Jeugdjournaal Champions League en World Cup 8 juni 2005 83e jaargang nr. 15 Voorlopige F3 selectie: Noa Benninga, Carel Eiting, Lawrence Al- lick, Jasper Deur, Richey Speelman, Jairo Schet, Nathan Belinfante, Olivier Straub, aanvulling). Voorlopige F4: Navin Keizer, Joram Cohen, Victor Lam, Thomas Lantman, Bas Bijholt, Jonathan Oved, Yannick Creveuil, Christiaan Gielen, Ruben Roedema. Voorlopige F5 selectie: Quinten Macknack, Philip Plaisier, Daniel Allick, Thijs Prins, Joet Scholten, Ayrton Dol, Max Massaut, aanvulling). Voorlopige F6: Sander Nieuwenhuys, Quinten v.d..Berg, Davio Verlinden, Stijn de Haan, Luca Hommes, Tim v. Daalen, Abel San ders, Jord v. Gent, Philip Weststrate, Frank Cohen. Voorlopige F7: Philip Gast, Levi Blouw-Esp., Quinten v.Hoogdalen, Tim Goudswaard, Danny Gyasi, Kwakoe Etwi, Jamil Tholen, Joop Stolle, Anthony Thieme, Arthur Bodenes. Voorlopige F8: Aart Reijn, Hidde v. Brekel, Jelle Top, Sam Verker- ke, Armano Leilis, Tamir Themans, Storm Quay, Rody Frie, Robin Schatens. Voorlopige F9: Hanno Dahmen, Marnix Pluim, Nathan Bierman, Marius Ceulen, Noah Stolte, Jan Pastor, Pieter Vriens, Thymo Sams on, Paul Stuyt. Voorlopige F10: Rick Egbers, Sacha Pardovitch, Max Cunningham, Brian Loman, Lorenzo Mancinelli, Max Knap, Olivier den Hartog, Mart Wagenaar, Diamo Vermeer. Voorlopige Fll: Justin Reingoud, Harry Boschen, Stafke Spijkers, Tim Huges, Thibaud Peters, Quinten Bertram, Joel van Dijk, Folkert Victoor, Dion de Lange, Isidoor Maljers. Voetbal activiteiten op het kunstgras in de maanden juni, juli. Voor de D-, E- en F-pupillen Door de komst van het kunstgrasveld is het nu mogelijk om in de maanden juni en juli door te trainen. Hiervoor kunnen we de woens dagmiddag gebruiken. Incidenteel kunnen ook op andere dagen oe fenwedstrijden plaats vinden. Uiteraard wordt getraind in de teamsamenstelling van volgend seizoen. Woensdag 14.30-15.30 uur Fl, F2, F3, E2, E4 Woensdag 15.30-16.30 uur Dll (El 1-tal), El, E3 Woensdag 16.30-17.30 uur D2, D4 Woensdag 17.30-18.30 uur D3, D5 Einde van een prachtig seizoen met meestal prima weersomstandig heden, waardoor de trainingen en de wedstrijden bijna altijd door konden gaan. Een grote enthousiaste opkomst en met hulp van de vele ouders en leiders zetten de trainers hun beste beentje voor om de jongens aan het voetballen te krijgen. De kompetitie liet zien dat er door heel veel spelers goed geoefend is want het niveau is duidelijk waarneembaar omhoog gegaan. De Champion League spelers die er plezier in hebben, want dat is het uitgangspunt, verwachten we weer in goede gezondheid terug in het nieuwe seizoen. De World Cuppers worden F-jes en gaan zich bekwamen in het 8 tegen 8 spelletje. Wij zullen jullie missen. Laat aan de nieuwe trainers maar zien wat je kunt! Wel allemaal goed blijven oefenen op je techniek in deze zomer maanden, want als je niets doet ga je achteruit! Er zijn weer heel veel nieuwe aanmeldingen voor de Champions League binnen en daartoe roep ik nu al ouders of broers op om zich bij Peggy van Wijnen (e-mail; peggyxs@planet.nlaan te melden om leider zaterdagmorgen) trainer (woensdagmiddag) te worden, want uw hulp is vanzelfsprekend nodig om het geheel goed te laten draaien. In de week wanneer de scholen beginnen start alles weer (eind augus tus/begin september). Let op de mededelingen daaromtrent in De Schakel en de website.. Namens de trainers en Peggy van Wijnen wens ik iedereen prettige zomermaanden toe en tot ziens op "Goed Genoeg". Groet, Kees Koedood. Hans Geerlings ontvangt uit handen van voorzitter Machiel van der Woude het schild 'Speler van het jaar 2005'. Blijkbaar zijn naast onze spelers ook de vaste schrijvers wat moe van een lang seizoen, want het was wat zoeken naar bijdragen van de afgelopen weken. Terwijl er toch vele leuke toernooien waren, met successen, om iets over te vertellen. Trouwe klant is in ieder geval wel de Fl die in korte tijd van toernooi naar toernooi reisde, het opnam tegen bepaald niet de minste tegenstanders en daar verslag van deed De laatste poulewedstrijd tegen Zwaluwen Vooruit ging om een halve finale plaats. Dit werd uiteindelijk één van onze beste wedstrijden. Met goed voetbal en zonder ook maar één kans weg te geven werd er met 3-0 gewonnen. De halve finale was bereikt. Fey- enoord was nu onze volgende tegenstander. Gedurende deze wed strijd waren de eerste tekenen van vermoeidheid zichtbaar. Er werd goed gestreden, maar Feyenoord was sterker en won uiteindelijk met 3-1. Voor de 3e en 4e plaats moesten wij het opnemen tegen Almere. Ondanks een voorsprong was de kaars langzaam aan het doven. De krachten waren weggevloeid, de benen wilden niet meer, moegestre den waren wij niet meer in staat om voldoende tegenpartij te bieden aan Almere. Met een mooie 4e plek (van de 40 deelnemersmag je absoluut thuiskomen. Jongens twee mooie toernooien in één weekend, lx 2e en lx 4e geweldig goed gedaan...En die ook nog tijd had om er oefenwedstrijden tussendoor te spelen. De motivatie om te blijven rennen wordt hier echter (pijnlijk?) duidelijk: Toch viel in de 2e helft de mooiste goal. Niets, maar dan ook niets ten nadele van de andere doelpunten maar dit was er één uit het boekje. Maarten kreeg op het middenveld de bal, speelde deze direct door naar Tommy, die de bal in één vloeiende beweging meenam naar de achterlijn, een prachtig voorzet gaf aan de bij de 2e paal vrijstaande Glitivan, die zijn beurt de bal mooi inkopte. Wat een doelpunt hoorde ik de mensen roepen. Na afloop waren er veel complimenten uit beide kampen voor het door AFC getoonde spel. Wel moet worden opgemerkt dat er op en rondom het veld extreem veel overlast was van muggen. Onze jongens werden, althans zo leek het, in het veld achtervolgd door muggen. Zijn het dan toch de muggen die verantwoordelijk zijn voor de hoge bal circulatie??...". Dan had een aantal D-spelers eerder in mei een fantastische dag (vorig Jeugdjournaal), waarbij het leuk is om 27

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 27