek, Folkert en Joel net genezen zichtbaar verzwakt) daarbij was Isidoor helaas niet aanwezig in verband met contractbesprekingen in Engeland. Gelukkig voor ons was de wedstrijd van de F2 afgelast en konden wij een beroep doen op Darko en Simon. Ik moet eerlijk zeggen zonder deze twee sterspelers zouden wij het heel moeilijk hebben gehad... Soms krijg je het juist zomaar cadeau wat de E14 overkwam "...Het begint eentonig te worden, maar het was koud, erg koud deze vroege zaterdagochtend. Gelukkig waren om 9 uur alle spelers aanwezig, onze jongens laten zich niet afschrikken door snijdende wind en temperaturen onder nul! Helaas gold dat wel voor de tegenstanders. Het werd later en later en geen Eendracht-spelers te zien! Uiteindelijk verscheen er éééén vader, die na wat heen en weer bellen wist te melden dat de coach van het team had besloten dat er niet gespeeld zou worden... De makkelijkste overwinning dit jaar was een feit... Maar zo ging het natuurlijk niet bij iedereen, er moet voor de punten geknokt worden vind ook de C2: "...De Lente komt in zicht! Ons Soort Voetbal is het niet wat de tegenstander uit Amsterdam Noord speelt. Dat bleek al in de uitwedstrijd in de eerste helft van het seizoen.De Cl van OSV speelt graag de diepe bal als ze de kans krijgen en fysiek is het allemaal een beetje forser. Op een niet geheel vlak en hard veld is dat lastig te bespelen. De voorlaatste plaats die ze bezetten gaf zicht op een makkelijke wedstrijd, maar dit team haalt vrijwel al zijn punten uit uitwedstrijden met bijvoorbeeld een mooie overwinning op Koedijk. Dus ondanks de stand op de ranglijst was het opletten geblazenEen overwinning die gezien het verschil op de ranglijst verwacht mocht worden en de grootste winst was dat de temperatuur weer boven nul is gestegen. Zo kunnen we ons op maken voor de eindspurt met de titanenstrijd tegen Hoofddorp als eerste proeve van bekwaamheid. De C2 staat nu derde op de ranglijst en zal nog flink moeten vechten om deze mooie plek te behouden. Maar het zit erin!... Moetje dit nog uitleggen De Dll won van...: Verder met de C5 die het onze buren makkelijk wilde maken en zo'n beetje de bal hiervandaan daar in de goal schoot "...In de tweede helft kwamen we al vroeg weer op voorsprong. Dj air (de keeper van de D2UU) schoot de bal genadeloos in de netten. Ook deze keer konden we de voorsprong niet vasthouden. Na een diepe bal kon de aanvaller van Buitenveldert raak schieten. Helaas voor ons werd het ook nog 2-3. Via links werd de bal diepgespeeld en werd Jordy door Z^n benen gepasseerd. En nee, het was nog niet gedaan met de doelpunten. Wederom was het Djair die de bal tegen de netten joeg. Het hoogtepunt van de wedstrijd was de 4-3 van Jim. Vanaf ongeveer 40 meter!!!!!!!!!! schoot hij de bal over de keeper heen. En ja, het werd ook nog 5-3 deze keer was het Raffy die van dichtbij kon afronden... Een mooi voorbeeld van de D5 dat de morgenstond goud in de mond heeft "...Rond de klok van 6.45 gingen er de nodige telefoontjes rond over de vraag of het wel door zou gaan. Koude nacht, sneeuw en wind, het mocht de pret niet drukken De topper tegen Roda gaat gewoon door. Met 13 fitte spelers, een elftal aan ouders en twee kraak nuchtere trainers stormt AFC ruim drie kwartier voor aanvang van de wedstrijd het Roda-fort binnen. De koffie was net warm, de groundsman nog buiten. We waren ze een stapje voor. We weten dat Roda "23 een stugge club is die thuis sowieso