Dus: Gezocht; Scheidsrechters die op zaterdag ochtend hun cluppie een handje willen helpen door 1 of 2 wedstrijdjes van de D, E of F te fluiten. Ook zijn wij op zoek naar meer 'Junior Board Members', om ons te helpen, bij de activiteiten die gepland zijn. Voor de members staat rond begin winterstop een zaalvoetbal toer nooi op het programma)vorig jaar ook een groot succes!!) Dus wil jij ons een handje helpen door lid te worden of om eens een wedstrijdje te fluiten? Bei dan: Michael Parsser 06 21 25 33 36 Benno Nihom 06 22 62 16 00 Alvast bedankt, Namens de Junior Board, Michael Parsser. Amsterdam (kinder)marathon 17 oktober 2004. Op zondag 17 oktober zal de 29e marathon van Amsterdam weer plaatsvinden. Voor de vijfde keer zal ik deze gelegenheid aangrijpen om met alle kinderen van de Champions league, World cup en de F-jes (anderen zijn ook welkom) de kindermarathon van 2,5 km te gaan lopen. Het is een fantastisch evenement waar elk jaar weer meer kinderen aan meedoen. De start is om 12.30 uur op het stadionplein en de finish is in het Olympisch Stadion. Alle kinderen die deze keer willen meedoen kunnen zich inschrijven aan de bar bij AFC tot uiterlijk woensdag 13 oktober. Ik regel dan de startnummers en alle andere zaken. Het startgeld is 2,- (meer mag ook) en dit bedrag gaat volledig naar het V.U. kinderziekenhuis. We verzamelen om 12.00 bij de Febo op het stadionplein allemaal in AFC tenue. Ik verwacht weer een grote opkomst, het is een unieke ervaring voor de kinderen. Tot snel, Joris de Wijs, 06-30449023, JorisdeWijs@chello.nl Peggy van Wijnen, 06-48205116, peggyxs@planet.nl Witte reserveshirts Niet iedereen is ervan op de hoogte dat, Alle jeugdspelers van AFC altijd een wit reserveshirt bij zich dienen te hebben. Onderscheid tussen de A en B categorie. Onder de A categorie vallen alle A-B-C junioren tot en met de le klasse, bij de D pupillen Topklasse en Hoofdklasse. In het geval van A,F.C.: A1-A2-A3-B1-B2-B3-B4-B5-C1-C2-C3-C4 en de Dl. Alle overige teams vallen in de B categorie. Her belangrijkste verschil tussen de A en B categorie is: In de B-categorie is het doorlopend wisselen van 5 wisselspelers toegestaan Promotie/degradatieregeling Van de le divisie Landelijk tot en met de le klasse promoveren de kampioenen rechtstreeks. Van de Al tot en met de A3 spelen de periodekampioenen om het klasseperiodekampioenschap en daarna een halve competitie voor promotie tegen de klassenperiodekampioen en de degradant uit de andere klassen. Bij de Al en A2 degraderen de nummers laatst en voorlaatst, de 3e van onderen speelt nacompetitie. Bij de A3 degraderen rechtstreeks de nummers 14-13 en 12. Of num mer 11 ook degradeert is afhankelijk van het aantal teams van West I dat degradeert uit de Landelijke 3e divisie. Bij de A4 en A5 is er geen sprake van degradatie. Bij de BI en B2 degraderen de nummers laatst en voorlaatst. Bij de B3 is het aantal degradanten afhankelijk van het aantal teams van het district West I, dat degradeert uit de Landelijke 3e divisie. Bij 4 degradanten degraderen de nummers 12, 11 en 10. Bij 3 degradanten degraderen de nummers 12 en 11, nummer 10 speelt nacompetitie voor 1 plaats in de Hoofdklasse 22 september 2004 83e jaargang nr. 3 Bij 2 degradanten degraderen de nummer 12 en 11, nummer 10 speelt nacompetitie voor 2 plaatsen in de Hoofdklasse. Bij de