Bestuursmededeling Ledenlijst Van Harte AFC's "Bie"- zonderheden 28 april 2004 82e jaargang nr. 15 Op dinsdag 4 mei a.s. zullen de voorzitters van de AFC en ACC om 18.00 uur een krans leggen bij het monument op ons Sportpark Goed Genoeg. In verband met de Nationale Herdenking zal ons clubhuis evenals het sportpark vanaf 18.00 uur gesloten zijn. Trainer-coach AFC 2 Het bestuur maakt bekend dat heden in overleg met de elftalcommis sie A en hoofdtrainer Stanley Menzo overeenstemming is bereikt met de heer Wessel Colijn over zijn benoeming tot trainer-coach van AFC 2 voor het seizoen 2004-2005. Colijn (40 jaar) is thans trainer-coach van v.v. Nieuw Vennep dat uitkomt in de 4e klasse KNVB zondag. Hij is in het bezit van het diploma trainer-coach II en volgde in de zomer van 2003 nog de cursus van René Meulensteen bij Manchester United. Zijn actieve voetbalcarrière heeft zich voornamelijk afgespeeld bij zondag Hoofdklasser v.v. Aalsmeer, waar hij van 1984 tot 1993 in het eerste elftal speelde en in 1993 het kampioenschap in de eerste klasse KNVB behaalde. Wessel Colijn, in het dagelijks leven actief binnen het gevangeniswe zen, is bijzonder enthousiast over zijn benoeming en toekomstige samenwerking met Stanley Menzo en assistent Roy Tular en de overi ge leden van de technische begeleiding van AFC 1 en 2. Trainer-coach AFC zaterdag 1 Het bestuur maakt tevens bekend dat in overleg met de elftalcommis sie C overeenstemming is bereikt met oud-eerste elftalspeler Martin Verburg over zijn benoeming tot trainer-coach van AFC zaterdag 1 voor het seizoen 2004-2005. Martin Verburg (41) functioneert gedurende het huidige seizoen als trainer-coach van AFC zondag 3 en de junioren B-2. Hij maakte van 1987 tot 1994 deel uit van AFC's A-selectie en speelde ook enige jaren in de zaterdag 1, waar hij thans voor het komend seizoen tot trainer-coach is benoemd. Wij feliciteren Martin Verburg met zijn benoeming. Bestuur AFC. Adreswijziging: Fam Bottse, junioren, Gerrit van der Veenstraat 179 hs, 1077 EB - A'dam, lidnrs 4680, 5469en 6673. Fam Wilhelm, junioren, Deltastraat 13 hs, 1078 PB - Amsterdam, lidnrs. 6600, 6990 en 7232. Quincy Wekker, jun, IJburglaan 770, 1087 EM - Amsterdam, lidnr. 6737. Danny ten Neijenhuis, jun, v Heuven Goedhartlaan 451, 1181 KS - Amsterdam, lidnr. 6016. Van Werkend lid naar Donateur: Remco Verbruggen, was lidnr. 6479, wordt lidnr. 9844. Geboren Faas Plonius Louis Zoon van Frans en Celeste Dankaart. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Huwelijk op 22 mei: Marcel Eggenkamp en Ingrid Kremers Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan het bruidspaar en een fantastische dag gewenst Via ons lid Ruud van de Ruit, die zeer goede contacten heeft met de voetbalclub Rot Weiss Essen en met oud-international Willy Lip pens, waren de spelers van onze Pupillen F3 op zaterdag 10 april jl. uitgenodigd voor de wedstrijd van deze club tegen Wuppertal. Bij de aanvang van deze belangrijke wedstrijd heeft het elftal van de F 3 mogen oplopen met de spelers van de bovengenoemde elftallen. Op de dag daarna, dus eerste paasdag, werd door bovengenoemde oud international een training voor de F3 gegeven. Volgens door mij ingewonnen informatie is het een zeer geslaagd feest geweest. Na mens de AFC onze welgemeende dank aan het adres van Willy Lip pens en natuurlijk ook aan Ruud v.d. Ruit. Op dinsdag 4 mei a.s. zullen de voorzitters van AFC en ACC om 18.00 uur een krans leggen bij het monument op ons Sportpark Goed Genoeg. Deze jaarlijkse kranslegging dateert al vanaf