VT&Q Inzicht geeft Uitzicht Verhaal Trainingen Ontspanning www.vt-o.nlinfo@vt-o.nl 020-4720224 WWW.komopverhaal.nldirkjanverhaal@tiscali.nl februari 2006 84e jaargang nr. 9 van der Hart begonnen we met 7:7 omdat de tegenstander in het begin niet genoeg spelers bleek te hebben. AFC begon de wedstrijd goed en kreeg zelfs kansen maar verder dan een bal op de lat van Nathan kwamen we niet. Abcoude speelde op de counter en liet ons lekker met de bal lopen om ons vervolgens op te vangen en met direkt spel op onze helft te komen... In de 2e helft bestookte het vandaag voor het laatst in echte witte shirts gehulde AFC (op verzoek van de aanwezige modepolitie) de goal van Abcoude maar de bal wilde er niet in. Nathan zorgde weliswaar voor 2-3 maar daar bleef het bij... Komen we alleen een denkfoutje tegen alle AFC teams spelen al 111 jaar trots in het rood met zwarte V. Alleen in riiiri.vwedstri jdcn, indien de tegenstander al in het rood is, spelen wij in wit en niet zomaar. Bij uit wedstrijden past de tegenstander zich aan. Komen we een jeugdzonde tegen bij de C2 "...De kleine generaal debuteert.... Toen ik de leeftijd had van de huidige C2 spelers, wan delde ik wekelijks als speler van Zeeburgia het hek aan de Kruislaan binnen. Hoewel het dus lang geleden is, overvalt me bij binnenkomst vandaag een gevoel van herkenning. Het hoofdveld straalt nog steeds iets uit van de successen van weleer, de douches zijn nog even koud begreep ik, de barbezetting is ouder geworden maar nog steeds even vriendelijk en Arie de Munnik staat langs de kant van het veld. Dit keer zonder vlag overigens. Veel oude gezichten dus. Ook iedere keer een aantal nieuwe gezichten, vooral op het veld. In het verslag van SVW,27 viel het al te lezen en ook ons valt het op. Zeeburgia moet toch wel over een heel grote selectie beschikken... De nieuwe kleine generaal aan de kant bij AFC was overigens nadrukkelijk aanwezig in de coaching en leverde daarmee samen met de leider zijn eigen bijdrage aan het zwaar bevochten gelijke spel. Ben benieuwd of volgend jaar de douches warmer zijn... Nou selecteren we hier op leuke citaten ongacht het resultaat. Maar als nou op één dag je twee D-topteams van Ajax winnen, tsja. Eerst de Dll "...Gelukkig had Kenneth vandaag een engeltje op de lat want Ajax raakte voor de derde keer de lat. Maar goed, geluk dwing je ook af natuurlijk. Na een uitval van AFC kreeg AFC vlak buiten het 16-m-gebied een vrije trap. Derrick ging klaar staan en met een prachtige lob over de keeper schoot hij de 2-0 binnen. En bevrijdende treffer met nog 10 minuten te spelen. AFC hield stand, Ajax kon zelfs niet meer tegenscoren en na het laatste fluitsignaal was de blijdschap dan ook groot. Moe maar voldaan stapten de jongens van de Dll onder de douche in de Sonny Silooy-kleedkamer,. Complimenten aan de hele ploeg, jullie hebben als team voor elke meter gevochten. De felicitaties gaan ook uit naar Jan Verhagen die de jongens heeft klaar gestoomd voor dit duel en prima heeft gecoacht. Ook Wesley bedankt dat je er weer was om de jongens een hart onder de riem te steken...". Gevolgd door de Dl "...Eén en al glimlach na afloop, ik zag zo waar, en voelde ergens nog een traan van vreugde. Zoveel mensen na afloop met een blij gezicht. Uiteraard de spelers maar ook de ouders, en speciaal de oma's en de opa's vielen elkaar om de hals bij het laatste fluitsignaal. Eerst maar de voorbereiding, we vonden met elkaar dat er meer aan teambuilding gedaan moest worden. Dus toen de return tegen Hoofddorp vorige week werd afgelast werd besloten te gaan bowlen bij "KNIJN" bowling en dat was een prachtige erva ring. Concentratie, het vinden van de balans, kijken wat je doet, niet willen verliezen en bovendien plezier in het spelletje....Wat een wed strijd 1-0 voor, een doorzettende Yared van rechts, een op maat komende voorzet en het kleine koppie van Noureddine tegen de bal. De keeper kansloos. Een geheel nieuwe ervaring voor Ajax, nog niet één wedstrijd verloren en nu die achterstand...En daar was die coun ter, een klein misverstand in de achterhoede, een wederom op tijd binnenkomende Noureddine en precies op tijd daalde de bal onder de lat. Het leek wel of "GOED GENOEG ontplofte. Die verschrikkelij ke laatste minuten... Maar we hebben nog meer D-topteams "...De trainer had ook tactisch een verrassing en wisselde de linksvoor met de rechtsvoor zodat Lars op rechts stond en Danël op links, deze move had een geweldig effect, voordat Pancratius begreep wat er aan de hand was maakte Daniël er 1-1 van. De thriller was geboren, Pancratius die nog de uitslag van de eerste wedstrijd op het netvlies had staan (7-0) had er geen rekening mee gehouden dat AFC D3 een flinke vooruit gang heeft gemaakt en nog wekelijks groeit.... Halverwege de 2e helft kwam dan toch die verdiende gelijkmaker gemaakt door Lars. De wedstrijd werd grimmiger en beide partijen wilden winnen en gezien de situatie hadden daar beide de kansen op. Maar uiteindelijk zal recht zegevieren en 5 minuten voor het eindsignaal maakte Daniël het winnende doelpunt 3-2, het was een prachtig doelpunt op afstand (van buiten de zestien) genomen vanuit het standbeen en de bal krul de in de kruising. Na afloop waren er enkele toeschouwers van de tegenpartij die de nederlaag moeilijk konden verwerken. Maar reali teit is dat we Pancratius op 1 punt zijn genaderd en hebben beide ploegen evenveel wedstrijden gespeeld. Er werd nog flink nagepraat over de wedstrijd en bleef het nog lang onrustig in de stad... Veel verslagen van de jongere teams. Zijn de oudere jongns nog aan het ontwaken uit de winterslaap Gevoetbald hebben ze ook, dus het zullen de schrijvende fans zijn die nog op gang moeten komen. Hope lijk volgende keer dan. Frank de Munnik Pupil van de week bij AFC-WSB: Nimrod van der Klaauw. verzorgt voor bedrijven en particulieren ééndaagse Communicatie Workshops op basis van: Transactionele Analyse Familie- en Organisatie-opstellingen Verlies- en Rouwverwerking Neuro-Linguïstisch Programmeren VERHAAL TRAININGEN ONTSPANNING' 11

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 11