overige B junioren is er geen sprake van degradatie. Bij de Cl degraderen de nummers laatst en voorlaatst. Bij de C2 en C3 degraderen de nummers 12-11 en 10. Bij de overige C junioren is er geen sprake van degradatie. Bij de Dl degraderen de laatste 3 in de eindstand. Taalgebruik: Tijdens wedstrijden, trainingen maar ook op het sportpark wordt soms door spelers taal gebruikt, die voor anderen zeer kwetsend kunnen zijn. Van de trainers en teammanagers verwachten wij dan ook als zij hiermee geconfronteerd worden, zij ongeacht wie het ook is, de speler direct ter verantwoording roepen, d.w.z. tijdens de wedstrijd direct wisselen, van de training verwijderen en op het sportpark naar huis sturen. Als zich zo een incident heeft voorgedaan is de trainer of teammana ger verplicht de jeugdcommissie hierover in te lichten en de speler moet zich dan dinsdagavond om 19.00 melden bij 1 van de jeugd commissieleden (zie hiervoor de Schakel). Als een speler niet ver schijnt, mag hij de eerstvolgende wedstrijd(en) niet meespelen totdat hij zich gemeld heeft. Jeugdvoetbalwijzer De K.N.V.B. heeft voor de teammanagers van alle categorieën een boekje uitgegeven met handige tips. Er zijn nog een aantal exempla ren over en die zijn af te halen bij de administratie. Uitbreiding technische staf De jeugdcommissie is verheugd mede te delen, dat zij Rik Vermeu len, Thomas Heemskerk, Efraim Blog, Ron Sheotahul en Cocky van Duivenbode bereid hebben gevonden om op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag te assisteren bij de D, C, B en A teams, waar door er nu voor iedere trainingsgroep genoeg trainers en assistent trainers zijn. Rik Vermeulen en Thomas Heemskerk spelen al vanaf de F pupillen bij A.F.C. en spelen beide in zondag 3, Ron Sheotahul heeft de Dl pupillen van D.C.G. getraind en heeft dit seizoen een functie bij de K.N.V.B., district West 1, Erfaim Blog heeft vroeger altijd in de jeugd van A.F.C. gespeeld, Cocky van Duivenbode was speler van de A.F.C. Veteranen. Even voorstellen Nieuw dit seizoen is ook Dave Riebeek, steun en toeverlaat van Frans Ris in het clubhuis en naar wij hopen ook voor de spelers van de D4, die Dave traint en begeleidt. Voorlopige indeling teams Hierbij de voorlopige indeling voor seizoen 2004-2005. De spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen reageren via E mail, afcjeugd@euronet.nl. Mocht er onverhoopt een speler vergeten zijn of de naam verkeerd gespeld, wilt u dan ook zo vriendelijk zijn om dit te melden. Contactpersoon A- en B-junioren Thea Verhoeven 020-4961106, 06-44966855 thea.verhoeven@hetnet.nl Spelers van de voorlopige Al Jeroen Acda, Jeroen Bertens, Elzou Braafheid, Armando Catsburg, Ben Ebu-Mordi, Kalid Aulad El Faddil, Fakhor Faysal, Tyrone de Groot, Kalid Harrak, Necmettin Imac, Lamin Jaiteh, Joey van Leijen- horst, Joey Patrick, Olivier Poederbach, Peter Post, Leroy Ruis, Lau rens Samson, Gerson Sheotahul. Trainer/Coach Kenneth Coblijn 06-53296266, Teammanager Jan Portengen 023-5571701/ 06-25521773 Spelers van de voorlopige A2 Sofian Abayahya, Nicky van Cittert, Allon Cohen, David Faerber, Robin de Groot, Wouter Kloes, Tom Markus, Ronald Pieters, Jeroen Smit, Edmund Sno, Renato Steffens, Hein Teunissen, Benny de Vries, Henk van Weerd, Thomas Weijl, Jesse Annoh-Wijnaar. 1 8

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 18