Party time Anonymous Flashback Club Dennis Tetro 19 mei 2004 82e jaargang nr. 16 ducés waren tot diep in de kleine uurtjes aanwezig op Goed Genoeg. De dank van AFC gaat dan ook uit naar Nick van Ommeren, Rob Lobatto, Frans Ris, Tim Timmerman, Rogier de Boer en Joris de Wijs en vele anderen voor de organisatie van dit evenement. Tevens wensen wij ons lid van verdienste Henk Bijlsma samen met echtgeno te Clara veel plezier tijdens de door hen gewonnen reis naar Kreta, belangeloos beschikbaar gesteld door Sud Tours. Rogier de Boer won de 2e prijs een kwartaal abonnement voor All-Sports en David Westerhof ontving een prachtig Festina horloge voor zijn lotnum mer." Op genoemd feest had ik een aangenaam gesprek met Remko Ver- bruggen, die een lange tijd van blessures achter de rug heeft. Enthou siast vertelde hij mij, dat hij in het komende seizoen gaat functioneren als leider van Zaterdagteam 1 en dat er grote plannen zijn om weer terug te keren naar de 2e klasse. U zult begrijpen dat een elftal, geleid door een echte AFC-er wel tot goede resultaten in het nieuwe seizoen zal kunnen leiden. In het dagblad het Parool van 4 mei jl. werd ruime aandacht besteed aan de première van de film Het Surinaamse Legioen, een documen taire van Hans Heijnen, geïnspireerd op het gelijknamige boek van ons lid Humberto Tan, die de geschiedenis van het Surinaamse voetbal in Nederland in beeld brengt. Het artikel is voorzien van foto's van uiteraard Humberto, maar tevens van onze trainer Stanley Menzo. Stanley zegt over deze film, dat hij geboeid en gefascineerd naar deze film heeft gekeken. U ziet het weer beste lezers, datje leden van onze club overal tegenkomt. Ook werd in de zaterdagse rubriek met de naam Op de Klapstoel in het Parool uitgebreid aandacht geschonken aan het boek van Humberto Tan. Ook in de zondagkrant van de Telegraaf van 16 mei jl. kwam er weer nieuws van de AFC. Ruime aandacht werd besteed aan de toekomsti ge positie bij de VVCS van onze speler Dennis Purperhart. Afgelo pen maandag werd voorafgaande aan de wedstrijd van de Suriprofs (coach en trainer onze eigen Stanley Menzo) tegen de kampioen van de le Divisie t.w. FC. Den Bosch het door Dennis opgestelde rapport Integratie Surinaamse Voetballers gepresenteerd. In het bewuste artikel wordt aan deze gebeurtenis ruim aandacht geschonken. Zaterdag en zondag jl. bezocht ik uitgebreid de toernooien om de Wim Bückert-beker en de Henk Kappelhoff-beker. Elders in deze uitgave van de Schakel kunt u meer informatie vernemen, toch vanaf deze plek wil ik namens de AFC hulde brengen aan de leden van de jeugdcommissie voor de voortreffelijke organisatie. Ook dit keer moet ik mijn bijdrage beëindigen met verdrietig nieuws. Op een nog te jonge leeftijd van 66 jaar overleed ons lid Ignaz Gala- vazi. Ignaz was één van de zoons van ons overleden erelid en gedu rende een heel lange periode voorzitter I.H. Galavazi Jr. en komt dus uit een echte AFC-familie. Ignaz speelde bij de AFC in de jeugd- teams en later na zijn overgang naar de senioren in één van de lagere recreatieteams. Vele oudere leden hebben met hem gevoetbald en ondergetekende heeft ook nog het genoegen gehad om in het zelfde team te mogen spelen. Ignaz verbleef voor zijn werk lange tijd in het buitenland maar bleef de prestaties van onze club volgen. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Ook moesten wij afscheid nemen van ons ondersteunend lid Marinus Adrianus de Jonge. Hij is een aantal jaren geleden lid geworden en was een trouw bezoeker van de wedstrijden van het eerste elftal, zowel uit en thuis. Namens de club onze condoleances aan zijn naaste familie In mijn column in de vorige Schakel had ik abusievelijk niet de ver jaardag van ons Zilveren Ploeglid Herman Meijer opgenomen. Namens de AFC alsnog onze gelukwensen voor zijn verjaardag op 28 april jl. