Voorlopige C7: Derrek v. Bisterbosch, Dylan Duiykersloot, Aron Grass Vergara, Philip Ladiges, Laurens v. Os, Jeremy Parsser, Bo Rettich, Daniel Staal, Berry van der Straeten, Finn van der Velden, Lucas v.d. Wall, Timothy Wells, Rogier van Leeuwen, Daniel Musta- mu, Alic Riabokon. Voorlopige C8: Remo Corstjens, Jeroen Gosewehr, Sjoerd Haverlag, Tjardo Rühl, Tim Bary, Vito Hattem, Mathijs Loriaux, Philip Brou wer, Martijn Piek, Daan Rutten, Ruben v.Uuden, Alon Voet, Chaim ter Wee, Abel Jolink, Martijn Wulffele. Voorlopige C9: Sander des Tombe, Thomas Oostlander, Thorn Beumer, Ismael Filali, Nick Gianni, Mark v.d. Graaff, Soufian Mahmoudi, Andre Hekma, Kabir Samra, Raoul Shah, Arvinder Singh, Scott Weijtboer, Alexander Altena, Salvador Gieling. Voorlopige Dl selectie: Noureddine El Youbari, Lucas Hofstra, Darren van Mourik, Mels Otsen, Denzei Seca, Dion Thomas, Sidney Veldman, David Warrens, Denzei Zurburg, Cherwin Arlaud, Ashwin v.d.Broek, Justin Oostendorp, Xavier Vet. In de voorbereiding trainen met de Dl mee: Jeremy Charry, Dino van Essen, Yared Kassie, Willem Deetman, Daryl Gerritsen, Bowie v.d.Weide. Voorlopige D2 selectie: Jeremy Charry, Dino van Essen, Yared Kassie, Daan Erisman, Ivo Kat, Enzo Doyer, Kaan Durmus, Stijn Jesse, Daniel v.d.Kolk, Diar Kuyt, Thomas Roobeek, Aksel Samard- zic, Jordi Samardzic, Kyle van Til, Benjamin Tugendhaft, Alexander van Wijnen. Voorlopige D3 selectie: Willem Deetman, Daryl Gerritsen, Bowie v.d.Weide, Portrait Esseboom, Raymond Gyasi, Mitchel v.d.Hart, Thom Haye, Lars Fleijneman, Toni Kok, Ruben Leisink, David van Paridon, Sam Verbeek, Bart Wisman, Daniël van Son, Remco Waal wijk. Voorlopige D4 selectie: Sergeij Jozefzoon, Henk Janus, David de Vries, Dyllan Rotstein, Danny ten Nijenhuis, Paul Noorland, Thijs Piso, Mendel v.d. Ploeg, Daniel Sandler, Bob de Vries, Reinier Sombeek-Eigenbrood, Iljas Azaabal, Pirn Blekemolen, David Esiony, Marciano Schep Voorlopige D5 selectie: Sjoerd Bon, Aart Delsing, Murat Eyidogan, Orpheo Gefferie, Mitchel Harig, Pablo Hekster, Daniel Jacobus, Mark Jurje, Lorenzo Schaasberg, Jonathan Weinstein, Laurens Jolink, Gabriel Blank, Abbaas Rodjan, Samuel Frank, Jeroen Malotaux. Voorlopige D6: Par van Eendenburg, Roderick Oranje, Floris van Raaijen, Leroy Turmaine, Noah Graves, Willem van Leuven, Cees de Lind, Jasper Lyppens, Jesse v.d. Meer, Tamo Tjong Joe Wai, Aditya Mehra, Daniel Zohar, Floris v.d. Brekel, Tobias Bruin, Jim de Waal, Mulai Lamraoui. Voorlopige D7: Mischa Goudsmit, Nicky Bartens, Jessie van Empe- len, Jori Hall, Jasper Ham, Allon Niesen, Paul Penris, Sean Wyatt, Jacob v.d. Klugt, Lucas Bombeeck, Vito Graziani, Carlo Teixeira, Mischa Worms, Yoon Chang, Ivo Pérez Riquelme. Voorlopige D8: Mike van Doesburg, Julien Peschar, Pieter Bertram, Robert Dekker, Christiaan Geurts, Max Haanraadts, Sander Stoffer, Bram Storosum, Keanu Tan. Anil Canavar, Cas Dahmen, Daniel Drenkelford, Jem Maxwell, Michael v.d. Reis, Sayan Vanheye. Voorlopige D9: Sammie van Gelder, Buwe Halbertsma, Robert Kuy- per, Alex van Oostveen, Luca Vrijhoef, Marnix Ackermans, Bob v.d. Kroef, Nathaniel Lemmer, Miguel Blank, Iwan Rettich, Gino Cohen, Jedd Goldcwajg, Daniel Lam, Shaquille te Vrede. Voorlopige D10: Raphael Kleinherenbrink, Tom v.d. Lande, Stephan Webbers, Scipio Postmes, Ivo Hadders, Noa Snoeren, Joey Beumer, Thomas v.d. Brekel, Sjaak Espinosa, Maurits Fikke, Coen v.Hees, Noah v.d. Hoeven, Sebastiaan Martelli, Dave Singels. 