Wedstrijdverslagen 15 juni 2004 82e jaargang nr. 17 Spelers van de voorlopige Ell Jack van Asbeck, Diederik Blankstein, Jamey Blazer, Ate van Bodegraven, Tim Burger, Jarmo van Kampen, Doeke Leeuwis, Julius van Sauers, Mees Toonen, Erik Westra. Spelers van de voorlopige E12 Allard van den Bergh, Gino Corstjens, Jari Dahmen, Mick van Dijk, Max Friedberg, Mischa Goudsmit, Yuri Groeneveld, Mats Ouwe hand, Carel van Loben Seis, Ditmer de Vries. Spelers van de voorlopige F1 en F2 Dillon Bijlsma, Branco Bolsius, Lucas Brouwer, Harley Colle, Tom Dekkers, Benjamin Ermia, Maarten de Lange, Zino Meijer, Glesandro Obergh, Glitivan Olieberg, Daniel Oved, Philip Sandler, Nanne Tem pels, Tom Waller, Otto van Wassenaer, Quincy Wekker, Sem Witte- veen, Krystian Zwaga. Spelers van de voorlopige F3 Jesse Bollen, Sam van Hees, Nathan van Kooperen, Jelle de Lange, Darco Nieuwenhuys, Yarden Ockhuijsen, Cannie Oguz, Michael Sonneborn, David Stegenga. Spelers van de voorlopige F4 Sam Bergkamp, Senna Bottse, Flip Goosen, Daniel Ham, Steye van Kaersenhout, Bruce Ketel, Frederik Lodeizen, Thomas Pluim, Ruben Roedema, Arnon Spanjaard. Spelers van de voorlopige F5 Philip Ackermans, Sam Alexander, Alexander Blomjous, Floris Som beek-Eigenbrood, Jamie Hijmans, Daan Kottmann, Danny Staats, Cas Teeuwen, Lachlan Tritton, Sjord Woudstra. Spelers van de voorlopige F6 Youri Berentsen, Jim Heeresma, Hamish Leyer, Renzo Macnack, Jonathan van Oostveen, Luca Piantanida, Hanne Rijkschroeff, Duco Stoffer, Nicolas Quarles van Ufford. Spelers van de voorlopige F7 Tom van den Berg, Willem Clumpkens, Didier van der Horst, Ixvy Huijsen, Dan Huijser, Jair Lenssen, Boris Polderman, Milo Roden burg, Sergi Wilhelm, Liam Yianni. Spelers van de voorlopige F8 Yossi Bahary, Roel van de Burght, Bo de Groot, Mick van Hellen- berg Hubar, Tom van Ierland, Rikke Jelier, Kees Noomen, Ruben Vink, Marten Visser,Yannick Wuite. Spelers van de voorlopige F9 Daan van der Plas Hesselt v. Dinter, Matthijs de Gooijer, Just Grap- perhaus, Max Koetsier, Gilles Marwijk van Kooy, Roy Lansdorf, Rogier Lap, Ohad Levy, Jorre Meesters, Derek Uleman. World Cup Spelers Chistiaan Gielen, Salomon Hogers, Marius Ceulen, Joram Cohen, Navin Keizer, Noah Stolte, Sebastiaan Hulst, Harry Bosschen, Rick Egbers, Kwakoe Etwi, Peter Vriens, Brian Loman, Victor Lam, Quin- ten van den Bergh, Max Cunninham, Sam Jesse, Thymo Samson, Nathan Bierman, Daniel de Campos, Danny Gyasi, Luca Molenaar, Alexander ter Kuile, Sander Nieuwenhuis, Max Knap, Maxence Luneau, Tamir Thémans, Max Massaut, Hidde van den Brekel, Paul Stuijt, Lawrance Allick, Aart Reijn, Yaron Frambach-Boeken, Tim Vischjager, Armana Leilis, Bas de Vos, Hidde Floberg, Jesse Cohen, Ido Prins, Diamo Vermeer, Tim Goudswaard, Stijn de Haan, Sacha Pardovitch, Sam Verkerke, Bas