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg t.w.: Jan Meijer (21/5) - Herman Fritzsche (21/5 - 65 jaar) - Ron van Doesburg (21/5) - Mannes Kinsbergen (22/5) - Cees den Braven (24/5) - Amel Vroege (24/5) - Roy van Straten (25/5) - Ger van Caspel (29/5 - 60 jaar) - Arjen Anderiessen (30/5) - Ivo Niehe (31/5) - Karei van Osch (1/6) - Hans Brouwer (3/6 - 60 jaar) - Rolf Leeser (4/6 - 75 jaar) - Ernst Seunke (5/6) - Ron Böhne (6/6) - Dick Susan (8/6) - Hans de Wijs Jr. (11/6) - Theo van Broekhuizen (14/6) - Hans de Wijs Sr.(15/6) - Jean Paul Krak (20/6) - Benno Leeser (22/6). Aan al deze jarigen onze welgemeende felicitaties. Johan de Bie Afgelopen vrijdagavond was het dan eindelijk zover! Al weken aan gekondigd via Radio/TV en Internet. The Anonymous Flashback Club op AFC - Dit keer geheel in disco stijl, maskers en prachtige outfits waren te bewonderen en zorgden meteen voor een ouderwets sfeertje. Ron 2100 uur kwamen de eerste gasten binnen en om 21.45 uur ging de achterzaal op spectaculaire wijze open. Rookmachine op volle toeren, de achterzaal geheel omgetoverd tot disco paleis en een uitmuntende Dennis Tetro zorgde ervoor dat de achterzaal in zeer korte tijd geheel gevuld was en dat hebben we wel eens anders ge zien! Na de intro van Dennis Tetro werden we geheel en al overgeleverd aan de 7/8 mans formatie BRICKHOUSE! Wat een band, wat een soul en wat een enthousiasme. De speciaal neergelegde discovloer was bijna te klein. Nog nooit zoveel AFC-ers op de dansvloer gezien. Prachtige beelden door het hele clubhuis heen van VJ MARCELA gaven de sfeer nog een extra dimensie. Duidelijk was dat hier veel werk met hart en ziel was ingelegd. Marcela, grote klasse! DJ Eran Hausel (AFC zat 2 - U ziet het AFC-ers kom je overal tegen) - DJ van topklasse zorgde voor music all night long en wist de die- hards tot in de late uurtjes te boeien. En natuurlijk de Anonymous Guest van de avond; MEAT LOAF - Prachtig performance van deze ouder rocker Robby Lobatto, bijge staan door Natalie Thijsen en Max Flam Het publiek, volledig opgezweept door de oude klassieker Paradise by the Dashboard Light, kreeg er geen genoeg van. Uiteindelijk hadden zo'n kleine 200 AFC-ers/sters en hun vrienden en vriendinnen een top avond De loterij trekking was wat aan de late kant, maar wat wil je met zulke muziek.... De le prijs - 8 daagse vakantie - aangeboden door SUD TOURS - werd gewonnen door Clara Bijlsma De 2e prijs - 3 maan den fitness bij ALL-SPORTS - aangeboden door Rick Jamin - kwam terecht bij Rogier de Boer, terwijl de 3e prijs - een prachtig FESTINA horloge, aangeboden door Ronald Koster gewonnen werd door David Westerhof Met dank aan: Party Time, Pasadena Productions, Dennis Tetro (zie hieronder), Natalie Thijsen, Max Flam, Laurence Laarhoven, Gassan Diamonds, Italiaans Restaurant Bellini, Unique Logistics, Troostwijk, Wijnhandel de Logie, Sport Medisch Centrum Amsterdam, Palteam, Sud Tours, All-Sports, Festina, Harold Hamersma, Sheila Speijer, VJ Marcela (inlichtingen achter de bar), DJ Eran Hausel En natuurlijk zeer VEEL dank aan onze pachters Joris en Frans en hun crew (die er overigens helemaal disco uitzagen - top!) want zonder hun inzet was het feest nooit geweest wat het nu was. Grote klasse! Namens de Feestcommissie: Tot de volgende keer! Tim Timmerman Afgelopen zaterdag verzorgde ik een half uur optreden bij AFC. Ik was zeer onder de indruk van jullie clubgebouw. Ik heb er veel gezien maar deze spant de kroon "wat een luxe betreft" daar mogen jullie enorm trots op zijn! Een prettige ontvangst en een bruisend feest hebben bij mij een behoorlijke indruk achter gelaten. Helaas moest ik na mijn optreden meteen weg, maar middels deze weg wil ik iedereen bedanken voor de prettige ontvangst. Speciaal wil ik Robby Labatto nog bedanken want hij heefter voor gezorgd dat ik bij jullie club mocht optreden. Door mijn snelle vertrek kon geen info achter laten waar ik te boeken ben, dus bij deze: www.dennistetro.com of 06- 45554767. Groeten, Dennis Tetro 5

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 5