I AFC enquête 2005: Communicatie 28 September 2005 84e jaargang nr. 3 (alleen in te vullen door leden, ouders van jeugdleden, donateurs en sponsoren) De eerste enquête gaat voornamelijk over 'communicatie'. Naam E-mail adres Leeftijd Team Naam ouder van jonger jeugdlid 1. Clubblad de Schakel verschijnt gedurende het seizoen om de 3 weken. Hoe lees/bekijk je de Schakel? Je keuze aanvinken O Aandachtig O Oppervlakkig O Niet 2. De Schakel kent verschillende vaste bijdragen. Geeft van onderstaande rubriek aan hoe je ze waardeert. Cijfer 1 is de laagste waardering en 5 de hoogste waardering. a. Red-aktueel 1-2-3-4-5 waardering: b. AFC's 'Bie'-zonderheden 1-2-3-4-5 waardering: c. Mixed Pickles 1-2-3-4-5 waardering: d. Medische commissie 1-2-3-4-5 waardering: e. W edstrij dpro gramma 1-2-3-4-5 waardering: f. Uitslagen 1-2-3-4-5 waardering: g- Wedstrijdverslagen "Ons Eerste" 1-2-3-4-5 waardering: h. Jeugdjournaal 1-2-3-4-5 waardering: i. AFCoryfee 1-2-3-4-5 waardering: j- Wat vind je van de opmaak/layout 1-2-3-4-5 waardering: Wat mis je in de Schakel en zou moeten worden toegevoegd? Welke rubriek zou wat jou betreft kunnen/moeten verdwijnen? 3. De AFC website krijgt steeds meer bezoekers en is bijna niet meer weg te denken als communicatiemiddel. Hoe belangrijk is de web site voor jou? Je keuze aanvinken O Ik kijk dagelijks op de website O Ik kijk bijna dagelijks op de website O Ik kijk 2 a 3 maal per week op de website O Ik kijk wekelijks op de website O Ik kijk 1 a 2 per maand op de website O Ik kijk nooit op de website 4. Hoe waardeer je de website? Cijfer 1 is de laagste waardering en 5 de hoogste waardering Mijn waarderingscijfer is: Wat mis je of zou verbeterd kunnen worden op de website? 5. Indien je bij vraag 3 hebt geantwoord; "Ik kijk nooit op de website", waarom is dat dan? Indien je een ander antwoord hebt gegeven kan je deze vraag overslaan. Je keuze aanvinken O Ik beschik niet over een internet aansluiting of PC O Ik heb geen interesse O Anders, namelijk 6. Op de huidige AFC website komen geen reclame uitingen voor. Hoe sta je tegenover eventuele banners (zijn kleine advertenties op een webpagina)? Je keuze aanvinken O Geen enkel bezwaar O In beperkte mate gebruik maken van banners is prima O Geen advertenties of banners plaatsen Eventuele opmerking: 12

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 12