28 September 2005 84e jaargang nr. 3
zo snel mogelijk de namen van de spelers te mailen aan de webmaster
(webmaster@afc-amsterdam.nl).
Gezien het grote aantal teams is het onmogelijk dat op afspraak te
doen. En wachten we ook niet omdat er een speler ontbreekt. Wie er
is komt op de foto... Het is een geste van AFC.
Vanzelfsprekend is het ieder vrij zelf (later) een (andere) digitale
foto aan de webmaster te mailen.
Voor de Champions League World Cup spelers wordt wel apart
een moment afgesproken als de teams zijn ingedeeld zodat die alle
maal achterelkaar op de foto gaan.
B3
B4
Trainingstijden AFC
Keeperstraining
F1 t/mFll en
El t/m E14
D4 t/m D10 en
(C3) C4 t/m C9
A4, B4, B5, B6
Dl t/m D3
Cl, C2, C3
A en B
jeugdteams
maandag 16.30 - 17.15
maandag 16.30 - 17.15
maandag 17.30 - 18.15
maandag 17.30 - 18.15
maandag 18.30 - 19.15
maandag 18.30- 19.15
maandag 19.00 - 19.45
worden persoonlijk gebeld
B5, B6
Cl
Keeperscoordinator:
Keeperstrainers:
Looptraining:
Cl
C2
B2
Dl 1
Dl
D3
Jarik van Zeijst
06-14790363, afckeepers@cs.com
Emiel Pieterse 06-54957249
Kevin Strella 06-14668617
Stefan Veenboer 06-28788407
Wesley Wolschrijn 06-50643304
Kay Visser 06-14135069
(rond de middenlijn van het kunstgras)
Dave Baars, 020-4634361
woensdag 16.30 - 17.00 kunstgras
woensdag 17.15 - 17.45 kunstgras
woensdag 18.00 - 18.30 kunstgras
vrij dag 16.30- 17.00 kunstgras
vrijdag 17.00-17.30 kunstgras
vrijdag 17.30 - 18.00 kunstgras
C2
C3
C4
C5
Jeugdtrainingen
Al
maandag 18.30 -20.00 wetra
woensdag 18.30 - 20.00 wetra
vrijdag 18.30 - 19.30 kunstgras
Pim v.d. Meent 06-21557698
C6
A2
maandag 19.30-21.00 veld 6
woensdag 18.30 - 20.00 veld 6
vrijdag 18.30 - 19.30 kunstgras
Jan Vroegop 06-55175657
C7
A3
dinsdag 19.00-20.00 veld 6
donderdag 18.30 - 19.30 kunstgras
Benjamin Pinto 06-28902863
C8
A4
BI
dinsdag 18.00- 19.00 veld 6
donderdag 17.30 - 18.30 kunstgras
Roy Dekker 06-54790215
maandag 18.30 - 20.00 kunstgras
woensdag 18.30 - 20.00 wetra
vrijdag 18.30 - 19.30 wetra
Erwin Keiler 06-44702344
Dl
D2
B2
maandag 18.30-20.00 veld 6
woensdag 18.30 - 20.00 veld 6
vrijdag 17.30 - 18.30 kunstgras
Ron Sheotahul 06-26384003
dinsdag 19.00 - 20.00 veld 6
donderdag 18.30- 19.30 kunstgras
Magid Jansen 06-20035077
dinsdag 18.30 - 19.30 kunstgras
donderdag 18.30 - 19.30 veld 6
Robert Vromans 06-5145502
dinsdag 18.30 - 19.30 kunstgras
donderdag 18.30 - 19.30 veld 6
Raymond Haloni 06-29173158
Maarten Dikhoff 06-48176129
maandag 17.30 - 19.00 wetra
woensdag 17.00 - 18.30 wetra
vrijdag 17.30 - 18.30 kunstgras
Casimir Westerveld 06-2930881
maandag 17.00 - 18.30 veld 6
woensdag 17.30 - 18.30 kunstgras
vrijdag 16.30- 17.30 kunstgras
Bep Thomas 06-40122436
maandag 18.30 - 19.30 veld 6
woensdag 18.30- 19.30 kunstgras
vrijdag 18.30 - 19.30 veld 6
Raymond Haloni 06-29173158
woensdag 18.30 - 19.30 kunstgras
vrijdag 18.30 - 19.30 veld 6
Robert van den Burg 06-53267947
woensdag 17.30 - 18.30 kunstgras
vrijdag 17.30- 18.30 veld 6
TomVening 06-52308783
woensdag 18.30- 19.30 kunstgras
vrijdag 17.30 - 18.30 veld 6
Frans Ris 06-55746749
Cocky v. Duijvenbode
woensdag 18.30 - 19.30 kunstgras
vrijdag 18.30- 19.30 veld 6
Frans Ris 06-55746749
Cocky v. Duijvenbode
woensdag 17.30 - 18.30 kunstgras
vrijdag 18.30 - 19.30 veld 6
Frans Ris 06-55746749
Cocky v. Duijvenbode
dinsdag 17.30 - 19.00 wetra
donderdag 17.30 - 19.00 wetra
vrijdag 17.30 - 18.30 wetra
David Westerhof 06-21566344
dinsdag 18.00 -19.00 veld 6
donderdag 17.30 - 18.30 kunstgras
Benno Nihom 06-22621600
19