De jonge AFC'ers World Cup Champions League Omruil shirts Quick Vanaf woensdag 25 januari a.s. kan iedereen die zelf een AFC- voetbalshirt van Quick heeft gekocht het shirt omruilen bij de winkel waar het gekocht is. Het huidige shirt dient meegenomen te worden. De shirts voldoen niet aan de kwaliteitseisen die AFC en de leve rancier aan de shirts stellen en kunnen kosteloos worden omge ruild. Voor de laatste stand van zaken (eventuele datum wijziging) verwijzen wij u naar de website. Bedankt! Het Amstelborgh/Borchland Evenement van afgelopen weekend is bijzonder goed verlopen. Enthousiaste leiders, ouders en, en daar gaat het per slot van rekening om, veel blije gezichten bij de kinderen!! Om dit hele evenement zo goed te laten verlopen is de hulp van vele mensen nodig geweest. Ik wil van de gelegenheid gebruik maken deze mensen in willekeurige volgorde te bedanken voor hun bijdrage: Luuk Hippman, Evelyn Tugendhaft, Marja Rietveld, Michael Tu- gendhaft, John Parsser, Kees Koedood, Gerry Huysen, Mo Zenky, Willem Dooyer, Benno Nihom, Sam Bakker, Peter Dekkers, Majid Faiz, Maxime Singels, Robert Molenaar, Sil Paddenburg, Aaron Simpe, Marco Kooijman, Mitchel Dijkstra, Jsutin Ruijter, Carim Hilal, Daan Brinkman, Stephan Frijns, Brian Ottenhoff, Florian Jo- zefzoon, Erdem Yildirim, Allon Worms, Samir Ali, Edwin Gyasi, Mike Schot, Youri Bolsius, Thomas Visser, Maxim Stefels, Tom Egbers en Carlos Lens. In het bijzonder - zonder deze twee personen was het helemaal nooit geworden als wat het nu geworden is - mijn dank aan Jan Verhagen en Peggy van Wijnen! Casimir Westerveld Bep Thomas beëindigt trainerschap In verband met de uitbreiding van zijn werkzaamheden voor de KNVB heeft Bep Thomas helaas besloten om met onmiddellijke ingang zijn functie als trainer van de C2 junioren te beëindigen. De jeugdcommissie betreurt, maar respecteert zijn besluit en bedankt Bep voor zijn fantastische inzet de afgelopen 2 seizoenen, waarbij vooral de mens achter de trainer veel indruk heeft gemaakt. De opvolger is op dit moment nog niet bekend, maar hierover zullen wij u zo spoedig mogelijk informeren. Leider A2 Mario Singels heeft het leidersschap overgenomen van Arno Frijns. Wij bedanken Arno voor zijn inzet in de afgelopen periode. Ziekenborg De trainer van het E-elftal Wesley Wolschrijn heeft onlangs een operatie ondergaan aan zijn rug. De operatie is helaas niet helemaal succesvol verlopen, waardoor Wesley aanstaande donderdag opnieuw geopereerd moet worden. Wij wensen Wesley heel veel sterkte. Extra trainingen voor niet-selectieteams van de E- en F-categorie Vanaf dinsdag 23 januari vinden de in december aangekondigde extra trainingen plaats voor de niet-selectieteams van de E- en F-categorie. Deze trainingen vinden plaats op het kunstgrasveld van 16.30 uur tot 17.30 uur. Start trainingen seizoen 2006-2007 voor selectieteams Wij willen jullie nu al erop attenderen, dat de trainingen voor het seizoen 2006/2007 van de selectieteams starten in de week van 7 augustus 2006. Wij verzoeken jullie vriendelijk hiermee bij het vaststellen van de zomervakantie 2006 enigszins rekening te houden. Gedragsregels ouders/verzorgers/begeleiders ten opzichte van de scheidsrechters en tegenstanders Wangedrag van ouders, spelers en begeleiding wordt niet getolereerd en de leiders moeten bij voorkomende gevallen betrokken ouders en/of spelers melden bij de jeugdcommissie. 19 januari 2006 84e jaargang nr. 8 Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om een scheids rechter te beledigen of het vlaggenstokje weg te gooien, omdat de scheidsrechter niet goed zou fluiten. Het is geen goed voorbeeld om als volwassene het veld in te lopen en te gaan discussiëren met de scheidrechter. Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om een scheids rechter de huid vol te schelden. Het is geen goed voorbeeld van een volwassene om spelers, ouders en begeleiding van de tegenpartij te beledigen. Een goed voorbeeld is om onze kinderen vóór, tijdens de rust of na afloop van een wedstrijd erop te wijzen, dat zij blij moeten zijn dat er (nog) scheidsrechters zijn, die een wedstrijd willen fluiten en dat een scheidsrechter ook wel eens een slechte dag kan hebben. Met andere woorden, leer de kinderen zich te realiseren, dat ook een scheidsrechter beslissingen neemt die discutabel zijn en leer de kinderen wanneer de scheidsrechter niet altijd in het voordeel van AFC fluit, dit geaccepteerd moet worden. Natuurlijk willen wij bij AFC allemaal zo veel mogelijk winnen, maar niet ten koste van alles! Normen en waarden Bewustzijn: Een AFC'er is loyaal aan onze vereniging, een AFC'er houdt in zijn "doen en laten" rekening met de belangen van onze vereniging en een AFC'er leeft en handelt naar de normen en waarden van onze vereniging. Betrouwbaarheid en respect: Een AFC'er houdt zich aan gemaakte afspraken, een AFC'er staat mensen op een fatsoenlijke manier te woord en een AFC'er maakt geen racistische toespelingen. Geweld Een AFC'er onthoudt zich van verbaal geweld, een AFC'er onthoudt zich van fysiek geweld en een AFC'er onthoudt zich van elke andere denkbare vorm van geweld. Indien ouders of spelers zich aan bovenstaande niet confirmeren dan zullen wij bij overtreding genoodzaakt zijn om de strafcommissie van AFC in te schakelen en zal het bestuur van AFC er niet voor terug deinzen leden te schorsen en uiteindelijk voor te dragen voor roye ment. Contactpersoon A en B junioren: Thea Verhoeven, 020-4961106, theaverhoe ven hetnet .nl Contactpersoon C-junioren: Frans Ris, 06-55746749 If ansris zonnet.nl Contactpersoon D-pupillen: Frank de Munnik, 06 - 12806978 frankdemunnik@planet.nl Contactpersoon E-pupillen: Dennis Bijlsma 06-22245977 d.h.j.bijlsma@gassanschiphol.nl Contactpersoon F pupillen: Jean Bollen 06-36067587 jbollenOl @freeler.nl Dit weekend zal nog in de vertrouwde indeling gespeeld worden. Daarna (volgende week) zal een nieuwe spelersindeling van de teams plaatsvinden. Deze indeling kan men dan zien op onze website bij 'jeugd' en daarna aan te klikken: 'Champions League World Cup'. 18

Schakels (clubbladen) | 2006 | | pagina 18