het einde van de 2e Wereldoorlog. Gaarne roep ik u vanaf deze plaats op om deze middag acte de présence te geven bij deze jaarlijkse traditionele bij eenkomst. In Metropool, de sportbijlage van de Telegraaf van 13 april jl. was een paginagroot interview opgenomen met ons lid en Zilveren Ploe ger Maurice de Hond. In genoemd artikel noemt Maurice uiteraard AFC en verhaalt hij over de periode, dat hij twintig jaar geleden een coming man was als scheidsrechter in het betaalde voetbal. Dit jaar maakte hij zijn comeback als scheidsrechter in de vierde klasse van het amateurvoetbal. Tevens geeft Maurice in genoemd artikel zijn mening over de reacties van spelers in het betaald voetbal en ama teurvoetbal ten opzichte van de scheidsrechter. Ik vertelde u eerder over de fietstocht, die ons lid Wim Crouwel samen met Theo Driessen naar Rome maakt ten behoeve van het Indiase Trustproject. Op weg naar de Italiaanse hoofdstad kwamen zij natuurlijk AFC leden tegen. In Basel ontmoetten zij op de interna tionale horlogebeurs Erelid Marcel Koster en zoon Edgar, die met Breitling één van de sponsors zijn van de fietstocht. Verder ons bestuurslid Ronald Koster en Zilveren Ploeger Benno Leeser. Dit resulteerde in een gezellige ontmoeting met een smakelijke maaltijd. Natuurlijk ging het gesprek over de successen van ons eerste elftal. Hierdoor gesterkt trokken Wim en Theo weer verder richting Rome. Op 13 mei a.s. viert ons oudste Erelid Cor Kerker zijn 88e verjaar dag. Cor is nog steeds een trouw supporter bij de wedstrijden van ons eerste elftal en daarnaast een vaste gast bij het herenjaardiner en de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC wensen wij Cor nog een aantal gezonden en gelukkige jaren. Ik heb u in mijn column in het verleden al verteld over het feit, dat ons ondersteunend lid Herman Houtman voor de thuiswedstrijden van ons eerste elftal al vele jaren in de week voor de thuiswedstrijd affiches in Amsterdam-Buitenveldert rond brengt, waarin de wed strijd wordt aangekondigd. Met ingang van het seizoen 2003-2004 heeft Herman een collega er bij gekregen, want ons ondersteunend lid Wen van de Muysenberg (al bijna 50 jaar donateur) verzorgt op nieuwe adressen in Amstelveen de verspreiding van deze affiches. Op diverse plekken in Amstelveen zie ik de aankondiging van de wed strijden van het eerste elftal de laatste maanden hangen. Vanaf deze plaats namens de AFC onze hartelijke dank aan deze leden voor deze activiteiten. Op 2 mei a.s. viert ons Lid van Verdienste Pim Adriaansz zijn 80e verjaardag. Pim heeft vele activiteiten op zijn naam staan in onze vereniging. Zo was hij de schrijver en regisseur van vele Nieuwjaars shows, evenals van diverse musicals ter gelegenheid van jubilea van onze vereniging. Daarnaast is Pim vele jaren lid geweest van de toenmalige Commissie Pers en Propaganda en was hij vele jaren redacteur van ons clubblad. Voor het Honderdjaren-boek in 1995 verzorgde hij een belangrijk deel van de geschiedschrijving van onze club. Nog steeds functioneert Pim als archivaris van AFC en is hij bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal aanwezig om de pers te ont vangen. Daarnaast verzorgt Pim al een reeks van jaren zijn column met de naam Mixed Pickles in ons clubblad de Schakel. Namens de AFC wensen wij hem nog een groot aantal gelukkige en gezonde jaren samen met zijn Olga. Zilveren Ploeger Donald Speelman vertelde mij over een te ver schijnen boek met de titel De Tas van Eva, welk boek de journalist

Schakels (clubbladen) | 2004 | | pagina 3