Programma
28 april 2004 82e jaargang nr. 15
Eventuele wijzigingen en aanvullingen in het wedstrijdprogramma
worden vermeld op op www.afc-amsterdam.nl en op AT5 pagina 515.
Ook via de AFC website bereikbaar.
Wij verzoeken de leiders van teams die uit spelen de uitslag van de
wedstrijd door te bellen naar AFC Niet doorgebelde uitslagen kunnen
niet worden opgenomen bij de te publiceren uitslagen.
Thuiswedstrijd dinsdag 27 april 2004
19:00 102548 AFC Zon 3-DWS 2 Mahabali S
19:00 44616 AFC A2 - DOVO Al Oldenburg D H
19:00 187803 AFC E2 - Omniworld E2
18:00 XXXX AFC E8 - AMVJ El
19:00 187766 AFC F1 - Hellas Sport F1 (beker)
Thuiswedstrijden woensdag 28 april 2004
19:00 187844 AFC BI - Purmersteijn B1 (beker) Hartsuiker A M
19:00 187850 AFC B2 - Overbos B2
19:00 123225 AFC B4 - DSS BI Blankendal E
19:00 187859 AFC C2 - Volendam C2
19:00 153343 AFC C5 - ZRC/Herenmarkt Cl Hulst R.C. van der
19:00 166082 AFC E3 - KDO El
Thuiswedstrijden donderdag 29 april 2004
19:00 187756 AFC Zon 3-Roda'23 2
19:00 52853 AFC Cl - DWS Cl
19:00 159456 AFC D5 - WA/Spartaan Dl
Thuiswedstrijden zaterdag 1 mei 2004
15.00 AFC VET - HVV VET
14:30 32769 AFC 1 - KSJB 1
14:45 35219 AFC 2 - Amstelveen H 3
14:45 36891 AFC 4 - Beursbengels 3
14:45 37023 AFC 5 - DVVA 8
12:00 97746 AFC VEI - Abcoude VE2
12:00 3263 AFC B1 - FC Groningen B1
12:00 47833 AFC B3 - Houten BI
12:00 52892 AFC Cl - Omniworld Cl
10:30 62854 AFC D3 - Bijlmer Dl
09:00 159517 AFC D7 - Sporting Martin D2
10:30 162136 AFC D8 - Pancratius D4
09:00 162352 AFC D10 - Sporting Martin D5
10:30 166167 AFC E4 - Pancratius E3
10:30 166257 AFC E6
10:30 170155 AFC E7-
12:00 170096 AFC E8
12:00 170185 AFC E9
10:30 170366 AFC E12 - Roda '23 E12
09:00 174267 AFC F2 - Swift F2
09:00 174295 AFC F3 - Legmeervogels F2
09:00 176096 AFC F5 - Sporting Martin F4
09:00 179747 AFC F8 - Turkgucu F1
Uitwedstrijden zaterdag 1 mei 2004
12:00 36140 AMVJ 3 - AFC 3
10:30 37287 DVVA 9 - AFC 7
14:00 98007 Amstelland VEI - AFC VE2
14:30 2880 Cambuur L. Al - AFC Al
14:30 44662 Haarlem Al - AFC A2
12:30 62719 Roda '23 Dl - AFC D2
11:30 159547 Pancratius D2 - AFC D4
12:00 159637 Blauw Wit Amste D5 - AFC D6
13:00 185526 RKDES MD2 - AFC D9
14:00 184422 Abcoude D8 - AFC Dl 1
11:15 164367 RKDES El - AFC El
09:00 164396 Swift E2 - AFC E2
11:00 166077 AGB El - AFC E3
10:00 170365 RKDES E5 - AFC E10
11:00 170305 Sporting Martin E6 - AFC Ell
- Ouderkerk E5
Sloten /Rivalen E4
-AMVJ El
- SDZ E4
Akkaya(Ferit) F.
Bon H.T.G.
Felius F.
Londema P
Loogman G.A.M.
Akkaya M.
Michael Parsser
Steven Bos
Sam Cohen
Robert Molenaar
Jordy Inden
Peter Verhagen
Dirk de Meijer
Jonathan Tugendhaft
Joost Huisman
Joost Huisman
Jordy Inden
Peter Verhagen
Dirk de Meijer
Sam Cohen
Doeve J.J.
