I De jonge AFC'ers World Cup Champions League Jeugdjournaal 8 februari 2006 84e jaargang nr. 9 Laatste nieuws Raadpleeg altijd op de AFC-site, de pagina's 'Senioren' en of die van je team! B-Commissie Frans Jüch - voorzitter (020 6415902) Patrick Reddering - commissaris (06 47806481) Max Flam - secretaris (020 6466118 06 25425231) Ted Maros - commissaris (06 20246991) Lars Boering - commissaris (0651147503) Jeugdleidersvergadering voor alle jeugdleden, inclusief Champi ons League en World Cup Maandag 27 februari a.s., aanvang 20.00 uur organiseert de jeugd commissie een belangrijke bijeenkomst in het clubhuis. Onderstaande onderwerpen zullen worden behandeld. Alle leiders zullen persoonlijk ook nog een uitnodiging ontvangen. 1Opening 2. Organisatie technische staf voor het seizoen 2006/2007 3. Beleid ten aanzien bij het samenstellen van de teams (beleidswijzi ging) 4. Kennismakingscommissie. 5. W.I.S. 6. Toernooien en Mini WK 7. Leidersavond in verband met afsluiting seizoen. 8. Rondvraag Omruil shirts Quick Vanaf woensdag 25 januari a.s. kan iedereen die zelf een AFC- voetbalshirt van Quick heeft gekocht het shirt omruilen bij de winkel waar het gekocht is. Het huidige shirt dient meegenomen te worden. De shirts voldoen niet aan de kwaliteitseisen die AFC en de leve rancier aan de shirts stellen en kunnen kosteloos worden omge ruild. Contactpersoon A en B junioren: Thea Verhoeven, 020-4961106, theaverhoeven hetnetnl Contactpersoon C-junioren: Frans Ris, 06-55746749 fransris@zonnet.nl Contactpersoon D-pupillen: Frank de Munnik, 06 - 12806978 frankdemunnik@planet.nl Contactpersoon E-pupillen: Dennis Bijlsma 06-22245977 d.h.j.bijlsma@gassanschiphol.nl Contactpersoon F pupillen: Jean Bollen 06-36067587 jbollen01@freeler.nl Het wedstrijdprogramma en de teamindelingen kan men zien op onze website bij 'jeugd' en daarna aan te klikken: 'Champions League World Cup'. Gelukkig de bal rolt weer. Koning Winter eiste maar één weekend voor zichzelf op. En dan nog, het kunstgras op ons eigen park en bij vele bevriende clubs liet velen nog tegen de bal trappen. En achter het toetsenbord kruipen. We kwamen weer een een heel effectief geheim wapen tegen. Helaas voor onze E13 was dat bij de tegenpartij ...Het was zaterdag een wedstrijd met twee gezichten: tot 10 minuten voor het einde had AFC alles onder controle en stonden we met 3-2 voor. Toen zette de Spartaan zijn geheime wapen in: de keeper trok zijn keeperstrui uit, ging in de voorhoede spelen en schoot er 4 in. Eindstand 3-6... Bij de Fll lukte het in omgekeerde zin beter "...In de rust heeft Stafke het keeperstenue overgenomen van Harry (die niet veel veel te doen heeft gehad in de eerste helft). In de tweede helft kwamen wij meer onder druk te staan. Maar Stafke ontpopte zich als een zeer betrouwbare sluitpost prachtige redddingen zonder enige angst geweldig). Na een mooie in draaiende corner van Justin kwam de bal wederom voor de voeten van Joel die wederom uithaalde en vriend en vijand verraste 2-0 Jongens jullie hebben allemaal erg je best ge daan en ga zo door.LET OP a.s. zaterdag spelen wij tegen een tegen stander die ook rode shirts heeft dus neem een WIT shirt mee...Dat laatste hoort vanzelfsprekend te zijn, maar alleen te gebruiken als het echt nodig is, dat komen we zo nogmaals tegen. De keeperspositie is niet altijd even geliefd leren we bij de F10 De voortekenen waren niet best, voor de uitwedstrijd tegen Sporting Martinus in Amstelveen. Om te beginnen kon de vaste doelman Max Massaut niet meespelen, omdat hij een blessure aan een knie heeft. Daar kwam nog bij, dat ook Max Knap er niet bij was, vanwege de verjaardag van een goede vriend. Dus, slechts acht mannen waren beschikbaar. En één van die acht, Brian Loman, was ziek. Geen wisselspelers dus; iedereen moest vol aan de bak. En dan was Spor ting Martinus ook nog eens een ploeg die zijn eerste wedstrijd in de nieuwe competitie met maar liefst 7-0 had gewonnen. Waarschijnlijk was dat de reden dat niemand stond te springen om de geblesseerde keeper Max te vervangen. Max was er trouwens wel, om zijn teamge noten aan te moedigen. Rick Egbers werd, onder luid protest van Rick zelf, gebombardeerd tot keeper in de eerste helft.In de tweede helft zou Max Cunningham dan het AFC-doel verdedigen. Ook Max C. vond dat geen kadootje, maar hij accepteerde het zonder morren. Opluchting bij de andere jongens, van wie sommigen echt alles in de strijd gooiden om maar niet te hoeven keepen: "ik mag het niet van mijn vader.Sure. Ze durven gewoon niet.... Nog een geheim wapen uit het buitenland bij de F8. Maar hoe het nou precies werkt blift nog even een raadsel "...Uit tegen Sporting Mar tinus F5: uitslag 5-5. Onze jongens hadden veel zin na de winter stop en in een nieuwe competitie waarin elke ploeg weer op nul be gint. Ook Storm was er weer bij na 5 weken Nieuw-Zeeland waar hij een vakantie combineerde met onderzoek naar de mogelijkheden van een lucratieve transfer. Enthousiast begonnen we aan de wedstrijd. Helaas bleken de ingestudeerde patronen in de winterstop te zijn achtergebleven. Er werd naar hartelust om de bal gestreden opval lend waren de door Storm uit Nieuw-Zeeland geïntroduceerde sli dings) maar het samenspel was helaas minder goed verzorgd... De E8 leerde datje als kampioen niet op je lauweren kunt rusten, dan wil men graag van je winnnen "...Na een korte periode van rust en de Superstars op Borchland was het voor de E8 weer zaak in het ritme te komen. Ik herinner mij maar al te vaak films waarin het beeld van de nette jongen en met alle respect het straatschoffie over duidelijk een karakter verschil toonde. De wedstrijd van A.F.C. tegen D.C.G. was zo een wedstrijd. Een wedstrijd waarin het karakter van D.C.G. duidelijk het verschil maakte tegen over het onverschillige van A.F.C. D.C.G. was gewoon slimmer, feller en iedereen werkte voor elkaar. A.F.C. was in de aanval redelijk maar in de verdediging ontdekte ik een Maaslander of te wel gatenkaas in de verdediging. Je zoekt een oorzaak en denkt dit gelijk te hebben gevonden. De E8 zat als najaarskampioen waarschijnlijk in een roes... Leuk om te lezen bij de F1 dat onze pupillenscheidsrechters in de smaak vallen "...Onder leiding van de uitstekend leidende Mickey

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 10