£Cl
Programma
28 september 2005 84e jaargang nr. 3
A. van de Korput
C. Schut
Peter Brans
Leo de Nobel
D. Serik
H.R.K. Themen
Thuiswedstrijden zaterdag 1 oktober 2005
15:00 AFC VET - Black Devils VET
14:45 94094 AFC 1 - Waterwijk 1
14:45 57476 AFC 2 - Amstelveen H 3
14:45 81703 AFC 3 - Zuidvogels 4
12:15 139671 AFC 4 - Amstelland 2
12:15 77441 AFC VEI - Deneba VE 1
14:30 1774 AFC Al - Twente/Heracles A2
12:15 40860 AFC Cl - Houten Cl
10:30 94363 AFC D2 - DWV Dl
09:00 94451 AFC D4 - Roda '23 D2
09:00 35051 AFC D5 - Pancratius D2
10:30 67460 AFC D10 - Aalsmeer D3
12:15 37307 AFC El -DSSE1
10:30 37076 AFC E2 - Nieuw Sloten sv El
12:15 84473 AFC E3 - Arsenal ASV El
09:00 92096 AFC E6 - Aalsmeer E3
10:30 36421 AFC E7 - RKAVIC El
09:00 53136 AFC F1 - Blauw WitA'damFl
10:30 93132 AFC F2 - Nieuw Sloten sv F1
2:15 53179 AFC F3 - RKDES F1
09:00 84938 AFC F4 - Sporting Martinus F3
09:00 69170 AFC F5 - RKAVIC F1
12:15 85058 AFC F6 - Nieuw Sloten sv F2
10:30 69179 AFC F9 - Blauw Wit A'dam F7
10:30 93179 AFC F10 - RKAVIC F2
Uitwedstrijden zaterdag 01 oktober2005.
12:30 131722 TAB A 2 - AFC 6
14:30 80779 Vlug en Vaardig 5 - AFC 7
10:30 127287 Swift 9 - AFC 8
14:00 77227 RKAV VE2 - AFC VE2
12:00 2233 FC Volendam BI - AFC BI E. Couturier
14:30 56163 DWV BI-AFC B2 F. Wezel
11:00 83125 Ajax Dl-AFC Dl A.Leo
13:00 45943 Pancratius Dl - AFC D3
09:00 33560 Buitenveldert D2 - AFC D6
09:15 76534 Roda '23 D3 - AFC D7
13:00 92633 Pancratius D6 - AFC D8
08:45 84557 Buitenveldert D4 - AFC D9
09:30 78923 DCG D10 - AFC Dl 1
09:00 83539 Blauw Wit A'dam E3 - AFC E4
11:00 83540 Roda '23 E4 - AFC E5
10:15 83543 Pancratius E6 - AFC E8
11:30 41401 Pancratius E7 - AFC E9
10:00 51526 RKDES E3 - AFC E10
11:00 67610 Roda '23 E9 - AFC El 1
10:00 36627 Ouderkerk E8 - AFC E12
11:30 79687 Sporting Martinus E9 - AFC E13
09:00 47701 SCW E3 - AFC E14
09:00 86465 Amstelveen H F3 - AFC F7
11:15 62425 DCG F5 - AFC F8
12:15 94873 Buitenveldert MF2 - AFC F11
Thuiswedstrijden zondag 2 oktober 2005
11:00 101406 AFC 2 - Elinkwijk 2
14:45 117977 AFC 4-HBC 2
14:45 117957 AFC 7 - Sloten /Rivalen 5
11:45 125119 AFC 8-RKAV 3
11:45 105488 AFC 9 - TABA 3
14:45 95698 AFC 12 - Nautilus 4
11:45 38623 AFC A2 - SVW 27 Al
14:45 114691 AFC A3 - Abcoude Al
11:45 116539 AFC A4 - Roda '23 A2
14:45 101482 AFC B3 - Abcoude BI
11:45 35148 AFC C2 - Zeeburgia C2
09:00 118138 AFC C5 - ZRC/Herenmarkt Cl
09:00 110918 AFC C8 - Waterwijk C9
M. Meekes
B. van Laarhoven
Frank de Munnik
Herman Fritzsche
Ap Springer
Hans Elias
Z.. Eliasi Mw.