weinig weggeeft. Dus zorgvuldig zijn in balbezit, achterin niks weggeven en gebruik de zijkanten. Mitchel speelde rechts in de verdediging en deed dat uitstekend. Hij beet zich lekker vast in zijn directe tegenstander en leed geen balverlies. Ook Yoram presteerde uitstekend als stofzuiger achter de verdediging. Handig liep hij gaten dicht veroverde de bal en wist deze dan ook regelmatig bij een rooie in de voeten te schuiven. Het speloverwicht was aan de kant van Afc wat resulteerde in een legio aan mogelijkheden. Even kregen we het benauwd bij een tegencorner toch de 1-0 viel niet. In "Pak "em beet" de 20ste minuut bekroont Gabriel Blank door de halve verdediging eerst naar rechts te sturen vervolgens zelf links te gaan en overtuigende de bal achter de keeper te schieten ons dominante spel.... Dan uit beroemde citaten, een mooie opgetekend bij Dynama Kiev, met gezonde arrogantie "...Goed storen aannemen en dit keer ook hulp van de verdediging van de tegenstander zorgen voor deze grote uitslag. Het team bestond vandaag uit Luc, Jaap, Shaffy en Stag waarbij opgemerkt dient te worden dat pinchhitter Sven was uitgeleend. Altijd een volledige opkomst bij Dynamo. Daardoor is het ook mogelijk geworden dat er een ritme in het spel onstaat want we raken op elkaar ingespeeld Bravo. Zoals Kees Verkerk vlak voor het begin van het NK zei tegen de andere kernploegleden:" Ik ben enorm benieuwd wie van jullie er tweede wordt. Daar houd ik wel van, maar ja, je legt jezelf wel de druk om te winnen op. Maar het kan "Living up to your image", de E10 deed het letterlijk"...Doelpuntenregen. Zaterdagochtend, de kou trotserend, stond de E10 op het veld. Binnen enkele minuten was het al 0-1 door een goede assist van onze spelmaker Daan naar Jamie. Vervolgens doelpunten van Floris, Spike, Daan en Yossi (intikkertje) Ook Philip was goed op dreef en maakte drie doelpunten. Er werd goed gecombineerd en leuk overgespeeld, (jullie kunnen het wel) De verdediging werd weer top uitgevoerd door onze topper Danny. 0 tegen en 10 voor dat is ook wel eens anders geweest). Jongens tot volgende week bij AFC. Groet, de Coach... De eerste scouting wordt alweer gedaan. Ook voor onverwachte functies blijkt bij de C4 ...Mooi complex met iets waar wij jaloers op mogen zijn. Hebben wij onder de vaderlijke leiding van Pim vd Meent Hesdy, Freddy en Hassan die de gang en kleedkamers bewaken. In Purmerend doen ze dat anders. Daar zwaait de charmante Francisca Revenboer de scepter bijgestaan door (verplichte dienst twee junioren uit een meisjes team. Twee prachtige meiden die heen en weer rennen om kleedkamers open en dicht te doen met een big smile en de thee staat al binnen klaar. Ondertussen ziet Francisca kans haar lippen te stiften om de volgende ronde teams te ontvangen en ook nog even een rondje om het veld te maken met de hond. En een praatje is ook geen moeite. Ook van haar een en al smile en behulpzaamheid. Tsja Fred, Hes, Hassan...het is dus dat die weg naar Purmerend zo ingewikkeld is...want anders Toen ik het wedstrijdcommissariaat om haar naam vroeg voor dit stukje schrokken ze. Waarom heeft u dat nodig Is er iets gebeurd Maar ik snap het wel, die zijn bang dat ze gescout wordtEn ik heb oog voor talent...!... "Spring's in the air" dus dat belooft wat de komende weekends. Leuk om al door al die enthousiaste verslagen te bladeren. Blijf schrijven Frank de Munnik 15

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 15