Haas R.
Sombroek W.M.
10:00 173386 Ouderkerk F1 - AFC F1
09:30 176155 KDO F2 - AFC F4
11:00 176067 AGB F1 - AFC F6
10:15 176156 NFC F2 - AFC F7
Thuiswedstrijden zondag 2 mei 2004
14:45 103615 AFC 5 - WV-HEDW 2
11:30 107377 AFC 8 - RKAV 4
14:45 110137 AFC 9 - DWG/Rombout 5
11:30 122231 AFC A6 - Halfweg Al
14:45 47548 AFC B2 - Hoofddorp BI
11:30 123297 AFC B4 - HYS BI
11:30 139109 AFC B5 - DCO B2
14:45 124177 AFC B6 - A'dam Seref Spo BI
11:30 125109 AFC C2 - DCO Cl
09:00 125504 AFC C4 - DWS C3
09:00 153360 AFC C5 - KDO Cl
09:00 144177 AFC C6 - Turkiyemspor C2
09:00 142846 AFC C8 - Almere C10
09:00 142868 AFC C9 - Blauw Wit Amste C8
Uitwedstrijden zondag 2 mei 2004
14:00 1152 Kranenburg 1 - AFC 1
11:00 102290 Quick 1890 AFC 2 - AFC 2
11:00 102554 Roda '23 2 - AFC 3
11:30 102950 DCO 2 - AFC 4
11:30 107152 DWG/Rombout 4 - AFC 6
14:00 107263 KDO 3 - AFC 7
14:30 110288 KLM 2 - AFC 10
11:30 110420 FIT 3 - AFC 11
10:30 114555 KLM 3-AFC 12
11:30 122842 Weesp FC A3 - AFC A4
14:30 121962 Purmerend A2 - AFC A5
10:45 124813 Almere B4 - AFC B7
12:00 125236 Omniworld C3 - AFC C3
10:00 126843 Weesp FC C4 - AFC Cl
Thuiswedstrijden woensdag 5 mei 2004
19:00 47848 AFC B3 - WIJ B1
19:00 123258 AFC B4 - HBC BI
19:00 125070 AFC C2 - Amstelveen H C2
19:00 125432 AFC C4 - Blauw Wit Amste C3
19:00 153348 AFC C5 - Swift Cl
18:30 61666 AFC Dl-DWS Dl Bos E.
Uitwedstrijd woensdag 5 mei 2004
19:00 125165 DCG C2 - AFC C3
Thuiswedstrijd donderdag 6 mei 2004
19:00 187756 AFC Zon 3 - Roda'23 2
Thuiswedstrijden zaterdag 8 mei 2004
14:45 36083 AFC 3 - SIZO 2
12:00 36852 AFC 4 - Abcoude 2
14:45 36984 AFC 5 - RKAVIC 4
14:45 37250 AFC 7 - Swift 5
12:00 97707 AFC VEI - Vlug en Vaardig VEI
10:30 159467 AFC D5 - Swift D2
09:00 159528 AFC D7 - OSC Dl
10:30 162147 AFC D8 - Legmeervogels D5
10:30 166178 AFC E4 - Gold star/SNA El
10:30 166192 AFC E5 - Turkiyemspor E2
10:30 166268 AFC E6 - Roda '23 E5
12:00 170107 AFC E8 - Sloterdijk E3
12:00 170183 AFC E9 - Swift E5
10:30 170379 AFC E10 - Sporting Martin E7
12:00 170319 AFC Ell - DCG E7
12:00 170377 AFC E12 - RKDES E5
09:00 174278 AFC F2 - WA/Spartaan F1
09:00 176169 AFC F4 - Pancratius F5
09:00 179758 AFC F8 - RKAV F3
Taskin A.
S. v. Loggem
H. Fritzsche
Koopman Mevr. R.
Aidala R.
Sinke M.G.L.
Kossen M.
Sio H.P.
Hageman J.H.
Blankendal E.
Gerven J.A. van
Koekoek T.
Balder J.
Celebi S.
Maxime Singels
Robert Molenaar
Steven Bos
Jordy Inden
Dirk de Meijer
Sam Cohen
Sam Cohen
Dirk de Meijer
Joost Huisman
Joost Huisman
Steven Bos
Jordy Inden
Darren van Mourik
11