M. Bougharda
R.H.C. Jongepier
Uitwedstrijden zondag 2 oktober 2005
14:00 1283 Nieuwenhoom 1 - AFC 1
11:00 99387 Argon 3 - AFC 3
11:30 124526 KDO 2-AFC 5
14:30 122524 RAP 5-AFC 6
11:30 107605 FIT 5 - AFC 10
14:00 106110 ZRC/Herenmarkt 5 - AFC 11
11:00 101922 Roda'23 BI - AFC B4
14:00 115573 Zwanenburg B2 - AFC B5
12:00 114710 Buitenveldert B1 - AFC B6
10:00 116821 Ouderkerk Cl - AFC C4
10:00 106480 Blauw Wit A'dam C4 - AFC C6
09:30 97634 Waterwijk C8 - AFC C7
Uitwedstrijd vrijdag 7 oktober 2005.
18:30 47700 Buitenveldert E9 - AFC E14
Thuiswedstrijden zaterdag 8 oktober 2005
14:45 127562 AFC 5 - OFC 2
14:45 31891 AFC 6 - Sporting Krommenie 2
14:45 49464 AFC 7 - Amstelveen H 6
12:15 127292 AFC 8 - Blauw Wit A'dam 3
14:45 77447 AFC VE2 - Amstelveen H VEI
12:00 2249 AFC BI - Stormv./Telstar B1
12:15 43816 AFC Dl - Elinkwijk Dl
10:30 51264 AFC D3 - Sporting Maroc Dl
09:00 52618 AFC D4 - NFC/Brommer Dl
12:15 68690 AFC D6 - Legmeervogels D2
09:00 83705 AFC D8 - AMVJ Dl
10:30 40147 AFC D9 - Roda '23 D5
10:30 67840 AFC E2 - Sporting Martinus El
12:15 83742 AFC E3 - Legmeervogels E3
09:00 45045 AFC E6 - Buitenveldert E3
10:30 33280 AFC E7 - Sporting Martinus E5
09:00 60933 AFC F1 - Legmeervogels F1
10:30 61157 AFC F2 - Aalsmeer F1
12:15 61027 AFC F3 - Buitenveldert F2
09:00 43183 AFC F4 - Ouderkerk F3
09:00 77086 AFC F5 - KDO F2
12:15 52938 AFC F6 - Sporting Martinus F4
10:30 45315 AFC F9 - Nieuw Sloten sv F5
12:15 84811 AFC F10-DWS F6
Uitwedstrijden zaterdag 8 oktober 2005
14:30 49096 TOB 1 - AFC 1
12:30 80767 HBOK 2 - AFC 2
12:00 64876 Jonathan 2 - AFC 3
14:30 128594 SCW 4 - AFC 4
14:30 45948 TABA VE2 - AFC VEI
12:00 1782 FC Volendam A2 - AFC Al
12:00 82527 Almere Cl - AFC Cl
12:00 60629 DCG Cl - AFC C2
10:45 59203 Diemen Dl - AFC D2
11:00 52529 Aalsmeer Dl - AFC D5
09:00 68585 Sporting Martinus D3 - AFC D7
1115 70974 DWS D6 - AFC D11
09:45 71918 Haarlem El - AFC El
10:00 51518 Ouderkerk E3 - AFC E4
11:30 91526 Pancratius E5 - AFC E5
10:15 75505 Sporting Martinus E6 - AFC E8
10:00 59516 Ouderkerk E6 - AFC E9
13:00 67609 Roda '23 E8 - AFC E10
09:30 134345 ZSGO/WMS E2 - AFC El 1
10:15 60152 Amstelveen H E5 - AFC E12
11:00 55689 Roda '23 E12 - AFC E13
10:00 70500 Turkiyemspor F2 - AFC F7
09:15 86466 Roda '23 F7 - AFC F8
13:00 41052 Roda '23 MF1 - AFC F11
P.M. Maes
J. de Groot
R. van Bodegraven
K. Beharie
A.J. Stapel
Frank de Munnik
Leo de Nobel
D. Rosiek
E. Blankendal
J.G. Buitenhuis
S.C. Snoek
E.H. vd Flier
D.A.R. Doest
J. Tromp
D. Schagen
Thuiswedstrijden zondag 9 oktober 2005
14:30 1292 AFC 1 - Hilversum FC 1
14:45 96165 AFC 3 - Hercules 2
C.L.S. Basciano
Th.W.M. Kortekaas
14