AFC en zijn trainers Meer dan 100 trainers en vrijwilligers zijn iedere week actief om van de meer dan 1000 spelende leden van AFC betere voetballers te maken en hen in het weekeinde bij de wedstrijden te coachen en te begeleiden. AFC kan bijzonder trots zijn op zijn trainersstaf. Op de foto zijn een groot aantal trainers afgebeeld. Om diverse redenen waren 15 trainers afwezig. 22 september 2004 83e jaargang nr. 3 ■'V ISK Dat lukt niet altijd met wijze raad zo blijkt bij de Al "...Een ge waarschuwd mens telt voor 2. Een ezel stoot zich niet tweemaal tegen dezelfde steen. Twee uitdrukkingen die van toepassing waren voor de Al in de eerste twintig minuten van de wedstrijd tegen Zwolle. Korte uitleg: Vorig seizoen hebben de Al en de BI uit tegen Zwolle juist in de beginfase de doelpunten om de oren gehad. Tijdens de warming up vandaag is nog nadrukkelijk aangegeven vanaf het begin er scherp op te zitten en weinig ruimte weg te geven. Zwolle had name lijk ook al hun eerste twee wedstrijden gewonnen door ook snel te scoren in de beginfase. Resultaat: na 20 minuten stonden we 3-0 achter... Tot slot, en zo begint het citaat ook, als alles wel lukt heb je weer andere problemen ...3-9-11-0-1 Nee, geachte lezers, dit is niet mijn pincode en ook niet mijn kluiscode, maar dit zijn de harde prachtig e cijfers van de BI.Ik leg het even uit: 3 gespeeld 9 punten 11 voor 0 tegen en nr. 1 in de stand. En als toetje kan ik u mededelen dat AFC alleen op kop staan omdat Ajax verrassend (of misschien ook niet) thuis verloor van Haarlem. AFC is dus nu alleen de trotse koploper en de te kloppen ploeg. Want reken er maar op dat elke tegenstander AFC nu zeker anders gaat benaderen. Je bent altijd extra gemoti veerd als je tegen de koploper moet spelen en wil dan de eerste zijn die zoploeg een nederlaag wil toebrengen. De ploeg zal moeten leren met deze omstandigheden om te gaan, De komende weken wordt getracht alle teams op de foto te zetten voorzover dat nog niet is gebeurd. En zo wordt de site steeds leuker Zie je jullie foto al op de pagina staan en ontbreken de namen eronder, geef ze dan even op aan: webmaster@afc-amsterdam.nl Frank de Munnik voorste rij v.l.n.r. Benno Nihom, Casimir Westerveld, Erwin Keller, Said Moumane, Olivier Poederbach, Nol de Leeuw, Michael Goudriaan en Mohad Zoaudi middelste rij v.l.n.r. Magid Jansen, Maikel Sporkslede, Jean Bollen, Wesley Wolschrijn, Raymond Haloni, Emiel Pieterse, Laurens Samsom, Martin Verburg en Wessel Colijn. achterste rij v.l.n.r. Jan Verhagen, Robert Vromans, Hesdey Sanches, Frans Ris, Roy Dekker, Kenneth van Coblijn, Arni Brands en Lamin Jaiteh Op de foto ontbreken 15 trainers: Henny Schipper, Bep Thomas, Pim van de Meent, Tom Verhagen, David Westerhof, David Langerberg, Bobby Gehring, Kees Koedood, Darco Nieuwenhuis, Gerry Huyser, Armando Catsburg, Stanley Menzo, Roy Tular, Cees Thomas en Arnold Bander 24

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 24