Alle 370 deelnemers kregen aan het einde van de bijzonder goed georganiseerde en geslaagde dag een AFC bidon mee naar huis. Speciale dank gaar uit naar Peggy van Wijnen, Jan Verhagen en Casimir Westerveld en de vele andere vrijwilligers. 19 januari 2006 84e jaargang nr. 8 Het optreden van een aantal jongste AFC'erstjes (5 t/m 7 jaar) was één van de hoogtepunten van deze avond. De inwendige maag werd ook niet vergeten: lekkere hapjes en saté met salades werd geserveerd. Een foto-impressie (meer dan 100 foto's) zijn te zien op: http://scopi.zuza.nl en vervolgens in te loggen met als e-mailadres scopi@planet.nl en als wachtwoord: 74097 01-01 Sixes 2006 Nauwelijks wakker is de aftrap alweer genomen, van het kalenderjaar, maar ook letterlijk van het voetballen. OK, nu niet de hele club stond zo tussen 12 en 1 te trappelen om het veld op te mogen op nieuw jaarsdag. Maar de echte 'die-hards' waren aanwezig. Om nog even bij te eten van de koffietafel met oliebollen die Frans en Joop hadden klaarstaan. En alle bubbels er uit te lopen op het kunstgras. In ieder geval om elkaar een fantastisch 2006 toe te wensen. In elk opzicht, persoonlijk en sportief. Werd het nog heel spannend ook, omdat in de finale wedstrijd nog 3 teams kampioen konden worden. In deze, in velerlei opzichten na zo'n lange nacht, "poule des doods" werd het Servië! Nederland is dus gewaarschuwd! Frank de Munnik De winnaars van de Sixes. Sixes 2006 Op nieuwjaarsdag werden de traditionele SIXES weer gespeeld. De aanvangstijd van 13:00 uur bleek voor velen helaas geen extra stimu lans om lekker onderling te voetballen en daarna gezellig wat met elkaar te drinken op het nieuwe jaar. Toch lukte het de organisatie om vier teams op de been te krijgen, die vooraf door Frans Ris werden ontvangen met koffie, thee, olie- en appelbollen en heerlijke broodjes. Deze luxe werd in dank door de trouwe AFC'ers zeer gewaardeerd. Chris Schroder en Max Flam verrichtten de poule-indeling met de klinkende landennamen als Servië Montenegro, Argentinië, Ivoorkust en Nederland. Het team o.l.v. Rogier de Boer (Servië Montenegro) kreeg als de trotse winnaar een fles champagne. Voor alle deelnemers was er een leuke verrassing in de vorm van een fles wijn of een eau de toilette van Kappé International. Opvallend was de aanwezigheid van de broers Botse. Kay (14 jaar) spelend in de C-2 was er met zijn broertje Senna (9 jaar) spelend in de E-4. Senna scoorde zelfs 4 doel punten! Hetzelfde gold voor onze fotograaf/scheidsrechter Frank de Munnik, die ook vier maal doel trof. Enfin, er werd tot ver in de namiddag over vele zaken nagebabbeld onder het genot van een drankje en een hapje aangeboden door ons Bestuur. Samen met zo'n 20 echte AFC-supporters was het een gezellig begin van het nieuwe jaar. En de volgende keer rekenen we op een verdubbeling van de opkomst! Frans Jüch 28-12 Nakaarten... Kaarten zijn een belangrijk gespreksonderwerp rondom voetbalvel den. Vooral om erover te praten. Zo ook deze avond, maar de kleur week wat af van het gebruikelijke... de jaarlijkse klaverjasavond dus. 08-01 Zaalvoetbaltoernooi senioren zondag 8 januari We rollen van het ene AFC evenement in het andere. Nauwelijks bekomen van de nieuwjaarsreceptie werd er vandaag traditioneel door de "lagere" seniorenteams in de zaal gevoetbald. En hoe, met inzet, met emotie, maar vooral met veel plezier. De B-commissie bestaande uit Frans Jüch, Max Flam, Patrick Redde ring, Ted Maros en Lars Boering stond garant voor de organisatie. Met als toevoeging Ap Springer en Frank de Munnik voor de wed strijdleiding. Een uitermate sportief toernooi met soms verrassende uitslagen. De eerste en enige straf viel pas in de allerlaatste finale... Dankzij Kappé waren er prachtige prijzen voor de winnaars. Beide finales om de le plaats waren thrillers die pas na penalties werden beslist. Fantastisch leuk ook dat de aankomende senioren, nu nog A-junioren dus, heel goed meededen. De winnaar van de ochtend werd Zaterdag 3 en van de middag de Veteranen 1 die versterking van een aantal jongeren had gekregen. Kees Gehring en Kees Koedood begeleiden de 17-koppige bigband The Caledonians. Winnaar zaalvoetbalroernooi ochtend Zaterdag 3. Staand vlnr: Sebo Woldringh, Steve Bierman, Rob Leijssenaar, Rutger Snow, Riens van der Waals en Jacques Leijssenaar. Zittend vlnr: Michiel Temminck met dochter Jolijne, Benno Hons- drecht met zoon Sam, Jasper Groothuis. 07-01 Nieuwjaarsreceptie enorm succes Meer dan 200 AFC'ers en partners gaven acte de présence. Iedereen werd bij de entree van het clubhuis door het bestuur welkom geheten, waarna men kon genieten van een glas champagne. Voorzitter Machiel van der Woude sprak zijn Nieuwjaarstoespraak uit. (Deze zeer belangrijke rede is in deze Schakel te lezen) De bigband The Caledonians bestaande uit liefst 17 musici luisterde de avond op.

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 6