[MJ) Jeugdjournaal ff f V 11 mei 2005 83e jaargang nr. 14 Nog niet de laatste, want er volgen nog vele toernooien en natuurlijk het Mini-WK. Maar voor de meeste teams zit de competitie er nu wel op. Er zijn echter nog veel activiteiten "...Dat was weer een prachtige zaterdag. Lekker druk, want alle teams van de Champions League en de World Cup waren al om 9.00 uur aanwezig om tegen elkaar te gaan spelen. Mooie weer dus ook veel ouders en vriendjes opa's en oma's die kwamen kijken. Er stond al snel een file voor het koffie tentje van Joris! En een paar sensatio nele uitslagen, want diverse Champions League teams wonnen van hun (1 jaar oudere World Cup tegenstanders. Toen we in december ook deze mix wedstrijden speelden werden de Champions League teams nog weggespeeld door de World Cuppers. Nu ging het al aar dig gelijk op..." En één team kwam er ook ruiterlijk voor uit dat het niet meeviel ook al ben je een jaar ouder "...Ik vreesde het al.... Na de euforie van vorig weekend door de gewonnen play-offs. Zeiden de Zuid-Amerikanen, trouwens alle WorldCuppers tijdens de training afgelopen woensdag al; "Tegen de ChampionsLeaguers dat wordt een makkie"Nou dit verliep dus wel anders.Argentinië zette Bayern goed onder druk maar het duurde heel lang voordat ze dit in doelpun ten om konden zetten. Pas laat kwam Argentinië door een penalty door Thomas Bayern stopte de bal met de hand op de doellijn) op 1- 0 voorsprong. De spelers van Bayern lieten echter de koppies niet hangen en kwamen zo nu en dan toch gevaarlijk terug. Vanuit een goed genomen corner door Bayern werd de bal wat ongelukkig uit verdedigd waardoor het uiteindelijk 1-1 werd..." Er speelt zich iets spannends af zowel op het veld als digitaal, want dit plukten we van de B3 site. Zo te zien gaat het in alle opzichten wel sportief gelukkig. .De wedstrijd werd makkelijk uitgespeeld en de 3 punten zaten in de pocket, een belangrijk feit aangezien Buitenboys nog 3 wedstrijden moet spelen, waarvan ltje nog maar een kwartier tegen dit Weesp, dat 3-2 voorstaat in die wedstrijd, die wedstrijd werd gestaakt doordat een eigenlijk uit het veld gestuurde Buitenboys-speler niet het veld uit wilde, als Weesp dit weet vast te houden eindigen wij als 2e. De 2e plek betekent een plek in de Nacompetitie, de nummers 2 uit de hoofdklasses A, B en C zullen strijden om de lege plek die is gekomen doordat Haarlem haar B2 terug heeft getrokken. Reken er maar vast op dat AFC als eerste club van Nederland haar B3 in een landelijke competitie mag inschrijven..." Maar nu het leuke, Buitenboys geeft ook antwoord op onze site .In het voorgaande bericht staat dat Buitenboys nog drie wedstrijden moet, nou NIET dus. Er is er inder daad 1 gestaakt met een 3-2 achterstand en een man minder die wedstrijd werd overigens gestaakt doordat een aantal supporters, van beide zijde, zich niet konden gedragen en niet doordat de uit het veld gestuurde speler het veld niet wilde verlaten. Mochten wij (Buiten boys) deze wedstrijd nog in een gelijkspel omzetten, dan zijn wij gewoon 2e, want dan verslaan wij AFC B3 met doelsaldo, en de andere 2 wedstrijden, tegen DCO en Pancratius zijn gewoon een overwinning voor Buitenboys (6-1 tegen Pancratius, en 3-2 tegen DCO). De wedstrijd tegen Weesp word idd nog een lastige waar wij er nog 1 in moeten schieten in 25 minuten, maar ik ga ervan uit dat wij hier wel toe in staat zijn, aangezien met alle respectde kracht van Weesp. M.V.G. Buitenboys BI, en bedankt voor een leuk en spor tief seizoen We wachten af. Vinden ze het bij Ajax niet leuk dat onze Dl ze tweemaal in een week verslaat en gaan zeuren "...Time waits for no one..no favours has he Ben ik natuurlijk een oude Stones-fan, Jullie weten amper wie dat zijn waarschijnlijk. De Ajax- ouders dachten echter aan een nog ouder nummer van ze Time is on my side. Wat een onzin. Ik stel mijn stopwatch op 30 minuten in, en als die, met inbegrip van de tijd voor wissels en blessures om zijn en de bal is bovendien op het middenveld einde wedstrijd. Maar Ajax had wel meer moeite met ons en de tijd. Tsja wij kunnen er ook niets aan doen dat de KNVB de wedstrijd om 19.00 uur vaststelt. Zelfs een aangeboden kopje koffie maakte ze niet vrolijker. Kun je dan nog doen om ze op te vrolijken Verliezen. Maar ja, als wij nou gewoon in één week tweemaal van ze winnen zijn we misschien wel beter. Moeten ze maar meer doelpunten maken dan wij..." Maar klaagde Danny Blind nou laatst niet juist dat de wedstrijd een minuut te lang duurde...? Verslikte de E10 zich in het