fei 28 september 2005 84e jaargang nr. 3 7. Zou je van AFC nieuwsberichten en actualiteiten op de hoogte willen worden gehouden door een e-mail nieuwsbrief? Je keuze aanvinken O Ja O Nee O Weet niet r*v 8. Hoe zie je de relatie tussen de website en de Schakel? Je keuze aanvinken De website kan de Schakel helemaal vervangen eens O oneens O De website is een aanvulling op de Schakel eens O oneens O Eventuele opmerking: 9. Als je bij vraag 8 hebt geantwoord dat je het eens bent dat de website een aanvulling is van de Schakel, hoe ziet de Schakel er in jouw ogen dan uit? Je keuze aanvinken Zoals de Schakel nu is eens O oneens O In een andere vorm, bijvoorbeeld als (2) maandelijks magazine eens O oneens O Eventuele opmerking: 10. Op de lokale televisie zender AT5 is al enige jaren de AFC teletekstpagina 515 actief. Hoe vaak kijkje op deze pagina. Je keuze aanvinken O Ik kijk dagelijks op teletekst pagina 515 O Ik kijk bijna dagelijks op teletekst pagina 515 O Ik kijk 2 a 3 maal per week op teletekst pagina 515 O Ik kijk wekelijks op teletekst pagina 515 O Ik kijk 1 a 2 per maand op teletekst pagina 515 O Ik kijk nooit op teletekst pagina 515 11. Hoe waardeer je de teletekstpagina's? Cijfer 1 is de laagste waardering en 5 de hoogste waardering. Mijn waarderingscijfer is: Wat mis je of zou verbeterd kunnen worden op de teletekstpagina's? 12. Indien je bij vraag 10 hebt geantwoord dat je nooit op teletekst pagina 515 kijkt, waarom is dat dan.' Je keuze aanvinken O Kan televisiezender AT5 niet ontvangen O Geen interesse O Anders, namelijk 13. Zoals in de aanhef aangegeven is, zijn veel (ouders van) AFC-ers bereid iets voor de club te doen. Voorzover u nog niet actief betrok ken bent bij de club, zou u als vrijwilliger iets willen doen? Uw keuze aanvinken meerder antwoorden zijn mogelijk) O Begeleider van een j eugdteam O Jeugdtrainer O Begeleider senioren team O Scheidsrechter O Commissielid O Nee O Anders, namelijk 14. Wellicht wilt U AFC financieel ondersteunen door: Uw keuze aanvinken (meerdere antwoorden zijn mogelijk) O Lid te worden van AFC (voor ouders van een jeugdlid) O Donateur te worden van AFC O Het lidmaatschap van supportersclub "the Reds O Een advertentie in de Schakel plaatsen O Een reclamebord langs het hoofd- of kunstgrasveld plaatsen O Toetreding van uw bedrijf tot de groep AFC Vriendelijke Bedrijven Wanneer u bij vraag 13 en/of 14 hebt aangeven iets te willen doen of bij te dragen, zal het bestuur contact met u opnemen. Uw telefoonnummer is De enquête opsturen naar: Nicolaas van Ommeren - F. van Alkemadelaan 25 - 1181 PW AMSTELVEEN Of afgeven bij de AFC-administratie op de begane grond aan de achterkant van het clubhuis. 13

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 13