Bijholt, Arthur Bodenes, Bart Brand jes, Luca Hommes, Simon Belinfante, Philip Gast, Tim van Daalen, Joop Stolle, Anthony Thieme, Jord van Gent, Rowdy Frie, Hanno Dahmen, Philip Kiwi Weststrate, Stafke Spijkers, Storm de Quay, Jelle Top, Robin Schaters, Yannick Cre- veuil, Thomas Ladman. Champion League Spelers David de Jong, Ritchie Speelman, Philip Plaisier, Eddy Cotterell, Stuart Roeg, Bohdi Engels, Randy Kuipers, Anass Ahannach, Floris Boerman, Gideon Davidson, Nathan Belinfante, Quinten Macnack, Jonas Steinsbisschop, Gian Bosch, Thijs Prins, Beer Oldenhof, Milo van den Bos, Tom Zwaan, Louis Luneau, Berend Edelenbos, Daniël Allick, Daniel Seenus, Mauk Muller, Maximus Darley, Joska Spijker man, Abel Friedberg, Leo Smolenaers, Justus Hillen Johannes Pel, Kevin Vos, Max Warrens, Oliver Straub, David van den Bergh, Meine Tempels, Tijn van der Kolk, Philip ter Kuik, Nino Vrijhoef, Pavlik Drovossekov, Tom Vertregt, Laurens Blomjous, Moos Kreu- ger, Berend Ramuz, Tommy van der Torre, Noa Benninga, Donny Huysen, Roman Jelier, Storm Brouwer, Daimen Rubio, Bohdy Buit, Jasper Deur, Job Key, Ayrton Dol, Floris Hofstra, Coen Pels Rijcken, Joet Scholten, Jesper Westra. Indeling KNVB seizoen 2004-2005 Klasse Team 1" divisie Al 3e divisie A zo.A2 hoofdklasse A3 2e klasse A4 3e klasse A5 le divisie BI 3e divisie B2 hoofdklasseB3 le klasse B4 le klasse B5 2e klasse B6 3e klasse B7 3e klasse B8 2e divisie Cl hoofdklasseC2 hoofdklasseC3 le klasse C4 2e klasse C5 2e klasse C6 3e klasse C7 3e klasse C8 3e klasse C9 topklasse Dl le klasse D2 le klasse D3 2e klasse D4 2e klasse D5 2e klasse D6 2e klasse D7 2e klasse D8 3e klasse D9 3e klasse D10 4C klasse Dl 1 (E-pup. op heel veld) 1° klasse El le klasse E2 2e klasse E3 2e klasse E4 2e klasse E5 2" klasse E6 2e klasse E7 3e klasse E8 3e klasse E9 3e klasse E10 3e klasse Ell 3e klasse El 2 le klasse F1 2e klasse F2 2e klasse F3 3e klasse F4 3e klasse F5 3e klasse F6 3e klasse F7 3e klasse F8 3e klasse F9 5 juni: Al grijpt allerlaatste strohalm. Na een goede competitiestart, waarbij uit de le vier wedstrijden 8 punten werden behaald, volgde een serie met 0 punten uit 9 wed strijden. Tijdens de winterstop werd besloten om de Al tijdelijk weer onder de verantwoording van de Jeugdcommissie te laten vallen. Het gevolg hiervan was dat een tweetal BI spelers Gerson Sheoatahul, Joey van Leijenhorst en uit de A2 Olivier Poederbach werden doorge schoven naar de Al selectie. De eerste wedstrijd na de winterstop werd er verdienstelijk gelijk gespeeld, uit bij Go Ahead, maar achter eenvolgens tegen FC Zwolle en FC Groningen gingen wij onverdiend onderuit. De trieste balans was 2e van onderen met 10 verliespunten méér dan onze concurrenten. Weinig functionarissen en leden gaven 27

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 27