gebrek aan een afmaker "...Op een mooie zaterdagmiddag een belangrijke wedstrijd spelen. Indien A.F.C. zou winnen dan zou een beslissingswedstrijd een moge lijkheid kunnen zijn...Met alle respect voor Ouderkerk maar A.F.C. was de gehele wedstrijd de betere ploeg. Ouderkerk had een afmaker in huis A.F.C. niet. A.F.C. heeft wel 20 kansen gehad. Ouderkerk om heel precies te zijn 4 ik heb ze geteld). Het is de klasse van Ouder kerk dat zij 2 uit 4 kansen tot scoren komen en A.F.C. niet. Qua veld- bezetting voetballend vermogen en inzet was A.F.C. de betere. Qua scorend vermogend is mijn verhaal nu wel bekend. Ouderkerk is dankzij deze overwinning kampioen geworden. Het is voor de jongens heel moeilijk geweest om een elftal te feliciteren als je weet dat je gewoon veel beter bent in de beide onderlinge duels..." Maar wel klasse als je dat doet, want ook dat hoort bij sport Bij de E2 was het al niet anders .Helaas scoorde Roda nog tweemaal, AFC kon hier niets meer tegenover stellen zodat de eindstand 3-1 werd. Roda was hiermee kampioen, gefeliciteerd, een mooie prestatie in deze moeilijke afdeling. Er werd op het einde een beetje tegen elkaar en op de tegen standers en scheidsrechter gemopperd. Dat is natuurlijk niet verstan dig, ook als het soms een beetje tegen zit moet je juist de schouders er onder zetten, elkaar helpen en een extra schepje er bovenop doen!. En dat laatste zijn wijze woorden dus. Nog een die het net niet haalde omdat de tegenstander een nieuwe trainingsmethodiek heeft. Mij lijkt het niets maar .Werd er vorige week nog glorieus gewonnen van de koploper, nu waren de rollen omgedraaid. De jongens van Sport Martinus waren voor straf de hele week zonder eten vroeg naar bed gestuurd en dat was te merken: een enorme honger naar de bal maak te het voor AFC bijzonder lastig. Helaas verloren, maar toch was er na afloop een grote beker voor onze jongens van de F8: het hele seizoen waren jullie bijna altijd voltallig aanwezig bij de trainingen en de wedstrijden. Dat was te merken, jullie zijn allemaal een stuk beter gaan voetballen, en de belangrijkste vooruitgang die er sinds de Kerst is geboekt is tweeledig: 1. bal veroveren 2. snel overspelen Daarom zijn alle ouders zeer trots op jullie en is de grote beker meer dan verdiend De E4 had meer geluk "...Gef'rommel voor de goal, de keeper laat de bal weer los en daar staat Pluisje, die de bal in de verwarring binnentikt: 2-3! Natuurlijk had je als scheids dit doelpunt kunnen afkeuren, maar gelukkig gebeurde dat niet. Om beurten stomen Ludo en Cappie naar voren, om nog meer aanvals- kracht te hebben. Stijn knalt maar nét naast. We spelen niet geweldig, maar met deze stand zijn we straks dus wel gewoon kampioen! Dan maakt Max op het drijfnatte veld een geweldige actie, passeert twee mannetjes en knalt op goal. De keeper krijgt de bal niet helemaal onder controle en laat los. Dan staat daar De Tovenaar die beheerst, maar hard de bal tegen de netten ramt. Het is 2-4 en nog maar twee minuten te spelen. Langzaam tellen de seconden af richting het eind signaal. Nog anderhalve minuut... nog één minuut... Brian en ik kijken op onze horloges. 'Fluit nou toch af, scheids!' Nog een halve minuut, en dan... en dan... PFFFFFFFFFFF1 '1 'I 'I KAMPIOENEN, KAMPIOENEN, OLE, OLE, OLE!!!!!..." Nog meer kampioenen, dit keer op een toernooi Veel jongens op vakantie terwijl er een leuk toernooi bij ADO'20 was op 5 mei. Hoe los je dat op Door met 18 jongens, een onverwachte mix van D2 tot en met D8, te spelen als zowel D4, D5, D6 als D7. De organisatie was blij met ons want een andere club was al zomaar weggebleven. De aanwe zigen jongens hebben zonder onderbreking, behalve een uurtje voor de lunch aan een stuk door gespeeld. Na het laatste fluitsignaal on middellijk weer naar het volgende veld..Wat zijn we nu O, ja D5..Met zoveel inzet dwing je geluk ook af. Alles lukte ze, vermoeid heid telde niet. Zelfs in de laatste wedstrijd terwijl wij dachten dat ze er nu toch echt wel doorzaten werd er nog even een tandje bijgescha- keld toen de tegenstander gelijk maakte. Want wij gingen hier niet verliezen. Na 12 wedstrijden, (zo'n 5 en een half uur voetbal non-stop maakte we de score op allemaal, ook van D2's gewonnen Vier bekers, en 18 terecht zeer trotse en héél vermoeide jongens. Er wachten nog vele toernooien, de Al speelt nog een spannende nacompetitie, er zijn ploegen in de beker. Benieuwd dus of we binnen kort nog meer juichende stukjes tegenkomen Frank de Munnik 15

Schakels (clubbladen) | 2005 | | pagina 15