7 September 2005 84e jaargang nr. 2
Thuiswedstrijd dinsdag 13 september
18:30 1581 AFC D3 - DWS D3
Uitwedstrijd woensdag 14 september
19:00 2249 Amstelveen H Cl - AFC Cl
Thuiswedstrijden zaterdag 17 september
14:45 AFC VET - Hercules VET
14:45 57416 AFC 1 - Ouderkerk 1
14:45 86081 AFC 2 - WC 2
14:45 78110 AFC 3 - Desto 2
12:15 81442 AFC 4-Arsenal AS V 3
12:15 61286 AFC VEI - Eendracht'82 VEI
14:30 1750 AFC Al - Haarlem Al
14:45 33498 AFC Cl - Hellas Sport Cl
12:15 35344 AFC Dl - Omniworld Dl
10:30 35980 AFC D2 - CTO'70 Dl
09:00 75473 AFC D4 - WA/Spartaan D2
09:00 92354 AFC D5 - Nieuw Sloten sv Dl
12:15 54605 AFC El - Zilvermeeuwen El
10:30 92533 AFC E4 - Pancratius E4
10:30 55294 AFC E5 - Sporting Martinus E4
13:15 84171 AFC E8 - Roda '23 E6
10:30 92197 AFC E9 - Roda '23 E7
13:15 59970 AFC E10 - RKAV E3
10:30 37653 AFC El 1 - Legmeervogels E8
12:15 84165 AFC E12 - Roda '23 El 1
09:00 52079 AFC El3 - RKDES E4
09:00 43468 AFC E14 - Roda '23 E13
09:00 93234 AFC F7 - Roda '23 F6
09:00 69131 AFC F11 - Ouderkerk F8
Uitwedstrijden zaterdag 17 september
14:30 48850 Swift 5 - AFC 5
14:30 48852 Aalsmeer 4 - AFC 7
14:30 54077 AMVJ 4 - AFC 6
12:45 127276 Wartburgia 6 - AFC 8
14:30 77228 Wartburgia VEI - AFC VE2
14:30 2204 Ajax B2 - AFC B1
14:45 88222 DOVO BI - AFC B2
14:30 92719 Koedijk Cl - AFC C2
10:00 75209 WA/Spartaan Dl - AFC D3
10:30 44551 Sporting Martinus D2 - AFC D6
09:30 60545 KDO D2 - AFC D7
10:00 68586 Aalsmeer D2 - AFC D8
12:40 60546 Ouderkerk D5 - AFC D9
10:30 76537 AMVJ D2 - AFC D10
11:30 91525 Pancratius El - AFC E2
11:30 75503 Nieuw Sloten sv E2 - AFC E3
10:00 44243 RKAV E2 - AFC E6
13:00 67607 Roda '23 E5 - AFC E7
09:45 42765 Ajax F1 - AFC F1
09:30 94502 DWS F1 - AFC F2
09:15 86461 Roda '23 F2 - AFC F3
09:00 94506 Pancratius F3 - AFC F4
09:10 131423 WA/Spartaan F2 - AFC F5
09:30 70499 SDZ F3 - AFC F6
09:00 62427 Amstelveen H F5 - AFC F9
10:50 78825 WA/Spartaan F4 - AFC F10
Thuiswedstrijden zondag 18 september
14:30 1244 AFC 1 - Westlandia 1
11:00 100614 AFC 2-DCG 2
14:45 99005 AFC 4 - RKAV 2
14:45 97969 AFC 5 - RKAVIC 2
11:45 125537 AFC 7-KDO 4
11:45 117573 AFC 8 - Pancratius 6
11:45 99764 AFC 9 - P en T 2
11:45 49284 AFC A2 - Zeeburgia Al
14:45 97590 AFC A3 - DWV A2
11:45 120551 AFC A4 - NFC/Brommer Al
14:45 109063 AFC B3 - OSV BI
A. Candan
H.A. Meeuwenoord
P.R. Kamlag
Frans Jüch
H. Sukkel
H.H. Kamphuis
R. Gouveia-Pereira
F. de Groot
F.J. Hopman
J.A. Fictoor
A.G.J. van Loenen
D. Bon
N.G. Neuvel
S. Kisoenpersad
Ap Springer
Herman Fritzsche
