28 april 2004 82e jaargang nr. 15
Oliehi
Louis St. 1 - AFC 1 5-3
AMVJ2-AFC2 1-4
DWV 2 - AFC 4 3-3
SMS 4 - AFC 5 4-3
AMVJ 4 - AFC 7
TOB VE2 - AFC VEI 3-3
FC Volendam Al - AFC Al 1-4
Cambuur L. B1 - AFC B1 0-2
Hoofddorp C2 - AFC C2 5-3
Omni world Dl - AFC Dl 2-2
AS'80D1 - AFCD3 3-1
Legmeervogels D3 - AFC D4 2-2
Aalsmeer D2 - AFC D6 9-2
Legmeervogels D8 - AFC D9 3-2
Buitenveldert El - AFC El 3-3
Legmeervogels E2 - AFC E2 1 -4
Ouderkerk E2 - AFC E3 3-0
DCG E3 - AFC E5 2-3
ZRC/Herenmarkt E3 - AFC E10 4-4
RKAVE3- AFC El 1 6-2
Legmeervogels F1 - AFC F1 3-2
DWS F3 - AFC F4 1-5
SDZ F3 - AFC F6 2-0
KDO F2 - AFC F7 0-3
Zondag 18 april 2004
AFC 1 - Hollandia 1 2-2
AFC 3 - Soest SO 2 4-4
AFC 6 - Germaan de 2 6-2
AFC 7 - AGT 2 4-0
AFC 10 - Sporting Martin 4 3-6
AFC 12 - RKDES 7 5-3
AFC A4 - Roda '23 A2 3-5
AFC A5 - Purmerland Al 1-1
AFC B7 - Buitenveldert B2 1-6
AFC C3 - Waterwijk Cl 1-2
AFC C5 - WA/Spartaan Cl
1-6
AFC C7- Waterwijk C6
5-2
Weesp FC 2 - AFC 5
1-2
Roda '23 5 - AFC 8
7-2
AGB6 - AFC 9
5-1
ZRC/Herenmarkt Al - AFC A3
2-11
Waterwijk A2 - AFC A6
1-6
Hoofddorp B3 - AFC B4
3-2
Hoofddorp B4 - AFC B5
2-3
Buitenboys B3 - AFC B6
1-1
DSSC1 - AFCC4
0-2
KDO C3 - AFC C9
0-14
Dinsdag 20 april
AFC 2 - AFC 34 2
1-0
AFC 4 - HFC Kon. 3
4-3
AFC BI - Blauw Wit BI (beker)
2-1
AFC B2 - DCG B2
5-0
AFC D2-Roda'23 Dl
2-0
AFC F1 - Fortius F1 (beker)
6-3
Woensdag 21 april
AFC 9 - Buitenboys 4
1-2
AFC A2 - Zeeburgia A2 (beker)
4-0
AFC C2 - EDO C2 (beker)
2-1
Pancratius Cl - AFC C5
5-0
Zaterdag 24 april 2004
AFC 3 -DVVA6
1-0
AFC 6 - Geuzen/Middenmeer 3
2-2
AFC 7 - A' veen/Heemraad 8
4-1
AFC Al - Argon Al
2-1
AFC A2 - Hollandia Al
1-3
AFC B1 - De Graafschap B1
3-2
AFC B3-Almere BI
2-8
AFC D2 - Sp.Martinus Dl
5-4
AFC Dl 1 - K.HFC D9 4-0
Argon 1 - AFC 1 4-1
Volendam 4 - AFC 2 1-5
Sp.Noord 2 - AFC 4 4-3
A'veen/Heemraad 6 - AFC 5 1-3
Sloterpark/AGS VE3 - AFC VE1 4-1
BlauwWit/A'dam Cl - AFC Cl 5-3
Ajax Dl - AFC Dl 1-2
Ajax D3 - AFC D3 7-0
Zondag 25 april 2004
AFC 1 - Tonegido/Hgs Bluf 1 1-1
AFC 2 - Elinkwijk 2 0-1
AFC 4 - RKDES 2 6-3
AFC 6 - Sloten/Rivalen 3 3-3
AFC 7 - Buitenveldert 8 2-4
AFC 11 - WV-HEDW 4 1-1
AFC A4 - Almere A3 2-2
AFCA5-NFCA2 5-1
AFCB5-DWSB3 1-5
AFC B7 - Ouderkerk B2 2-2
AFC C3 - DCG C2 0-2
AFC C6 - Weesp C2 1-0
AFC C7 - DWS C4 2-3
Almere 3 - AFC 5 2-3
Pancratius 6 - AFC 8 4-1
A'dam Seref Sport 4 - AFC 9 3-1
Weesp A2 - AFC A6 0-4
DWS B2 - AFC B2 2-1
SDW B3 - AFC B6 3-5
Purmersteijn Cl - AFC C2 0-0
BlauwWit/A'dam C3 - AFC C4 3-3
Swift Cl-AFC C5 3-0
Buitenboys C6 - AFC C8 1 -5
RKDES C3 - AFC C9 1-5
Pupil van de week bij AFC-Argon: Daan Kottmann
Pupil van de week bij AFC-FIolandia: Sem Witteveen
Pupil van de week bij AFC-Tonegido/HB: Senna Bottse