AFC 1895 - 2005 Evenementenkalender 30 november 2005 84e jaargang nr. 6 De donkerste en natste maanden zijn meestal december en januari. Traditiegetrouw worden in die periode allerlei (binnen)evenementen georganiseerd om deze maanden met vrienden en in gezelligheid door te komen en te vieren. Zaterdag 3 december 'SINTERKLAAS, de musical' met en voor heel veel AFC-ers Het belooft een spectaculaire middag te worden voor de Dl 1, E-, F-pupillen, World Cup en Champions League spelers en hopelijk een lange Sinterklaas musical traditie! Maandag 12 december Presentatie van het nieuwe Spelervolgsysteem voor alle jeugdfunctionarissen, aanvang 20.00 uur in het clubhuis Maandag 19 december Thema-avond voor alle functionarissen/commissieleden, georganiseerd door de jeugdcommissie, met als thema "teambuilding" o.l.v. Louis van Gaal, aanvang 20.15 uur in het clubhuis. Woensdag 21 december Voor alle C-junioren wordt op Goed Genoeg het traditionele Kerstdiner geserveerd. Informatie volgt via de begeleiders en ook te lezen onder 'De jonge AFC-ers' Vrijdag 23 december De ongeëvenaarde Kienmasters Ron van Doesburg, Ronald Koster, Lou Hekster, Roy van Dijk en Hans Hulst doen er weer alles aan om voorgaande Kiensuccessen te overtreffen. Er zijn fantastische prijzen te winnen, ook voor mensen die altijd pech hebben met spelletjes. Niemand gaat na het Koninklijk Kienen met lege hand naar huis. Vrijdag 30 december Het Goed Genoeg Klaverjastoernooi om het jaar lekker af te sluiten, ook onder leiding van Frank Reddering. Zondag 1 januari Nieuwjaarsdag Sixes vanaf 13.00 uur Later op de dag dan gebruikelijk en hopelijk hierdoor met nog meer deelnemers. Na afloop zal om ca. 17.00 uur de prijsuitreiking zijn met een borrel voor de deelnemers, toeschouwers en nieuwjaar borrelaars. Vrijdag 6 januari Nieuwjaarsreceptie van 18.00 tot 21.30 uur Op veler verzoek en na de geslaagde proef van vorig jaar opnieuw de Nieuwjaarsreceptie op de eerste vrijdag in het nieuwe jaar. De receptie wordt muzikaal omlijst door de geweldige bigband The Caledonians o.l.v. onze jeugdtrainer Kees Koedood. Zaterdag 7 tot woensdag 11 januari Voor de 16de keer in successie verblijft de A-selectie tijdens de winterstop op Gran Canaria, ook dit jaar weer mogelijk gemaakt door de leden van onze supportersclub "the Reds" en ons AFC Vriendelijk bedrijf Sudtours. Ook het tweede elftal gaat met spelers en begeleiding van vrijdag 6 tot en met zondag 8 januari op trainingskamp en verblijft in een hotel met trainingsaccommodatie in Noord-Brabant. Zondag 8 januari Het sterk bezette 'Gelukkig Nieuwjaar' zaalvoetbaltoernooi voor alle senioren van AFC (buiten het le en 2e elftal) en een aantal AFC Vriendelijke Bedrijven in de Emergo Sporthal in Amstelveen Zaterdag 14 januari Het ongekende 'AFC Superstars' spektakel voor pupillen E en F, Champions League World Cup spelers in Amstelborgh/Borchland (zie onder 'De jonge AFC-ers'). Woensdag 18 januari Het einde van het lustrum en begin van 11 le bestaansjaar van AFC wordt traditiegetrouw gevierd op de verjaardag met het Jaardiner voor genodigden. Woensdag 18 januari Het damesjaardiner in het Hilton Hotel belooft net als andere jaren weer een gezellige en opwindende avond te worden. 3

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 12