8 juni 2005 83e jaargang nr. 15 Voorlopige Dll, E-selectie: Julius Goedhart, Ethan Spanjaard, Mi chael Sandler, Ferinho Moore, Timothy v.d.Berg, Kenneth de Jong, Gijs Bedet, Kai Themen, Dylan van Dam, Roy van Essen, Daniel Viegen, Mathijs Miserus, Derrick Luckassen, Billy Deun. Voorlopige El selectie: Bob v.d. Driesschen, Max Coenen, Quincy Speelman, Guilermo Klijnoot, Stijn van Dalen, Ludo Thorig, Rutger Steenhuis, Tibo te Groen, Guido Bosch, Cappie Wefers Bettink. Voorlopige E2 selectie: Maarten de Lange, Glitivan Olieberg, Tom Dekkers, Sem Witteveen, Otto Wassenaer, Krystian Zwaga, Sammy v.d.Broek, Junior Tiller, Othman Lechkar, Tyron Vrede. Voorlopige E3 selectie: Hein Haverlag, Gino Weijtboer, Elcin Hen ry, Michiel Kolle, Djavan Burke, Quentin Roy, Marlon Amankwah, Niek Theeboom, Bret Spaan, Jesper Schieweck. Voorlopige E4 selectie: Dillon Bijlsma, Nanne Tempels, Tom Wal ler, Benjamin Ermia, Lucas Brouwer, Harley Colle, Thomas Pluim, Branco Bolsius, Quincey Wekker, Senna Bottse Voorlopige E5: Carel van Loben Seis, Max Friedberg, Mick van Dijk, Gino Corstjens, Youry Groeneveld, Buck v.d. Kolk, Nino Stof fels, Douwe Koopmans, Coen Koorstra, Tadee Hogenelst. Voorlopige E6:Daniel Oved, Zino Meijer, Jorre Meesters, Bruce Ketel, Daniel Ham, Frederik Lodeizen, Stije Kaersenhout, Ohad Levy, Derek Uleman, Hoedefa Azoubal. Voorlopige E7: Bob Bosma, Nii Ankrah, Marco Melchiori, Yannick Cruden, Davey Porsius, Dale de Metz, Skip de Metz, Max Paster kamp, Nathan Kon, Jari Dahmen. Voorlopige E8: Thor Hermann, Floris Willaert, Sascha Onwuteaka, Aschwin Olie, Calvin Reingoud, Thom Ebbers, Frank van Dunné, Tom Rinat, Bas Sanders, Jeraimy Vieyra. Voorlopige E9: Jack van Asbeck, Jamey Blazer, Ate van Bodegra ven, Tim Burger, Jarmo van Kampen, Doeke Leeuwis, Julius van Sauers, Mees Toonen, Erik Westra, Ditmir de Vries. Voorlopige E10: Danny Staats, Daan Kottmann, Floris Sombeek- Eigenbrood, Jamie Hijmans, Youri Berentsen, Philip Ackermans, Cas Teeuwen, Sam Alexander, Yossi Bahary, Spike v.t. Hooft. Voorlopige Ell: Duco Stoffer, Boris Polderman, Jim Heeresma, Hamish Leyer, Renzo MacKnack, Gilles van Marwijk, Jonathan van Oostveen, Luca Piantanida, Nicolas Quarles Ufford, Hanne Rijk- schroeff. Voorlopige E12: Didier v.d.Horst, Milo Roodenburg, Willem Clum- kens, Tom v.d.Berg, Levy Huysen, Dan Huyser, Jair Lensen, Liam Yianni, Mark Appel, Erwin Duintjer. Voorlopige E13: Tom van Ierland, Roel v.d.Burght, Bo de Groot, Mick Hellenberg, Rikke Jelier, Ruben Vink, Marten Visser, Yannick Wuite, Timo Nahuys, Ewoud Hartemink. Voorlopige E14: Alexander Blomjous, Matthijs de Gooyer, Just Grapperhaus, Max Koetsier, Roy Lansdorf, Sjoerd Woudstra, Noam Lapid, Jip v.d.Belt, Erik Penris, Tristan Galavazi. Nog in te delen: Nelson Akotei, Igor Jozefzoon, Joey Bello Voorlopige F1 selectie: Sam v. Hees, Nathan v. Kooperen, Jesse Bollen, Michael Sonneborn, Annas Ahannach, Jair Oosterlen, Yarden Ockhuijsen, David Stegenga, Jelle de Lange. Voorlopige F2 selectie: Simon Belinfante, Sem Bergkamp, Hidde Floberg, Canni Oguz, Flip Goosen, Sam Jesse, Darko Nieuwenhuys, Arnon Spanjaard, Bas de Vos. 26

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 26