De jonge AFC'ers 020-6618316. En er voor te zorgen dat het wedstrijdformulier uiter lijk de volgende dag (maandag) in het bezit is van onze administratie (Jaap Draisma 020-6611513). T eamcoördinatie AFC 3 t.m. AFC 5: Frans Jüch, Patrick Reddering, Lars Boering AFC 6 t.m. AFC 9: Ted Maros AFC 10 t.m. AFC 12: Max Flam Laatste nieuws Raadpleeg altijd op de AFC-website, de pagina's 'Senioren' en of die van je team! B-Commissie Frans Jüch - voorzitter (020 6415902) Patrick Reddering - commissaris (06 47806481) Max Flam - secretaris (020 6466118/06 25425231) Ted Maros - commissaris (06 20246991 en/of 0643023655) Lars Boering - commissaris (0651147503) Volgende Schakel De volgende Schakel (7) verschijnt in de week van 19 december (week 51). Beste functionarissen, De jeugdcommissie nodigt ALLE functionarissen uit voor het bijwonen van de eerste thema avond van dit seizoen. Deze avond zal worden gehouden op 19 december 2005 in ons clubhuis, de aanvang is om 20.15 uur. Het onderwerp "teambuilding" en als gastspreker hebben wij op deze avond niemand minder dan Louis van Gaal. Het belooft een zeer interessante avond te worden, die rond 22.00 uur zal zijn afgelopen. Wij stellen uw aanwezigheid zeer op prijs. Rinus van Leijenhorst Uitnodiging aan trainers, coaches en leiders van de AFC Jeugd De jeugdcommissie van AFC heeft besloten om dit jaar een extra impuls te geven aan onze wens om de jeugd van AFC zo goed moge lijk te beoordelen en met name voetbaltechnisch in kaart te brengen. Wij willen hiermee - indien mogelijk - de doorstroming van "eigen" spelers naar selectieteams bevorderen. Daarnaast - en dit is minstens zo belangrijk - willen wij alle jeugdspelers laten voetballen op het nivo dat past bij hun capaciteiten. Om dit te bewerkstelligen zullen twee zaken dit jaar (verder) worden ontwikkeld, te weten: Een geautomatiseerd spelervolgsysteem waarin de capaciteiten en ontwikkelingen van alle AFC-spelers worden vastgelegd Een uitbreiding van onze interne scouting Op dit moment zijn wij druk doende de voorbereidingen hiervan af te ronden. Gezien de omvang van onze jeugdafdeling worden een aantal AFC-ers betrokken bij dit traject. Echter, ook de inbreng van trainers, coaches en leiders zullen wij hard nodig hebben. Voor hen zullen wij de vorderingen op dit vlak graag uit de doeken doen op maandag 12 december a.s. om 20.00 uur in het clubhuis van AFC. U helpt ons met de planning als u uw komst even bevestigt per mail: afcyouth@planet.nl. 30 november 2005 84e jaargang nr. 6 C-junioren Kerstdiner Woensdag 21 december wordt het inmiddels traditionele Kerstdiner voor C junioren weer georganiseerd. De werkgroep "Jeugd evenemen ten" is druk bezig met de voorbereidingen en zullen ongetwijfeld een heel leuk programma in elkaar zetten. Frans Ris en Joris de Wijs zullen voor de maaltijd zorgen. Het programma begint om 17.45 met de ontvangst van spelers, leiders en trainers. Om 21.30 uur is het einde van het programma. De spelers kunnen zich opgeven bij de leider van hun team. Wij verwachten een ieder op zijn "kerstbest" gekleed en de best geklede C junior ontvangt een mooie prijs. De leiders zullen binnenkort verdere informatie ontvangen van de leden van de werkgroep Jeugdevenementen t.w. Evelyn Tugendhaft, Peggy van Wijnen en Thae Verhoeven. AFC Superstars voor pupillen E en F, Champions League World Cup spelers Zaterdag 14 januari in Amstelborgh/Borchland Hoe beschrijf je iets wat werkelijk groots, gigantisch, mega belooft te worden Nou ja, geen woorden voor, heet dat, maar we gaan het toch proberen, want de volgende informatie is belangrijk en we willen niemand missen natuurlijk. Alle Champions League World Cup spelers, de F's en de E's zijn er natuurlijk de hele dag van 10 tot na 4-en dus houdt daar rekening mee! Letterlijk honderden bij elkaar en dat moet allemaal in goede banen worden geleid en daarom wordt er nu al druk vergaderd, vrij willigers geronseld en mega-bestellingen geplaatst. Een aantal punten dat belangrijk is om te weten. De dag bestaat zoals jullie weten uit allerlei spelonderdelen die je in een bepaalde volgorde afwerkt. De F's en E's worden in twee teams opgedeeld. Dus: leiders. Kom alsjeblieft tijdig (half 10). Zorg voor vervanging als je echt (zeer onverhoopt) verhinderd bent en zorg (F E) voor een tweede leider. Geef dit s.v.p. ook zo spoedig mogelijk door aan je contactpersoon. Op de dag zelf word je als leider bij elk spelonderdeel geholpen door de referees, dus dat scheelt weer, maar vooraf valt er nog wel wat te regelen. Alle spelers krijgen komende week een brief mee waar o.m. in staat dat zij een bijdrage van Euro 5,- op de eerstvolgende wedstrijddag aan hun leider geven. En dat bedrag mag de leider vervolgens vooraf overmaken op een rekeningnummer dat je van de contactpersoon krijgt (inclusief hetzelfde bedrag voor jezelf). Naast de hele leuke dag krijgt ieder daar ook een uitgebreid lunch pakket voor met extra's. De ontvangst voor iedereen is om 10 uur. Het is zeer op prijs te stel len als de leiders dus eerder aanwezig zijn en mede voor opvang kunnen zorgen. Parkeren is een hele toestand, maar kan. Er zullen buiten mensen zijn die daarbij helpen. We proberen dat zo soepel en goedkoop (gratis) mogelijk te regelen, maar het kan zijn dat een bij drage moet worden betaald. De start vindt plaats met een feestelijke warming-up met instructies voor de rest van de dag. Denk aan kleding sportief en gymschoenen voor binnen, maar ook een warme jas en lange broek voor buiten! Ouders: in het enthousiasme worden kledingstukken vergeten. Velen dragen min of meer hetzelfde. Een merkje (naam, team etc) in de kleding helpt zeer om dat weer terug te vinden! Het geheel zal ergens tussen 4 en half 5 worden afgerond met een spectaculaire prijsuitreiking, want er valt heel wat te winnen. Maar belangrijker is dat iedereen een hele plezierige dag heeft en daar ziet het wel naar uit! Voor dringende vragen kan contact worden opgenomen met Casimir Westerveld. 16

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 16