Hans Elias
A. van Buuringen
M. Bougharda
J.A.M. Wever
A.R. van de Biezen
09:00 119878 AFC C3 - AS'80 Cl D. Verburg
09:00 118137 AFC C5 - Sloterdijk Cl
09:00 105224 AFC C8 - Swift C4
09:00 99440 AFC C9 - Waterwijk C10
Uitwedstrijden zondag 18 september
11:00 118340 Hoofddorp 2 - AFC 3
12:00 122525 Chabab 3 - AFC 6
12:00 118922 Sloterpark/AGS 2 - AFC 10
13:00 125104 Buitenveldert 9 - AFC 11
14:30 101126 Abcoude 8-AFC 12
11:00 113363 Swift BI - AFC B4
12:00 119310 Overbos B2 - AFC B5
11:00 95732 Waterwijk B3 - AFC B6
09:30 97802 KDO Cl - AFC C4
10:00 125719 DCG C4 - AFC C6
12:00 124205 RKDES C4 - AFC C7
Thuiswedstrijden zaterdag 24 september
14:45 89517 AFC 6 - WVHEDW 10 Peter Brans
14:45 65170 AFC 7 - Geuzen/Middenmeer 4 Leo de Nobel
12:15 127285 AFC 8 - Sp. Noord 4 Frank de Munnik
14:45 77371 AFC VE2 - Volewijckers VEI
12:00 2210 AFC B1 - Twente/Heracles B2 F Akkaya
10:30 45102 AFC D3 - Blauwwit/A D2
12:15 75580 AFC D6 - A'veen/Heemraad D2
09:00 40945 AFC D7 - Pancratius D4
09:00 52648 AFC D8 - Legmeervogels D5
10:30 88587 AFC D9 - Pancratius D8
10:30 39976 AFC Dl 1 - CTO'70 D4
12:15 75730 AFC E4 - Legmeervogels E4
12:15 38489 AFC E5 - Swift E5
12:15 91762 AFC E8 - Legmeervogels E6
12:15 51742 AFC E9 - Legmeervogels E7
10:30 42707 AFC E10 - SCW E2
10:30 75740 AFC El 1 - B'veldert E5
10:30 51878 AFC E12 - Sp.Martinus E8
09:00 92474 AFC E13 - Pancratius E9
09:00 92086 AFC E14 - RKAVIC E3
09:00 35734 AFC F7 - Blauwwit/A F4
10:30 84810 AFC F8 - DWS F3
09:00 60932 AFC F11 Legmeervogels F12
Uitwedstrijden zaterdag 24 september
15:00? HVV VET - AFC VET
14:00 73088 Abcoude 1 - AFC 1 J.R.van Dijk
12:00 80769 AMVJ 2-AFC 2 C Staubesand
12:15 64877 CSW 2 - AFC 3 K.H.Wiertz
12:00 64880 Abcoude 2 - AFC 4
12:00 77226 Real Sranang VE2 - AFC VEI
12:00 1760 Ajax A2-AFC Al O van Rijswijk
14:30 36830 AFC'34 Al - AFC A2 J.B.K.Ploeger
11:30 58495 Zeeburgia Cl - AFC Cl K.E.Strella
11:00 51092 AZ Dl-AFC Dl Morsch
12:00 75208 Abcoude Dl - AFC D2
10:30 84553 Ouderkerk Dl - AFC D5
09:30 37281 Vlug Vaardig Dl - AFC D5
09:15 35592 A'veen/H D4 - AFC D10
09:30 63958 DCG El - AFC El
11:15 75502 Ouderkerk El - AFC E2
12:45 44045 Blauwwit/A E2 - AFC E3
10:10 51522 Ouderkerk E5 - AFC E6
11:30 91527 A'veen/H E3 - AFC E7
09:30 86459 DCG F1 - AFC F1
11:00 62421 B'veldert F1 - AFC F2
09:30 62422 KDO F1 - AFC F3
13:00 86462 DCG F3 - AFC F4
09:30 43391 DCG F4 - AFC F5
11:00 54453 Legmeervogels F4 - AFC F6
11:15 78499 DCG F7 - AFC F9
11:00 62828 Legmeervogels F10 - AFC F10